oky kullanıcısının son içeriği

1. oky

Sabit Aksın Avantajları Neler?

Sabit aksın artiküasynu fazladır. difransiyelin yerde yüksekliği de fazladır , zor arazi koşullarında daha dayanıklı olduğunu düşünüyorum ancak konfor olarak bağımsız süspansiynun yerini tutamaz ,ayrıca bağımsız süspansiyonun ön düzenini incelerseniz sabit aksa göre çok daha karmaşıktır bu...
  2. oky

yazınızı yeni gördüm uzun süredir girmiyordum siteye linkteki araç da yayından kaldırılmış...

yazınızı yeni gördüm uzun süredir girmiyordum siteye linkteki araç da yayından kaldırılmış göremedim aracı...
  3. oky

Uygun Fiyata Samurai Yedek Parçaları

1.3 yaylı samurai 96 model ön aks mevcut mu?
  4. oky

Samurai Yedekleri

96 model yaylı 1.3 samurai ön aks lazım?
  5. oky

Kaçkar Zirve & Trans (güney-kuzey) 9-11 Ağustos 2015

güzel fotoğraflar... teşekkürler...
  6. oky

Tüm Bodel Samurai Lerin Parçaları Yeni Çıkma Bulunur

Ynt: Tüm Bodel Samurai Lerin Parçaları Yeni Çıkma Bulunur takip..
  7. oky

Ayna Mahruti Değişmeden Kullanılabilecek En Büyük Lastik Ölçüsü Nedir?

Ynt: Ayna Mahruti Değişmeden Kullanılabilecek En Büyük Lastik Ölçüsü Nedir? 30*9,5 üzerine çıkmayın derim , bu ebadı da mümkünse ayna mahrutı degısımı ıle destekleyın( aracın torku azalmasın ve yakıtı artmasın) , bu araçlar 1300 motor 70 bg civarı , 30 ınc ebattan buyuk ebatlar ıcın bu aracın...
  8. oky

Ayna Mahruti Değişmeden Kullanılabilecek En Büyük Lastik Ölçüsü Nedir?

Ynt: Ayna Mahruti Değişmeden Kullanılabilecek En Büyük Lastik Ölçüsü Nedir? 4" yükseltme kitiyle çamurlğa sürtmeden 30*9,5-15 takılabiliyor , ebat aracın torkunu (yokuşta kalkışını) azaltacak ve yakıtı artıracaktır , ancak takip ettiğim kadarıyla bu ebatta araç çok sıkıntı olmadan...
  9. oky

Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Rostov Na Donu

Ynt: Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Kazakistan iyi yolculuklar... takip..
  10. oky

Cherokee Xj Orjinal Jant Ve Maxxis Lastik 4 Adet

Ynt: Cherokee Xj Orjinal Jant Ve Maxxis Lastik 4 Adet satıldımı acaba ilanda çıkmıyor?
  11. oky

Sonunda Çeki Demirini Taktık

Ynt: Sonunda Çeki Demirini Taktık takip
  12. oky

Rize Yaylaları

Ynt: Rize Yaylaları takip...
  13. oky

Samurai Yedekleri

Ynt: Samurai Yedekleri 410 arazi şanzımanı mevcutmudur??
  14. oky

Satılık 1974 Model Land Rover Seri 3

Ynt: Satılık 1974 Model Land Rover Seri 3 Araç satılmıştır , yayından kaldırılabilir....

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR