necmettinsobutay kullanıcısının son içeriği

1. necmettinsobutay

Nissan Terrano II Hakkında Herşey

TerranoII SE dizel 1998 de böyle sensörler var mı acaba? Bilen arkadaşlar yazabilir mi?
  2. necmettinsobutay

Orhan bey; kusurabakmayın bir yıldır girmiyordum sayfaya şimdi yazınızı gördüm. Aracı satmış yada tamir ettirmiş olabilirsiniz ama okuyan ve faydalanacak başka arkadaşlar olabilir. Ben motor rektifiye, kapak değişimi vs. yaptırmıştım, fakat tekrar yukarıda yazdığınız turbo sorunu bendede...
  3. necmettinsobutay

Bende de 2.7 SE dizel var. 1 numaralı sorun bendede var. enjektör temizleyici kullandım çokda fayda etmedi. Hatta uzun süre kullandıktan sonra değil, evden çık, 200m sonra istasyona gir, kontak kapa , tekrar çalışırken tüm istasyon bana bakıyor. Birde şehir içi. :) Öksürük tıksırık beyaz duman...
  4. necmettinsobutay

Arkadaşlar ben hararet sorunu için şunu söyleyebilirim. Bu kış baya yokuş ve yayla çıktım. Önceki gibi hararet sorunu yaşamadım. Çünkü gaza bastım hızlı çıktım, bağırttım. Kibar kullanıma gelmiyormuşuz anlaşıldı.
  5. necmettinsobutay

Eski tecrübelerimi ve yorumları toparlayınca 4 mevsim diye birşey yok. Seneye kış lastiği şart. Teşekkürler.
  6. necmettinsobutay

Arkadaşlar benim sorum karlı buzlu yolda kaymayla ilgili. Aracımda 2.7 se 98 Petlas ms at lastikler takılı. Zemin kar ,altı buz. Eğim baya yüksek. 4L de ilerlerken yokuş yukarı baya zorlandı. Sonra lastikler öne , araba geriye uçuruma doğru kaydı neyseki yirmağa düşmeden durdu. Ben durduramadım...
  7. necmettinsobutay

Almayı düşünen arkadaşlar mutlaka merak edecektir. 1998 Terrano II 2.7TDİ SE nin 6 aylık vergisi 404TL.
  8. necmettinsobutay

Uluyayla

İnanırmısınız az önce aynı şeyi düşündüm. Fazla reklam zararmı diye. Forumu açtım sizin cevabınızı gördüm. Ama tanınacaksa kimler tanımalı kimler tanımamalı. Asfalt yapılmamalı mesela. Sadece görmek isteyenler ulaşmalı.
  9. necmettinsobutay

Uluyayla

Konu Uluyayla Türkiyenin en geniş alana sahip yaylalarından biri belkide en genişi. Ama tanınamamış. Tanıtalım.
  10. necmettinsobutay

Bartın Yayla Turizmi

Konu tarihe gömülmüş gibi ama canlandıralım. Arıtdaki Zoni yaylasınıda ilave edeyim. Tarihi kalıntılar mevcut. Gezen ve Ardıç yaylasının dışında bunlara yakın Katırovası ve Kokurdan yaylalarıda da var. Başka yaylalarımızda var, onlarıda görünce burda paylaşırım.
  11. necmettinsobutay

8000 TL. İlk fırsatta ayrıntılarıda yazacağım.
  12. necmettinsobutay

Küre Dağları Milli Parkı; Arıt - Bartın

İstanbuldan Bartın merkeze gelin. Bartından Amasra yoluna girin. Hemen çıkışta (Orduyeri mezarlığından sonra ) Arıt kavşağından Arıt tarafına devam edin. Sola devam ederseniz Amasra. Bence ilk önce tabelaları burda başlıyor cazaevinden sonra sola dönerek Yeşilkaya Köyündeki Gergece şelalesini...
  13. necmettinsobutay

Küre Dağları Milli Parkı; Arıt - Bartın

Biraz daha ayrıntı verebilir misiniz. Tam olarak nereden nereye, aracınızla mı geleceksiniz, otobüsle mi vs. Bu konuda size yardımcı olmak isterim.
  14. necmettinsobutay

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Selam ben Necmettin. Bartındayım. İşim gereği doğayla iç içeyim, eskiden ekmek parasıydı şimdi zevk için doğa yürüyüşü, arazi canavarları biraz avcılık la uğraşıyorum. Maden mühendisiyim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

SON KONULAR

Geri