omerfaruk.k kullanıcısının son içeriği

1. O

Iveco M23 Hava Boşalması

Kapıyı buna benzer bi şekilde dönüştürmek benim de aklıma gelmişti Zafer Bey, bu durum muayene açısından bi sıkıntı çıkarır sizce?
  2. O

Iveco M23 Hava Boşalması

Arka kapının hava boşaltma vanasında sıkıntı var gibi geldi bi ustaya gösterecem onu, teşekkürler Serhun Bey
  3. O

Iveco M23 Hava Boşalması

Merhabalar; M23 aracımda havalı olan kapıların havası zamanla boşalıyor. Biraz sordum normaldir dediler ama araç 2 gün çalışmadığı zaman kapıları dışardan açılabilir hale geliyor. Bunun normal olmaması lazım; düşünceleeriniz nelerdir? Ya da aynı tip araca sahip olanlar bu kapının güvenliğini...
  4. O

Muayene Konusu

Teşekkürler Bülent Bey; Şimdi ruhsatta koltuk sayısı 3 yazıyor; sürücü+2yolcu koltuğu lazım. Peki netleştirmek için soruyorum mesela projede bir yere koltuk yerleştirilmiş ben o yeri malzeme dolabı yapacam; mümkün değil mi böyle birşey? Bülent beyin yazdıklarına ekleyecekleri olanları...
  5. O

Muayene Konusu

Herkese Merhabalar Motokaravan muyanesi hakkında bir sorum olacak; şimdi aracın karavan dönüşümü yapıldıktan sonra yani projesi falan onaylandıktan sonra araç iç tasarımı ile ilgili ne kadar değişiklik yapabiliyoruz? Bi tane motokaravan aldım ancak için değiştirmek istediğim şeyler var...
  6. O

Iveco M23 Hakkında

Haklısınız litre hesabı daha doğru olurdu ama kaç litre aldığımı not almadım. Bi dahaki sefere artık. Tabi karavan dönüşümü için ayrı bi başlık açıp orada paylaşımları yapacam, önce yürüründe vs düzeltmem gereken şeyler var ama
  7. O

Iveco M23 Hakkında

Herkese merhaba; bu aracı karavantan karavan dönüşümü yapmak isteyen arkadaşlar için yazıyorum Araçla 1200km yol yaptım 800 lira mazot almışım kmde yaklaşık 65 kuruş yapıyor. Biraz düzgün kullanımla 60 kuruşa kadar inebilir diye düşünüyorum. Bu arada araç 1996 model iveco m23 turbo
  8. O

Karavanınız Ne Kadar Yakıyor?

İveco M23 karavan; 1200kmde 800lira yakmış yaklaşık olarak kmde 65 kuruş yapıyor. (litre hesaplamadım)
  9. O

Karavan Sigorta

Merhaba Kamil Bey, Aracı üzerimize almadan önce sigorta hakkında bi fikir edinmek için ön sorgulama yapabiliyor muyuz?
  10. O

Iveco M23 Hakkında

Araç sahibiyle konuştum, kilometrede 40-50 kuruş yakıyor dedi; doğru olma ihtimali nedir?
  11. O

Iveco M23 Hakkında

Cidden çok fazlaymış yaa, ben zaten 1000kmlik mesafeden getirecem aracı; sırf yol için 1500 liraya yakın gider demek bu..
  12. O

Iveco M23 Hakkında

Herkese Merhaba, Iveco M23 ile ilgili kısa bir sorum olacak. Alan açısında vs karavan için en uygun aracı M23 olarak görüüyorum ancak yakıt konusu benim için bir soru işareti. Karavan benim için bir gezme aracı değil de içinde yaşayacağım bir araç olacağı için çok fazla gezmeyeceğim ama yine...
  13. O

Ev Yerine Karavanda Yaşama

Merhaba Burak, Cevabın için teşekkürler, benim hala aklımda soru işaretleri var; ancak şu ara biraz hızlı karar verip harekete geçmem gerekiyor. Sen de edindiğin bilgileri burada paylaşırsan bizim gibi yolun başında olan arkadaşların daha sonra okuması açısında güzel olur.
  14. O

Hocam güvenlik konusu benim için de büyük soru işareti. Ancak şöyle düşünüyorum; ev ile iş yerimin arası yaklaşık 10 dakika, her gün karavanla işe gidip gelebilirim; böylece karavanın sürekli yakınında olurum. Ayrıca BMC, Isuzu gibi midibuslerden yapılma karavan bakıyorum, bunlar da normal...
  15. O

Teşekkürler cevaplarınız için, peki karavanı güvenli bir yere çekip haftada bir misiye gidip gerekli ihtiyaçları giderdikten sonra tekrar yerine getirme fikrine nasıl bakıyorsunuz. Gerektiği durumda karavanı çekecek bir aracım olmadığı için motokaravan daha mantıklı geliyor. Dediğiniz gibi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri