pandipieri kullanıcısının son içeriği

1. pandipieri

Sonunda 2009 Forester A Lpg Takıyorum..

Ynt: Sonunda 2009 Forester A Lpg Takıyorum.. Erol Bey, Baştan sona paylaşımlarınız çok güzeldi. Su siralar ben de Forester düşünüyordum ve güzel yönlendirmeleriniz ile aydinlandim. Elinize saglik...
  2. pandipieri

Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İzmir (06 Mayıs 2012)

Ynt: Gezenbilir Off-road Grubu Otizmli Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İzmir (06 Mayıs 2012) sevalin dediklerine katiliyorum, buyuk olasilik bu yil da bir etkinlik olmayacak malum nedenden dolayi
  3. pandipieri

Can Dostumuz Bülent Kök'ü Kaybettik...

Ynt: Can Dostumuz Bülent Kök'ü Kaybettik... topragi bol olsun, yakinlarina sabirlar diliyorum... ışıklar icinde yatsın...
  4. pandipieri

VX100 V8 4.7'ye Ne Marka LPG Sistemi Takılmalı? Yoksa Takılmamalı mı?

Ynt: Vx100 V8 4.7'ye Ne Marka Lpg Sistemi Takılmalı? Yoksa Takılmamalı Mı? bu konuda yazanlarin cogu vx100 kullanicisidir buna ben de dahil. sizin bu konudaki hizli cikisiniza anlam veremedim. uzun zamandir kapali olan bir konu icin bu kadar radikal bir cikis neden hele siteye yeni gelmis henuz...
  5. pandipieri

vx 100 yada uzj 100 kullanıcı kitabı

Ynt: Vx 100 Yada Uzj 100 Kullanıcı Kitabı oncelikle hayirli olsun... ozelde size tel numarami yolladim... ararsaniz bir sekilde bir araya geliriz ve size dosyayi veririm... gorusmek uzere...
  6. pandipieri

Toyotacılar Muhabbet Köşesi

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi Merhaba Arkadaslar, 2001 model land cruiser Vx100 ümü su sıralar satmak niyetindeyim, ilgilenen olursa ozelden mesaj atarsa sevinirim...
  7. pandipieri

Ford Expedition ?..

Ynt: Ford Expedition ?.. arac kac mil'de onemli olan bu. daha onceki bakimlari duzenli yapilmis mi? lincoln navigator ile ayni platformda araclardir. yedek parca, yakit tuketimi, bakim gibi seyleri dusunmek zorundasiniz. isletme maliyetleri cok yuksek bir aractir. sonucta 15-16 yasinda bir...
  8. pandipieri

Ford Expedition ?..

Ynt: Ford Expedition ?.. ikinci eli biraz zordur bu araclarin... arac kac yasinda? belli bir yastan sonra arac el degistirdiginde kasko yapilmadigi dogru? aracin modeli falan ne?
  9. pandipieri

İzmir de Adam Olacak Çocuk 87 Defender Değişim başlıyor

Ynt: İzmir De Adam Olacak Çocuk 87 Defender Değişim Başlıyor yaklasik 2 yillik bir maceranin sonu, gule gule kullanin kazasiz belasiz :)
  10. pandipieri

Vx 4.7 İle Vx 4.0 Arasındaki Fark Nedir?

Ynt: Vx 4.7 İle Vx 4.0 Arasındaki Fark Nedir? bu arac 4.7 V8, ilan hatali girilmis...
  11. pandipieri

Toyota Arazi Araçları Fotoğraf Arşivi (Tüm Seriler)

Ynt: Toyota Arazi Araçları Fotoğraf Arşivi (Tüm Seriler) nasil bir kaza bu ilginc ??? ??? ???
  12. pandipieri

2001 Land Cruiser için LPG Sistemi önerileri?

Ynt: 2001 Land Cruiser için LPG Sistemi önerileri? gule gule kullanin...
  13. pandipieri

Aracı seçtim haftaya inşallah alım satım tamamlanacak ilk resimler haftaya:)

Ynt: Aracı seçtim haftaya inşallah alım satım tamamlanacak ilk resimler haftaya:) hayirli olsun kazasiz belasiz binmenizi diliyorum...
  14. pandipieri

TORK KONVERTOR ARIZASI

Ynt: TORK KONVERTOR ARIZASI Sevalcim dogru kisiye yonlendirdigin icin once sana sonra oguz bey' e tesekkur ederim... son derece ayrintili ve aciklayici bir bilgi olmus... arac 2007 model ve 111,000 km de... yazdiklarinizi arkadasima iletecegim, soylediklerinizi de deneriz onunla birlikte ve...
  15. pandipieri

Türkiye'nin Mağaraları Haritası

Ynt: Türkiye'nin Mağaraları Haritası paylasim icin tesekkur ederiz... ve hosgeldiniz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri