mudem35 kullanıcısının son içeriği

1. mudem35

Arazi Kampları Için Araç Tavsiyesi

Lada Niva bakabilirsiniz klima hidrolik direksiyon var mı bilmiyorum ama usta parça ve fiyat olarak diğerlerine göre daha uygun olduğunu öğrenmiştim. Hatta kabaca ilanlarına baktım hazır kamp aracı haline getilmiş 300 bin lira altında araçlar var. İyi midir kötü müdür bilemem..
  2. mudem35

Kamp Ocağı Sorunu

İlk mesajınızda 'bir şey pişirmek zorunda mısınız? biz hazır gıdalarla idare ediyoruz' demişsiniz sonraki mesajınızda ise 'ateş yakıyoruz' demişsiniz, ben bu iki mesajın zıtlığına değinmek istemiştim ama konu farklı yerlere gidiyor...
  3. mudem35

Kamp Ocağı Sorunu

Gazlı ocak kullanmak ateş yakmaktan daha temiz ve çevreci bir çözüm. Ateş yakmayı daha masum gibi anlatmışsınız...
  4. mudem35

Kamp Ocağı Sorunu

Çok sıkıntı yaratmaz ama araç kapalı ve guneş altındayken siz yinede önlem alarak güneş görmesini önleyin. Üstüne bez örtü bile örtseniz işe yarayacaktır. Ayrıca piknik tüpünü ocağa hortumla bağlayarak kullanacaksanız kesinlikle dedantör takmayı ihmal etmeyin. Piknik tüpü candır :D
  5. mudem35

Kamp Yapmak Serbest Mi ?

İlker bey gerekli cevabı vermiş. Akşam 10 ile sabah 5 arasında dışarıda yakalanırsanız ceza yiyebilme ihtimaliniz var. Ücretli kampinglerde kalırsanız her şey serbest gibi
  6. mudem35

Yüksek Ücretli Otoyol Sorunu

Evet öyle bir durum var malesef. Yüksek ücretli yolları öğrenebilirseniz, harita üzerinden kendinize ona göre bir rota çizebilirsiniz. Hatta forumda 'yüksek ücretli yollar' diye bir konu bile açılabilir.
  7. mudem35

Yüksek Ücretli Otoyol Sorunu

Google haritalarda rota seçeneklerine girdiğinizde orada 'ücretli geçiş kullanma' diye bir seçenek var. Ona tıkladığınızda size ücretsiz yollar üzerinden tarif veriyor.
  8. mudem35

Fi̇at Scudo 1.6 Hakkinda

maxi doblo ve scudo arasında en belirgin farklar nelerdir acaba 🤔 boyut olarak sanki hemen hemen aynı gibiler
  9. mudem35

Kamp Kutusu Tasarımı

Youtube'da Rifter araç alan bir çift var, arada takip ediyorum Bahar & Güngör bi bakın isterseniz bence güzel ve farklı fikirleri olan bir çift, belki size de fikir verir. Kavak kontra kullanmadığım için ağırlık dayanıklılık konusunda bir şey diyemeyeceğim ama internette 12 mm kullanıp yatak...
  10. mudem35

Wolkswagen Crafter Karavan Yapımı..

Aa evet kusura bakmayın gözümden kaçmış, böyle daha iyi olmuş. 👍
  11. mudem35

Kamp Kutusu Tasarımı

Yanlışlıkla 2 defa göndermişim mesajı
  12. mudem35

Kamp Kutusu Tasarımı

Benim kamp kutusu tam istediğim gibi olmadı ya. Millete iş yaptırmak çok zor. Bir daha böyle bir şey yapacak olursam ya kendim yapacağım ya da bu işlerle ilgilenen insanlara yaptıracağım. Benim bu mdf den yapılma haliyle çok ağır. Tasarım da düşüncem kadar hoş olmadı ama işimi görüyor şimdilik...
  13. mudem35

Kamp Kutusu Tasarımı

Size tavsiyem bence araç içinde oturma planı yapmamanız yönünde olur, çünkü araç içinde rahat oturamazsınız aynı zamanda yaz gezilerinizde sıcaktan araç içinde fazla duramazsınız. Aracın içine doğru açılan yatak şeklindeki tasarımları öneririm. Bir de tasarımdan önce kullanacağınız eşyalara...
  14. mudem35

Kamp Kutusu Tasarımı

Hoş geldiniz çizimleri siz mi yaptınız?
  15. mudem35

Wolkswagen Crafter Karavan Yapımı..

Selamlar kolay gelsin, gayet amaca yönelik güzel olmuş. Ufak bir tavsiyem olacak; ocak ile yatak arasına 20-30 cm kadar yükseklikte bir ayıraç plaka gibi bir şey koyarsanız pişen yemeklerden sıçrama olmaz diye düşünüyorum. Hatta tekrar baktım ocağın arka tarafına da gerekiyor bence

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR