nuhro kullanıcısının son içeriği

1. N

Vibram Taban Değişimi

vibram taban değişimi yapabilen ve işin hakkını veren lostra salonu bilen veya duyan varmı??Önerilerilerinizi bekliyorumm..oburakisler@hotmail.com
  2. N

Merrell Ayakkabı Almayın Pişman Olmayın...

Üretim hatasından kaynaklanmış olabilir.Fakat benim kzıdığım taraf firmanın bunu kabullenmemiş olmasıdır..Jack Wolfskin den aynı şekilde bir ayakkabı aldı arkadaşım kenar bandı hafif yırtıldı.Firma hemen ürününü garanti kapsamında olduğu için değişim yada para iadesi teklif etti.Keza...
  3. N

Merrell Ayakkabı Almayın Pişman Olmayın...

Resimlerde görüldüğü üzere aldığım ayakkabının sol tarafın ön kısmı paramparça oldu.Fakat sağ tarafında hiç bir açılma yok..Ayakkabıları aldığım outdoor firmasına götürdüm ve onlarda merellin Türkiye ithalatçısına gönderdiler..(olgarlar spor)..Kulllanıcı hatası deyip iade edildi..Yorumu...
  4. N

Oto Buzdolabı Elektrikli/dijital Göstergeli Hagen22 12/220v

Ynt: Oto Buzdolabı Elektrikli/dijital Göstergeli Hagen22 12/220v ürünü bir sezon kullandım.soğutması şöleki eğer akşamdan saat 00:00 220 volt çalıştırıp sabah 7 de 8 de kullanırsanız..daha çabuk soğuyor ve daha iyi muhafaza ediyor.. 5 dereceye kadar düştüğünü gördüm..ama tabiki...
  5. N

Ynt: Oto Buzdolabı Elektrikli/dijital Göstergeli Hagen22 12/220v 350t tl 'dir.
  6. N

Leatherman Multi Tools

Ynt: Leatherman Multi Tools işi bitmiştir.ilan kilitlenebilir...
  7. N

Leatherman Multi Tools

Ynt: Leatherman Multi Tools Bu seti alana 2 kişilik çatal kaşık bıçak takımı hediyedir..
  8. N

Leatherman Multi Tools

Leatherman çok amaçlı çakı ve pense.. Amerikan malı..İlk çıkan modellerindendir.Orjinal Amerika üretimi şimdiki gibi çin mallarından değil....beraberinde leatherman tornavide seti ...uçları Apex tir..deri kılıfları ile beraber...Letherman 25 yıl garantilidir..ben 15 yıldır kullanıyorum daha...
  9. N

Oto Buzdolabı Elektrikli/Dijital Göstergeli Hagen22 12/220V Detay Bilgisi -Çift Fanlı Soğutma Sistemi -Tırnaklı Kilit Mekanizması -Hava Tahliye Bölümü -LED Sıcaklık Gösterge Ekranı -Kontrol Paneli -USB Soket: 5V -Üst Kapak -Kulp Teknik Bilgiler Enerji Tüketimi : AC220-240V: cooling : 80W...
  10. N

Mil-tec Tactikal 30lt Sırt Çantası..

Ynt: Mil-tec Tactikal 30lt Sırt Çantası.. satıldı..konu kilitlenebilir.
  11. N

Ynt: Mil-tec Tactikal 30lt Sırt Çantası.. sana 99tl olur::)))
  12. N

mil-tec alman malı tactikal askeri sırt çantası.30lt hardal rengidir...yurt dışana çıktığım zaman 1-2 kez kullandım.sıfırı kadar temizdir..100tl... oburakisler@hotmail.com
  13. N

4x4 Araçlara Seferberlik İlanı

Ynt: 4x4 Araçlara Seferberlik İlanı Sefer Görev Emri Kaybedildiği Veya Aracýn Eski Sahibinden Teslim Alınmadığında Neler Yapılmalı ? Sefer Görev Emri araç trafik ve tescil belgeleri ile birlikte taşınır. Aracın bir başkasına satılması halinde yeni sahibi adına tescili işlemleri sırasında...
  14. N

Ruhsatta Arazi Aracı Yazanlara Sefer Görev Emri

Ynt: Ruhsatta Arazi Aracı Yazanlara Sefer Görev Emri Sefer Görev Emri Kaybedildiği Veya Aracýn Eski Sahibinden Teslim Alınmadığında Neler Yapılmalı ? Sefer Görev Emri araç trafik ve tescil belgeleri ile birlikte taşınır. Aracın bir başkasına satılması halinde yeni sahibi adına tescili...
  15. N

Watton 10watt Led Fener Kargo Dahil 25tl...

2 adet vardır.watton 10 watt kaliteli lüminyum gövdeli el feneri 3 adet orta boy pille çalışır.resimler temsilidir..kargo dahil 25tl....dir..iletişim 0532 416 96 62..foto makinem olmadığından orjinal resim koyamadım bulursam foto koyarım..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri