MEDİCUS kullanıcısının son içeriği

1. MEDİCUS

Yeni Hilux 2,4 Invicible

Merhaba arkadaşlar. Kamp, soft ofroad ve geziler için 20222-23 hilux invicible arıyorum.Pikap deneyimim yok ancak arazi araçlarım oldu. Tecrübesi olanlardan araçla ilgili paylaşımlarını bekliyorum. Kullanım, bakım, maliyetler vs.
  2. MEDİCUS

Led Bar Bağlantı Aparatı Arıyorum!

Merhaba aracımın önbarı üstüne taktığım led barın montaj ayakları, ufak bir kaza sonucu kırıldı. Alt kısımdan bağlanıyor. İnternetten araştırdım bulamadım. Ankara'da oturuyorum, önerebileceğiniz bir yer varmıdır?
  3. MEDİCUS

Rota Ve Iz Görüntüleyici Uygulaması "gpx Kml Tcx Viewer"

Kolay gelsin,olunca bilgilendirirsiniz.
  4. MEDİCUS

Rota Ve Iz Görüntüleyici Uygulaması "gpx Kml Tcx Viewer"

Merhaba,uygulamanız apple storda var mı?
  5. MEDİCUS

2006 Lc Prado Ve Zeytinburnu Gökdere Toyota Servis Rezaleti.

Çok geçmiş olsun,daha küçük boyutta olsa da hepimiz bu işlerden muzdaribiz. Umarım süreç, bir şekilde lehine sonuçlanır..
  6. MEDİCUS

Çikma Lasti̇k Ariyorum.(bf At 265-275 70-75 R 17 )

Stepne için kullanılmak üzere,iyi durumda bf at 265-275 70-75 r 17 ebatlarında lastik arıyorum.
  7. MEDİCUS

21-22 Temmuz Sorgun Göleti Kampı

Teşekkürler,evet kampa gittik.Bahsettiğim gibi piknikciler çoktu, bizde kamp alanı dışına çıkıp,daha tepeden bir yerde kaldık. İyiki de öyle yapmışız.Zira sabah gürültü ve mangal dumanları altında kalmaktan kurtulmuş olduk.Bir şeyi de belirtmeliyim: malesef insanımız medeniyetten pek bir...
  8. MEDİCUS

21-22 Temmuz Sorgun Göleti Kampı

Merhaba, Bizde bu hafta sonu iki aile, Sorgun göletine 1 günlük kamp için gitmeyi düşünüyoruz.Acaba orayla ilgili sıkıntı yaşarmıyız? Gelenlerin çoğu ilk kez kamp yapacak.Özellikle piknikçi ve sarhoş vs. açısından durum nedir? Bazı olumsuz yazılar okudum da, en son da sizler gideceğinizi...
  9. MEDİCUS

Ankara Kamp Arkadasi

Teşekkürler,üye oldum.
  10. MEDİCUS

Ankara Kamp Arkadasi

Gruba nasıl katılıyoruz?
  11. MEDİCUS

Prado Kullanıcısı Olmak..

Merhaba, Bence öncelikle temiz ve bakımlı bir araç bulmalısınız.Daha sonra yapacağınız şeylere,işinin ehli bir ustayla meşvere ederek karar vermelisiniz.Ağır offroad yapmıyacaksanız, bahsettiğiniz modifikasyonların çoğuna gerek yok.Zira almayı düşündüğünüz aracın standart hali bile çoğu kez...
  12. MEDİCUS

Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi.

Teşekkürler, ilk fırsatta uğrayacağım.
  13. MEDİCUS

Ankara'da Toyota Prado Için Modifiye Ustası

teşekkürler,ilk fırsata gidip tanışacağım.
  14. MEDİCUS

Servis Ve Tamirci Adresi Arayışlarınızı Burada Yapabilirsiniz

Arkadaşlar merhaba, Toyota land cruiser prado 4.0 v6 aracım var,Ankara'da ikamet ediyorum.Araçta bazı modifikasyonlar yapmak istiyorum.Ön tampon gizli vinç,ön ve arka bull bar,şinorkel,belki 2 inç yükseltme. Sorum şu: Bu işleri layıkıyla yapacak işinin ehli tavsiye edebileceğiniz bir usta varmıdır?
  15. MEDİCUS

Ankara'da Toyota Prado Için Modifiye Ustası

Arkadaşlar merhaba, Toyota land cruiser prado 4.0 v6 aracım var,Ankara'da ikamet ediyorum.Araçta bazı modifikasyonlar yapmak istiyorum.Ön tampon gizli vinç,ön ve arka bull bar,şinorkel,belki 2 inç yükseltme. Sorum şu: Bu işleri layıkıyla yapacak işinin ehli tavsiye edebileceğiniz bir usta varmıdır?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri