nivo kullanıcısının son içeriği

1. N

Kendi Karavanımı Yapmaya Başladım (tospİk)

sayın tosbik önem gösterip yazımı okuyup görüş belirtiğiniz için teşekür ederim .yapılaçak diğer yorum ve önerileri dikkate alacağım.Sizede çalışmalarınızda başarılar dilerim
  2. N

Araç Üstü Çadır Yapmak Istiyorum Yardım Ve Onerilerinizi Bekliyorum

selamlar Acemibey ne oldu çadırı yapatızmı üst ve alt kabuklar için neler kullandınız .Yoksa yapım işine aramı verdiniz.
  3. N

şunuda ilave edeyim karavan yüksekliği benim boyum 1.60 cm ona görede ayarlanarak ve bu ölçülere uygun bir proje cizimi yaparak bir maliyet hesabı çıkarıla bilir.ayrıca kendim ankarda oturuyorum burada hurdacılar sitesi olduğundan bir çok malzemeyi buradanda temin ede bilirim. Ankara da...
  4. N

önçelikle herkese selamlar ve kolay gelsin güzel bir çalışma bitiminde güzel bir karavan olur sizin için .Ben ayrıca sizden ve kanuya vakıf arkadaşlardan bilgi almak istiyorum 1991 yılı kullanmadığım hurdaya çıkaracam tempra marka bir aracım var ben bu aracın karavan yapmak icin nelerini...
  5. N

Kendi Araçüstü Çadırını Kendin Yap (Rooftent)

teşekürler bilgilendirdiğiniz için
  6. N

Kendi Araçüstü Çadırını Kendin Yap (Rooftent)

ya herkes eline sağlık güzel olmuş diyorlar bende elinize sağlık deyim ama ben neden acaba fotorafları göremiyorum
  7. N

Esnek Solar Panelleri Sudan Ucuz

sökülüp tekrar montaj olduğunda her hangi bir kırılma söz konusumu esnekte olsa
  8. N

Hurda Bir Karavanın Hayata Dönüş Fotoğrafları

elinize sağlık
  9. N

Karavanımın Yapım Aşamaları; 17 m3 Ducato Efsane (Goldwingerr)

merak ediyorum acaba aradan gecen beş yıl içinde hala efsane ilemisiniz
  10. N

Araç Üstü Çadır

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35