Ozzz kullanıcısının son içeriği

1. Ozzz

Şişme yatak hakkında?

Ynt: Şişme yatak hakkında? Merhaba intex marka olanın çift kişilik olanındna izmir metrodan alımıştım ozaman kampanyası vardı 40tl idi. Rahat tavsiye ederim pompa ile şişirmek bayağı bir yoruyor . Hava popmanız varsa araç için yada evde anında şişirebilirsiniz.
  2. Ozzz

İzmir İnkaya Mağrası Hakkında

Arkadaşlar merhaba izmirde urla karaburun arası bölgede inkaya mağrası var. Buraya giden bir arkadaş varmı resimleri çok ilginç gitmek istiyorum . Mağranın büyüklüğü nekadar . Giden biri ayrıntılı anlatabilirse gitmek isterim :)
  3. Ozzz

Gezenbilir İzmir; 3. Gezenbilir Sucuk Partisi ve Kamp Duyurusu (26 - 27 Mart 2011)

Ynt: Gezenbilir İzmir; 3. Gezenbilir Sucuk Partisi ve Kamp Duyurusu (26 - 27 Mart 2011) Uzun bir aradan sonra gezenbilir ailesine ve izmir grubuna selamlar yarın sizi termal girişi durakta bekliyor olacağım ;) Gerçi çadırda kurabilirdim hazır ama onu yapacak zamanım ne yazıkki yok :)
  4. Ozzz

Gezenbilir İzmir Grubu; Balçova'da Kamp - Doğa Yürüyüşü - Mangal ( 20 - 21 Şubat 2010)

Ynt: Gezenbilir İzmir Grubu; Balçova'da Kamp - Doğa Yürüyüşü - Mangal ( 20 - 21 Şubat 2010) Uzun bir aradan sonra selamlar. Balçovada yakın zamanda kamp veya yürüyüş yokmu? :)
  5. Ozzz

Gezenbilir İzmir; Balçova Termal Otel - Behzat Zirve Doğa Yürüyüşü (20 Aralık 2009)

Ynt: Gezenbilir İzmir; Balçova Termal Otel - Behzat Zirve Doğa Yürüyüşü (20 Aralık 2009) Hemde 12 otelden sorumlu 13. martta açılıyor ;)
  6. Ozzz

Gezenbilir İzmir; Balçova Termal Otel - Behzat Zirve Doğa Yürüyüşü (20 Aralık 2009)

Ynt: Gezenbilir İzmir; Balçova Termal Otel - Behzat Zirve Doğa Yürüyüşü (20 Aralık 2009) Müdür cevap veriyor :) Ben gelemiyeceğimi yürüyüşten sorumlu Ömer beye illetim kayıtlarda mevcuttur :) + Kulak çınlatacak bir durum göremiyorum ama sucuk yapacaz sözümüz söz ;)
  7. Ozzz

Gezenbilir İzmir; Balçova Termal Otel - Behzat Zirve Doğa Yürüyüş Duyurusu (20 Aralık 2009)

Ynt: Gezenbilir İzmir; Balçova Termal Otel - Behzat Zirve Doğa Yürüyüş Duyurusu (20 Aralık 2009) Yarın yağmur öğlen başlayacak akşama kadar sürecek diyor hava durumu . Yağmurluk almayı unutmayın
  8. Ozzz

Gezenbilir İzmir; Balçova Termal Otel - Behzat Zirve Doğa Yürüyüş Duyurusu (20 Aralık 2009)

Ynt: Gezenbilir İzmir; Balçova Termal Otel - Behzat Zirve Doğa Yürüyüş Duyurusu (20 Aralık 2009) Katılımcılar: 1- Ozzz 2- TezzMertek 3- Matiate 4- Buğrahan abi
  9. Ozzz

Ynt: Gezenbilir İzmir; Balçova Termal Otel - Behzat Zirve Doğa Yürüyüş Duyurusu (20 Aralık 2009) Katılan yokmu neredesiniz izmir çok iyi parkurdur herkese tavsiye ederim ...
  10. Ozzz

Ynt: Gezenbilir İzmir; Balçova Termal Otel - Behzat Zirve Doğa Yürüyüş Duyurusu (20 Aralık 2009) Eski etkinlikte aracı ile gelenlerde vardı gerçi off-road ile birlikte yapmıştık onu bu ektinliktede aracı ile gelen olacakmı Murat hocam? Katılımcılar: 1- Ozzz
  11. Ozzz

Gezenbilir İzmir; Balçova Barajı - Beyoğlu Çeşme - Balçova Doğa Yürüyüşü (25 Ekim 2009)

Ynt: Gezenbilir İzmir; Balçova Barajı - Beyoğlu Çeşme - Balçova Doğa Yürüyüşü (25 Ekim 2009) Fotograflar çok canlı çıkmış teşekkürler:)
  12. Ozzz

Gezenbilir İzmir; Egekent 2 - Yamanlar Dağı - Egekent 1 Doğa Yürüyüş Duyurusu (15 Kasım 2009)

Ynt: Gezenbilir İzmir; Egekent 2 - Yamanlar Dağı - Egekent 1 Doğa Yürüyüş Duyurusu (15 Kasım 2009) Selamlar ben bayramdan sonraya kadar hiç bir etkinlikte yokum 2 gunde bir şehir değiştiriyorum. Size iyi yürüyüşler . Şu sucuk olayını başka bir zaman beraber yapalım :)
  13. Ozzz

Gezenbilir İzmir; Gaziemir Meydan - Cihanbeğendi Kanyonu Doğa Yürüyüş Duyurusu (01 Kasım 2009)

Ynt: Gezenbilir İzmir; Gaziemir Meydan - Cihanbeğendi Kanyonu Doğa Yürüyüş Duyurusu (01 Kasım 2009) Ben Türkiye turnesine çıkıyorum gelemiyeceğim. Bayramda izmir'e dönmüş olurum umarım :) Size iyi yürüyüşler ;)
  14. Ozzz

Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji "İzmir" Duyrusu (29 Ekim 2009)

Ynt: Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji "İzmir" (29 Ekim 2009) Cumhuriyet bayramında çalıştığım için aranızda olamıyacağım. Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun :)
  15. Ozzz

Gezenbilir İzmir; Balçova Barajı - Beyoğlu Çeşme - Balçova Doğa Yürüyüşü (25 Ekim 2009)

Ynt: Gezenbilir İzmir; Balçova Barajı - Beyoğlu Çeşme - Balçova Doğa Yürüyüşü (25 Ekim 2009) Resimler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,136
Kaydolan Son Üyemiz
Huseyincivan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri