mtorun kullanıcısının son içeriği

1. mtorun

Gezenbilir Üyelerine Ücretsiz Yelkenle Tanışma Seyri (13 Temmuz 2010)

Ynt: Gezenbilir Üyelerine Ücretsiz Yelkenle Tanışma Seyri (13 Temmuz 2010) katılmak isterim: mehmet torun
  2. mtorun

3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (03-04 Temmuz 2010)

Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (03-04 Temmuz 2010) tşkkrler cevabınız için. ayrıca derece yapanlara başarılarının devamını dilerim.
  3. mtorun

3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (03-04 Temmuz 2010)

Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (03-04 Temmuz 2010) konuyla alakasız bir soru sormak istiyorum. bolu aladağ göleti çevresinde istediğimiz zaman gidip kamp yapabileceğimiz bir kamping var mı yoksa bu alan festival için özel olarak izin alınarak mı buna müsait hale...
  4. mtorun

3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (03-04 Temmuz 2010)

Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (03-04 Temmuz 2010) cuma öğleden sonra iki gibi bana uyar ancak. hava kararmadan alana varıp yerleşebiliriz sanırım. cevaplarınızı bekliyorum
  5. mtorun

3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (03-04 Temmuz 2010)

Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (03-04 Temmuz 2010) motosikletle giden yok sanırım ::) ::)
  6. mtorun

Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (03-04 Temmuz 2010) arkadaşlar istanbuldan cuma günü öğleden sonra motosikletimle tek başıma yola çıkmayı planlıyorum. eğer motosikletle gitmeyi düşünenler varsa (istanbuldan) konvoy oluşturabiliriz. güzel olur. :D 8)
  7. mtorun

Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu Selamlar, Foruma yeni katılan birisiyim. Motosiklet köşesi olması güzel bişey. Motosiklet ve kampçılıkla ilgili hertürlü aktiviteye katılmak isterim. Daha önce birkaç kere motorumla kamp tecrübem oldu. Burada daha tecrübeli ve profesyonel insanlarla...
  8. mtorun

Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (03-04 Temmuz 2010) organizasyonla ilgili detaylı bilgiyi nerden alabiliriz acaba ben yeniyim bu sitede de. hareket saati ve yeri; birlikte mi gidilecek yoksa herkes kendi imkanlarıyla mı gelecek vs. nerden öğrenebiliriz. Ayrıca...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR