Nursel kullanıcısının son içeriği

1. Nursel

Nortonla:) Istanbul Rize Gezisi...

Bence hic takilmayin :) keyifli geziler dilerim. Not: Elbette hayvanlar da saygiyi hakediyor.
  2. Nursel

Işitme Engelliler Spor Ve Uçurtma Şenliği

Kacirdigim icin cok uzgunum :(
  3. Nursel

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme İzmir'e gidip pudra şekerli lokma yemeden dönme ;) Hatta İzmir'e gittim deme :P
  4. Nursel

Burası Neresi?

Ynt: Burası Neresi? Hiç fikrim yok ??? Ama bir noktadan başlamak lazım :) Rize dolayları?
  5. Nursel

Maltepe sahil elden gidiyor!!!

Ynt: Maltepe Sahil Elden Gidiyor!!! Artık sadece anılarımızda :(
  6. Nursel

Maltepe sahil elden gidiyor!!!

Ynt: Maltepe Sahil Elden Gidiyor!!! Maltepe Sahili dendiğinde içim yanıyor.. Son düzenlemelerden sonra sahile gitmez oldum. Dolgu üzerine dolgu! Kesinlikle mantıklı bir açıklaması olamaz. Çocukluğu Süreyya Plajı'nda geçmiş eski bir Maltepe'li olarak bu durum çok ağrıma gidiyor.
  7. Nursel

6. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (29-30 Haziran 2013)

Yine harika bir festival olacağına eminim. Umarım bir aksilik olmaz ve hep birlikte oluruz. Uzun ara verdik :)
  8. Nursel

Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Projesi

Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu Kars Projesi Geçen sefer iş güç yüzünden sizlerle birlikte olamamıştım. Bu sefer de gelebileceğimden çok emin değilim ama :( bu projeye, hem maddi olarak hem de kalben destek veririm sonuna kadar :)
  9. Nursel

Güzel Türkçe'mizi Güzel Kullanalım

Ynt: Güzel Türkçe'mizi Güzel Kullanalım Dikkat ettiniz mi bilmem ama doğru Türkçe kullanımını önemsemeyenler yabancı dillerin doğru kullanımı konusunda pek hassaslar. Bilerek ya da bilmeyerek saçma sapan şekilde ana dilimizi bozanlara şiddetle karşıyım. Bir zamanlar uyarıda bulunurdum ama artık...
  10. Nursel

Burası Neresi?

Ynt: Burası Neresi? Emin değilim ama Trabzon gibi geldi bana?
  11. Nursel

En Son Hangi Filmi İzledik?

''No Limit''aklın sınırlarını zorlayan akıcı bir film. Robert De Niro'da filmin misafir oyuncusu :) http://www.youtube.com/watch?v=UoWqHCtQoWY
  12. Nursel

Burası Neresi?

Ynt: Burası Neresi? sorun değil,yeni soruyu sizden bekliyoruz :)
  13. Nursel

Burası Neresi?

Ynt: Burası Neresi? 57. Alay Şehitliği/ (Kanlısırt/Ç.Kale) tebrikler..
  14. Nursel

Burası Neresi?

Ynt: Burası Neresi? peki burası?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303