possession kullanıcısının son içeriği

1. possession

Istanbul Dan Likya Ya Yol Arkadaşı Tavsıyeler

solo olarak Yolculuğumu tamamlayıp gerı dondum.Muthiş bir deneyim oldu benım için zaman buldukça resımlerı yukleyip tecrubelerimi ve yaşadıklarımı aktaracagım.kendımı buldugum ve memnun kaldıgım için hemen bır program daha yaptım bayramın 2, gunu kaçkar zırve denemesı yapacagım.
  2. possession

Az bir sure kaldı çıkış tarıhıme sanırım kımseye uymuyor tek başına yapacagım bu yolculuğu kaştan aracımı bırakıp likya yoluna girecegim.tek başına olmam heyecan verıcı oldugu kadarda tedırgın edıcı.gunduz problem yaşayacagımı sanmıyorum ama gece konaklamalarında kamping yerı olmayan ıssız...
  3. possession

benım gıbı deneyımsız bırı için onerecegınız 4,5 gunluk guzergah ne olmalı kaş-olımpos -patara ya bayılıyorum onu belırtıp tavsıyelerınızı beklıyorum.
  4. possession

çok memnunıyet duyarım iştirakinize yanlız benım fazla zamanım olmadıgı için 6 eylulde yola koyulmam gereklı arzu edersenız haberleşir daha sonra iştirak edersınız o tarıhler sıze uygun olmuyor ise
  5. possession

istanbuldan aracımla 6 eylulde tek başıma çıkmayı tasarladıgım Dalış,yürüyüş,hafif offroad ,doğa keşif ,kamp dürtüsüyle hareket edecegim yolculuğuma yol arkadaşlarıyla çıkma kararı aldım.7,8 gunluk kesıntısız yuruyuşler değilde ana aks ı kaş patara olimpos cıvarlarında yapıp buralarda...
  6. possession

Discovery Aracım Çalındı Lütfen Yardım

Ynt: Discovery Aracım Çalındı Lütfen Yardım EVET ARKADAŞLAR DÜN GECE ARAÇ BULUNDU.GÜLTEPE MEVKİĞİNDE INTERNETTEN ARACIN ÇALINIDIGINI TAKIP EDEN BIRI GORMÜŞ ARACI FOTOĞRAĞINI ÇEKIP BANA TEYIT ETTIRDI .BENDE HEMEN HAREKETE GEÇİP ARAÇ YERINI DEĞİŞTİRMEDEN ARACI BULDUM. BUTUN TAVSIYE IYI NIYETLI...
  7. possession

Ynt: Discovery Aracım Çalındı Lütfen Yardım Evet bende oyle bir şey zannetmiyorum ama her şupheye bağlanıyorsun boyle bır durumda.bırde uzaktan okadar discovery i bir arada gorunce bır an içimden onları içindeymiş gıbı geldı.hanı kayıp çocugunu her gordugun çocuga benzetme sendromu vardırya...
  8. possession

Ynt: Discovery Aracım Çalındı Lütfen Yardım Aracın çalındığı site halkalı bezirganbahçe konutları Tokinin yapmış olduğu.Boğaziçi yönetim a.ş sorumlu site yönetiminden.girişler kım kıme dum duma AMA KAMERA KAYITLARI VAR,devamlı güvenlik var.aracı bır şekılde çalıştırıp aracımla dısarı...
  9. possession

Ynt: Discovery Aracım Çalındı Lütfen Yardım hiç keyif için çalınacağını düşünmüyorum.keyif için macera için sokakta park etmiş onca araç dururken sitenin içine girip uygun zamanı kollayıp güvenlikleri geçip çıktılarsa müşterilerinden aldıkları siparişi tedarik ediyorlardır algısı oluştu bende...
  10. possession

Ynt: Discovery Aracım Çalındı Lütfen Yardım BÜLENT beyin sorduğu ilginç geldi.oyle bır durumum varmı araştırıyorum ama sıte benım oturdugum sıte değil arkadaşımın sıtesınde park halınde ıdı.onu orda bulup ıcraya-yada borca mahsuben almaları mumkun değilki.keşke oyle olsa hep okurdum boyle...
  11. possession

Ynt: Discovery Aracım Çalındı Lütfen Yardım bir yerde denk gelirse 0532 685 15 68 yardımlarınızı bekliyorum.
  12. possession

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=101683.0
  13. possession

Sitemizin de düzenlediği bir kaç off- road gezisinede katıldığım 2001 model land rover discovery marka 34 gp 8429 plakalı siyah renk aracım halkalıda bir sitenin açık otoparkından çalınmıştır.Aracımın kaskosu yoktur.Dun akşam farkettıgımız bu olay sonrası polıse gidip çalıntı araç ihbarında...
  14. possession

Defender Alıyorum.2 Araç Arasında Kaldım.yardım Lutfen

Ynt: Defender Alıyorum.2 Araç Arasında Kaldım.yardım Lutfen yardımlarınız için çok teşekkur ederım.defender sevdan başka bahara kaldı.hiç hesapta yokken range rover almak durumunda kaldım.yıne narın dağa taşa vuramıyacagım bır araç sanırsam.DEFENDER ALAYIM DERKEN LAND ROVERLERIN DIGER BUTUN...
  15. possession

Galatasaray -juventus Maçına Kıralık 3 Adet Kombine

Maça gidemeyeceğimden dolayı 3 adet kombıne kıralıktır.adedi 300 tl

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana