myfirst kullanıcısının son içeriği

1. myfirst

Pathfinder 2.5 4low Hakkında Yardım.

Yetkili var evet.benim aradığım pathfinder konusunda uzman özel servis.bir kaç tane önerdiler ama denenmiş olanı bulmak istiyorum.
  2. myfirst

Cevabınızdan sonra sözlük yardımıyla farkettim ki motoru değil aracı durdurun yazıyor.bana da saçma geldiği için yardım istemiştim zaten,çok teşekkür ederim alakanız için.birde şu servis konusunda yardım edebilecek bir arkadaş çıkarsa büyük bir riskden kurtulacam.deneme yanılmaya risk almak...
  3. myfirst

Uzun zamandır peşinde olduğum aracı sonunda aldım(2006 path).ilk izlenimimde mükemmele yakın,müthiş konforlu,ekonomik aile aracı olmasının yanında arazi özellikleride beklentimin çok üzerinde çıktı. Kafamda sadece iki soru îşareti kaldı,tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim...
  4. myfirst

Defender Kapı sacları

Ynt: Defender Kapı sacları İzmir 1. Sanayide Serkan var yıldız oto ben kaportayi topladıktan sonra tanıştım kendisi defender konusunda uzmandir yardımcı olur sana Tel:535 977 42 11(Alparslan'ın arkadasiyim dersen belki fiyatta yardımcı olur)
  5. myfirst

Gd300 yardım

Ynt: Gd300 yardım amcayı kaybetme sakın hoş tut onu.g ustası bulmak imkansız gibi bişey ama anladığım kadarı ile motor kısmı bnek araçla aynı diğerlerinide adamlar bağdatı bulmuşlar bizde bişeyler buluruz herhalde. benimde izmirde binek aracımı götürdüğüm servis var baba meslekleri ve...
  6. myfirst

Gd300 yardım

Ynt: Gd300 yardım Kardesim Allah kolaylık versin.inşallah kısa sürede gonlundeki Aslan'a kavuşursun .fazla acele etme alacağın yanlış bir kararla bütün ekonomini alt üst edebilirsin,yas itibari ile bu tip araçlar sıkıntı yaratabiliyor.daha önce topladığım land i 3,5 masraf eder binerim diye...
  7. myfirst

Gd300 yardım

Ynt: Gd300 yardım Yok be güvenç nerde.. Beklemedeyim hala.cokta ecele etmiyorum açıkcası ,acele etmek araç alırken hatalara sebep oluyor tecrubelerimle sabittir. Tek üzüntüm su yağmurları kaçırmak ne yapalım seneye artık .sebzende iyi haberler bekliyorum bu arada...
  8. myfirst

Gd300 yardım

Ynt: Gd300 yardım Kesinlikle haklısınız nadir bey sagolsun huseyinbeyin sorulara nasıl dikkatle hiç usenmeden cevap yazdığını,bilgi paylaşarak büyür mantığı ile bilgilerini hiç sakinmadigini diğer konulardada gördüm. Ne diyeyim en kısa zamanda tanışma dileği ile....
  9. myfirst

Gd300 yardım

Ynt: Gd300 yardım Sayın motogezgin! Yazdıklarınızın yanlış anlamadan kaynaklandığını düşünüyorum zira ilk yazılarımdan itibaren kilit olayını çözmeye çalıştığımı görebilirsiniz .kilitsiz araç almak nekadar mantıklı derken zaten mantiksiz olduğunu söylemeye çalışmıştım .araştırma yapılması...
  10. myfirst

Gd300 yardım

Ynt: Gd300 yardım Sayin motogezgin!! Açıkcası niye böyle bir yazı yazdığınızın merakı içindeyim .bu konuda fazla kullanıcı yorum yapmadığı için yazdıklarınızı üzerime alıyorum ve niye bilmiyorum ama cevap ihtiyacı duydum.size hikayemi anlatayım ozaman... Bir sene oncesine kadar bir...
  11. myfirst

Gd300 yardım

Ynt: Gd300 yardım Hüseyin bey yazdıklarınızdan nasıl askla g ye bağlı olduğunuz açıkça belli oluyor.verdiginiz bilgiler doğrultusunda inşallah hata yapmadan duZgun bir g sahibi olmaya kararliyim.ama malesef g serisi pek yaygın olmadıgı için fiyatlar biraz yüksek.söylediğiniz gibi acele...
  12. myfirst

Gd300 yardım

Ynt: Gd300 yardım aslında o yaşta bi araç için çok gibi ama şöylede düşünmek lazım erzurumdaki araca 20 istiyolar pazarlık sonunda enson 18 e indi.ankaradakinin durumuna getirebilmek içinenaz 10 lirada masraf edeceksin etti 28.yanlız erzurumun kilitleri yok buda bir kriter bence yani orjinal...
  13. myfirst

Gd300 yardım

Ynt: Gd300 yardım Ankaradaki güzel görünüyor gercekten rengi itibari ilede çok hoşuma gitti kiltleri var klima yok zannedersem ankaralı arkadaslardan bı yardım iste anlayan birisi ile bakmakta fayda var.
  14. myfirst

Gd300 yardım

Ynt: Gd300 yardım Bu araçlar hakkında bilgili arkadaslar bizlerle paylaşırsa aracalmadaki önemli bir safhayı atlamış oluruz.
  15. myfirst

Gd300 yardım

Ynt: Gd300 yardım Üçüncü Erzurum'da botastan çıktığı gibi duruyor.ilanda iki tane diyor ama birini satmış arkadas.yürüyeninin motorunun iyi olduğunu söyledi satıcı arkadas.Adana'dan Erzurum'a sikintisiz gelmiş .aracın kilitleri yok.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,137
Kaydolan Son Üyemiz
barismutkyuk

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri