penner kullanıcısının son içeriği

1. penner

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... derin devlet
  2. penner

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... bambi(kaşarlı dürüm et döner)
  3. penner

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... sermaye (hahaha koptum)
  4. penner

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... hehe anladım canım o kadar da diil=)) bunu da ilk okuyunca aklıma nedense eski pcimdeki can yoldasım geldi ctrl+ alt+ del
  5. penner

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... hawlett packard :P
  6. penner

Doğrusu Nedir? Egsoz, Egsozt, Egzozt, Egsost, Egzos, Egzost, Egzoz, Egsos

Ynt: Doğrusu Nedir? Egsoz, Egsozt, Egzozt, Egsost, Egzos, Egzost, Egzoz, Egsos =))hehe koptum bende farkında olmada eksoz olarak kullanıyorum tıpkı diğer arkadaşları gaste pattes pisiklet gibi :P
  7. penner

Boğaz Emirgan Kanlıca

Ynt: Boğaz Emirgan Kanlıca circles ismini düşünürken van gogh un prisoners adlı tablosu yeni türkünü çember adlı parçası nı düşünmedim diyemem
  8. penner

Boğaz Emirgan Kanlıca

Ynt: Boğaz Emirgan Kanlıca teşekkürler=)
  9. penner

Gezenbilir Geocaching El Kitabı

Ynt: Gezenbilir Geocaching El Kitabı ellerinize sağlık=)ileride bir gps sahibi olduğumda kesinlikle katılacağım bi aktivite=)
  10. penner

Boğaz Emirgan Kanlıca

Ynt: Boğaz Emirgan Kanlıca haklısın linkin süresi dolmus tuneling sitesi ile alaklı bisey herhal nasıl link verebilcegimi simdilik bilmiyorum ama www.pimpmyip.com veya www.ktunnel.com sitelerinden pennerpena diye search ettikten sonra circles adlı video püff youtube acılsada su işkeneden...
  11. penner

Ahırkapı Hıdırellez Şenlikleri (5 Mayıs 2008)

Ynt: Ahırkapı Hıdırellez Şenlikleri (5 Mayıs 2008)
  12. penner

Boğaz Emirgan Kanlıca

Boğaz sisliyken bi başka güzel oluyor bir cok çirkinliği gizleyebiliyor.bir sabah okula giderken sis yüzünde karşıya geçmek için kullandığım vapur gelmediğ için ben de sandal kiralamıştım emirgandan kanlıcaya bu sırada çektiğim görüntleri tembelliy yapmayıp bi arkadaşım için montajlamıştım cok...
  13. penner

İlk Motosikleti Alırken

Ynt: İlk Motosikleti Alırken ömer abi hosgeldin oncelikle =)) 20li yaslarında motorun olsaydı herhalde simdi tüm anadoluyu bitirmis olurdun avrupanın bi kentinden foruma yazıyo olurudn=)
  14. penner

Görmek İstediğiniz Yer Neresiyse, Orayı Tıklayın!.

Ynt: Görmek İstediğiniz Yer Neresiyse, Orayı Tıklayın!. cok tatlı yapmıs adam=)
  15. penner

10'ncu Uluslararası İstanbul Bienali'ne Gidiyoruz

Ynt: 10'ncu Uluslararası İstanbul Bienali'ne Gidiyoruz ben de zamanım yettikce katılıcam

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,474
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri