PoyrazBal kullanıcısının son içeriği

1. PoyrazBal

Ankara Kamp Arkadasi

Arkadaşlar selam, beni de eklerseniz sevinirim, Ankara'dayım. pyrzbl@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.
  2. PoyrazBal

Cj5 Restorasyon

Ynt: Cj5 Restorasyon Herkese teşekkür ediyorum. Tamamdır hocam kontrol edeceğim. Dediğiniz gibiyse değişimini yaptıracağım. Öncelikle, parabolik makas olayına baktım. Yükseltme kitine göre daha uygun maliyetli ve iyi sonuç alanlar da var. Ama zaten ilerideki aşamada kit kullanmayı...
  3. PoyrazBal

Radyatörde Basınç Olmasının Nedeni Ne Olabilir ?

Ynt: Radyatörde Basınç Olmasının Nedeni Ne Olabilir ? Su eksiltme var mı hocam?
  4. PoyrazBal

Cj5 Restorasyon

Ynt: Cj5 Restorasyon Görseller;
  5. PoyrazBal

Cj5 Restorasyon

6. PoyrazBal

Cj5 Restorasyon

7. PoyrazBal

Cj5 Restorasyon

8. PoyrazBal

Cj5 Restorasyon

Ynt: Cj5 Restorasyon Foruma ancak girebildim. Aşamaların tamamında aracı görme şansım olmadı başka şehirde olduğum için. O yüzden fotoğraf durumu da biraz kısıtlı oldu. Bunun için tüm forum ahalisinden özür diliyorum. Süreci anlatayım. Araç boyadan çıktıktan sonra Sivas'a geçtim. Boyadan önce...
  9. PoyrazBal

Cj5 Restorasyon

Ynt: Cj5 Restorasyon Açıkçası başlangıçta kırmızı ve mavi çok fazla cj olduğundan yakınanlardandım. Metalik boyalara, alternatif renklere bakınıyordum. Sonra kırmızı olmazsa içimin rahat etmeyeceğini farkettim. Metalik boyalarda da bordoya dönük kırmızılar mevcuttu açıkçası istediğim tonu...
  10. PoyrazBal

Cj5 Restorasyon

Ynt: Cj5 Restorasyon Ve araç nihayet fırında :)
  11. PoyrazBal

Cj5 Restorasyon

Ynt: Cj5 Restorasyon Son gelişmeler :) İç zemine pütür uygulaması yapılıyor.
  12. PoyrazBal

Cj5 Restorasyon

Ynt: Cj5 Restorasyon Yeni fotoğraflar geldi bugün Sivas'tan. Kaportaya devam :)
  13. PoyrazBal

Biraz Canlanalım...

Ynt: Biraz Canlanalım... Karavanla 600 km yol yaparken :) Baya tehlikeli bi' süreç olmuştu benim için. Yanlışlıkla kapalı arazi yoluna girip 1 buçuk saat boyunca çamurun içinde gitmek gibi. Yolun yanında su kanalı olması da cabası :) Sonra karavanın tekerde çıkan sorun sonucu gecenin bir vakti...
  14. PoyrazBal

Cj5 Restorasyon

Ynt: Cj5 Restorasyon Sağolun teşekkür ederim.
  15. PoyrazBal

Cj5 Restorasyon

Ynt: Cj5 Restorasyon Birkaç konfor iyileştirmesi dışında çok fazla işlem yapmayı, kesip biçmeyi düşünmüyorum. Mümkün olduğunca orijinaline sadık kalarak toplama hedefindeyim. Kullanım alanım genellikle asfalt olduğu için en azından şimdilik mevcut olanlar dışında offroad'a yönelik bir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri