pasa3838 kullanıcısının son içeriği

1. P

Gmc Pickup

Ynt: Gmc Pickup arkadaşlar nissan skystar'ım var vinç taktırmak istiyorum vergisi ruhsata işletme masrafları vede marka model özellik açısından yardımlarınızı bekliyorum.
  2. P

Nissan Pickup 4x4

Ynt: Nissan Pickup 4x4 arkadaşım sen gönül rahatlıgıyla bin nissana bendede var ama 4x2 bendeki mükemmel bir araç ben 4x4 almamamın sebebi tam bilgilenmemiştim vergisinden korktugum için 4x2 aldım mükemmel bir araç sana tavsiyem trt de ZOR YOLLAR adında bir belgesel var 40bölümlük netten indir...
  3. P

Navara Almak İstiyorum Düşünceleriniz

Ynt: Navara Almak İstiyorum Düşünceleriniz dostum sen navarayı boş ver bende sky star sss var yakıtı mükemmel ama navaranın yakıtı çok aşırı senin yerinde olsam tabi maddi durumuna göre ben olsam AMORAK alırım.
  4. P

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu selamlar özel bir şirkette teknisyen olarak çalışıyorum 39 yaşında 185cm boyunda doga sporlarını seven maceracı bir ruha sahip v.s v.s yani
  5. P

K1

Ynt: K1 arkadaşım bilgilendirdigin için teşekkürler şimdi tam olarak şöyle aracım resimde görülüyor zaten fakat ruhsatta kamyonet kapalı kasa ibaresi var aynı zamanda kullanım şekli olarakta hususi yazıyor ama ticaret yapmayacagım ve ticari mal taşımayacagım o zaman almam gerekmiyor sanırım.
  6. P

Gezenbilir Tişörtleri Satışa Sunulmuştur...

Ynt: Gezenbilir Tişörtleri Satışa Sunulmuştur... slm teknik admine sesleniyorum bu ne saçmalık arkadaş nasıl bir site burası yahuu thsirt istiyorum cevap gelmiyor ödemeyi nasıl yaparım yardımcı olunuz diyoırum cevap gelmiyor mail atmaya çalışıyorum hata veriyor 20 mesaj yazmazsam kabulş...
  7. P

K1

Ynt: K1 aynı zamanda bagaj ruhsata işlenmiş durumda yani bu k1 belgesinin 700-800tl gibi bir maliyeti var bu belgeyi almamız zorunlumudur yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
  8. P

K1

arkadaşlar şu konuyu bir açıklıga kavuşturalım yardımlarınızı bekliyorum şimdi nissan pick-up lar ruhsatta kamyonet olarak görünüyor fakat benbim aracım örnek olarak veriyorum bagaj kısmı kapalı her ne kadar portatif olsada ben bu aracı ticaret yapmak amaçlı almadım binek olarak...
  9. P

Nissan Skystar 4x2 Şehir içi Km'de Ne Kadar Yakar?

Ynt: Nissan Skystar 4x2 Şehir içi Km'de Ne Kadar Yakar? arkadaşlar bende konuyla ilgili bir yorum yapmak istiyorum nissanın yakıtı konusunda sonunda bende 2004 model sss aldım istanbul bostancıoglu nissan servisinin oradan aracı sahibinden teslim aldım ve şehir içini çıktıktan sonra 170km/saat...
  10. P

NİSSAN SKYSTAR

Ynt: NİSSAN SKYSTAR EVET BECEREBİLDİM DİGERLERİNİDE YÜKLEYEYİM.
  11. P

NİSSAN SKYSTAR

Ynt: NİSSAN SKYSTAR ARACIN RESİMLERRİNİ KOYMAYA ÇALIŞICAM AMA UMARIM BECEREBİLİRİM.
  12. P

NİSSAN SKYSTAR

Ynt: NİSSAN SKYSTAR TÜM ARKADAŞLARA SEVGİLER BANA YARDIMLARINDAN VE FİKİRLERİNDEN DOLAYI NİHAYET 4X2 SKYSTAR SSS SAHİBİ OLDUM ARAÇ 2004 MODEL VE 90000KM DE BAYAN AVUKAT KULLANMIŞ ARACI HİÇ YIPRATMAMIŞ SONUNDA BANA KISMET OLDU HER ŞEYİYLE ORJİNAL BİR ARAÇ ARACI İSTANBUL BOSTANCIOGLU NİSSAN...
  13. P

Skystar Rally Raid (Off-road Modifikasyonu)

Ynt: Skystar Rally Raid (Off-road Modifikasyonu) HAYIRLI UGURLU OLSUN SAYIN ABİM ALLAH KAZASIZ BELASIZ KULLANMAK NASİP ETSİN BENDE SONUNDA İSTEDİGİM ARACA SAHİP OLDUM SONUNDA BENDE SKYSTAR SSS 2004 MODEL 90000KM DE ALDIM ABİİ ARAÇ BU YAA GERÇEKTEN MÜKEMMEL YANİİ..
  14. P

NİSSAN SKYSTAR

Ynt: NİSSAN SKYSTAR tüm gezenbilir dostlarına selam olsun bende kafayı takmıştım bu nissan skystara kısmet olursa 30.03.2011 tarihinde istanbuldan alacagım bir nissan 2004 model pazarlıgını bitirdim ama satıcı arkadaş umarım bir sorun çıkartmaz biraz fazla nazlanıyor ama umuyorum vazgeçmez...
  15. P

Gezenbilir Tişörtleri Satışa Sunulmuştur...

Ynt: Gezenbilir Tişörtleri Satışa Sunulmuştur... arkadaşlar bende katkıda bulunmak istiyorum ama bu tişörtün ücretini kredi kartıyla ödeyemiyormuyuz yardımcı olunuz lütfen.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri