notdream kullanıcısının son içeriği

1. notdream

krom kaplama ( nikelej kaplama)

Ynt: Krom Kaplama ( Nikelej Kaplama) Konuyu açan arkadaş ve GOPta bu işi yapan başka bir dükkan var diyen arkadaş da telefon numaralarını verememişler. Beklemedeyiz.
  2. notdream

Satilik Suzuki Grand Vitara 2.0 Jlx-al Esp At 2009+ Arac Ariyorum

Ynt: Satilik Suzuki Grand Vitara 2.0 Jlx-al Esp At 2009+ Arac Ariyorum Hayırlı olsun :) GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. notdream

2006 Honda Cr V Direksiyon Sorunu Acil Yardım!!!

Ynt: 2006 Honda Cr V Direksiyon Sorunu Acil Yardım!!! Muhtemelen marş gergi kayışı yerinden çıkmış ve aküyü şarj etme sorunu ile karşı karşıyasınızdır. Tahminim bu yönde ve airbag ışığı da yanacaktır diye tahmin ediyorum. GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. notdream

Gezentimete Bozcaada'da

Ynt: Gezentimete Bozcaada'da Insallah.tesekkur ederim. turn your DREAMS into REALITY
  5. notdream

Gezentimete Bozcaada'da

Ynt: Ynt: Gezentimete Bozcaada'da :) Köylerini kastetmistim yokmus onu da sayenizde ogrenmis oldum. Koy olarak ayazma ya da oncesi diyorsunuz. Tesekkur ederim verdiginiz bilgiler icin darisi basimiza. turn your DREAMS into REALITY
  6. notdream

2 Aile 2 4x4 3 Çocuk Saroz Da Çadır Kampı.

Ynt: 2 Aile 2 4x4 3 Çocuk Saroz Da Çadır Kampı. Paylasimlariniz icin tebrik etmistim ama konu o kadar guzel ki hala takipteyim iyi mi :) turn your DREAMS into REALITY
  7. notdream

Yan Çanta Yapımı (cup)

Ynt: Yan Çanta Yapımı (cup) Çok guzel olmuslar hem saglam hem de şık gorunuyorlar. Gule gule kullanin. turn your DREAMS into REALITY
  8. notdream

Tecrübe Satın Aldık ( Ege - Akdeniz Gezisi)

Olsun herseye deger bir tatiliniz oldu. Istanbulun olumsuzluklarina yedirmek yok. :) turn your DREAMS into REALITY
  9. notdream

Biraz Da Mizah

Ynt: Biraz Da Mizah Musaadenle facebookta paylasmak istiyorum. Guldururken dusunduren mizah dedikleri bu olsa gerek! turn your DREAMS into REALITY
  10. notdream

Biraz Da Mizah

Ynt: Biraz Da Mizah Supperrr. Sonunda olacagi bu. Pompacilarin hayatlari tehlikede olacak. :) turn your DREAMS into REALITY
  11. notdream

Umarim. Cok tesekkur ederim guzel paylasimlariniz ve tecrubeleriniz icin. Gitmeden oraya sayenizde bircok sey ogrendim Kaş hakkinda. Tesekkurler. Sevgiyle kalin. turn your DREAMS into REALITY
  12. notdream

Ekim sonuna kadar sezon devam ediyor demissiniz. Bu da bana sizin ozel mesajiniz olmus tesekkur ederim. turn your DREAMS into REALITY
  13. notdream

08-11 Ağustos 2013 | Yalova - Dipsiz Göl Kampı

Ynt: Ynt: 08-11 Ağustos 2013 | Yalova - Dipsiz Göl Kampı Hahahaaaa ben de cok merak ettim gercekten. turn your DREAMS into REALITY
  14. notdream

Gezentimete Bozcaada'da

Ynt: Gezentimete Bozcaada'da Cok guzelmis. Bozcaadada hangi koyleri tavsiye edersiniz? turn your DREAMS into REALITY
  15. notdream

Akarsu Kamping-amasra

Ynt: Akarsu Kamping-amasra Cok guzel paylasimdi. Soylediginiz fiyat cadir yeri fiyati ile ayni mi acaba? turn your DREAMS into REALITY

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON MESAJLAR