Quasar kullanıcısının son içeriği

1. Quasar

defender ile ilgili detaylı bilgiler içeren cd isteyene yardımcı olunur

Ynt: Defender İle İlgili Detaylı Bilgiler İçeren Cd İsteyene Yardımcı Olunur merhabalar, defender 2.5 düz dizel için döküman gönderebilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler. cygnus-x1@hotmail.com
  2. Quasar

DEFENDERE IVECO MOTOR GELİYOR

Ynt: Defendere Iveco Motor Geliyor bilgilendirme için teşekkürler.
  3. Quasar

Motor Atma , Hidrolik Direksiyon Takma Devri Sona Erdi !!!

Ynt: Motor Atma , Hidrolik Direksiyon Takma Devri Sona Erdi !!! Şansa bakınız ki konunun açıldığı gün muayene yaptırmışım, 89 model 2.5 dizel, hd direksiyon küheylanıma :) iki adet hafif kusur verdiler; her zaman olduğu gibi far ayarları (motosikletten otomobile kadar hep aynıdır, neyle gitsem...
  4. Quasar

Motor Atma , Hidrolik Direksiyon Takma Devri Sona Erdi !!!

Ynt: Motor Atma , Hidrolik Direksiyon Takma Devri Sona Erdi !!! Motor değişimi, hd ve klima hakkında bilgi http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=97359.10
  5. Quasar

Acil Yardım Edin Yoksa Defender Elden Gidecek :(

Ynt: Acil Yardım Edin Yoksa Defender Elden Gidecek :( Arkadaşlar, maalesef motor değişikliği konusunda birbirine zıt türlü türlü söylentiler uçuşmakta, yetkili servis ustaları bile durumdan bihaber, mevzuat konusundaki eksikliğimiz burada da ortaya çıkıyor yazık ki. Öncelikle belirtmeli ki...
  6. Quasar

DEFENDERE IVECO MOTOR GELİYOR

Ynt: Defendere Iveco Motor Geliyor Hayırlı olsun, güle güle kullanın, Iveco 35-10 motoru sanırım. maliyet ne oldu acaba ?
  7. Quasar

Artık 1300 Tl Ye Almayın ;) 350 Tl Ye Bizden Alın

Ynt: Artık 1300 Tl Ye Almayın ;) 350 Tl Ye Bizden Alın Fotolar açılmıyor (404 hatası veriyor) veya ben göremiyorum.
  8. Quasar

Defender'e Klima Yapalım

Ynt: Defender'e Klima Yapalım Umarım devam ediyordur proje.
  9. Quasar

Muğla Ula Göleti Tanıtım Gezisi

Ynt: Muğla Ula Göleti Tanıtım Gezisi güzel paylaşım teşekkürler.
  10. Quasar

Defender Römork

Ynt: Defender Römork Saçma olan proje uygulamasından ziyade onu suistimal edenlerdir. Ki niyet kötü oldukdan sonra ne yapılsa nafile. Ama şahsen ben, özellikle yetkililerin görevlerini eksiksiz yapması ile aksamaların giderileceğine inanıyorum. Neticede bir kişinin dahi zarar görmesine engel...
  11. Quasar

Defender Römork

Ynt: Defender Römork Römork konusu ilginç ve belkide tehlikeli bir konudur, çok dikkat edilmeli. Bahadır arkadaşımız durumu çok güzel anlatmış, bende bir kaç konuya vurgu yapmak isterim. İlk olarak, herhangi römork (veya yarırömork) 750 kg azami ağırlığı (boş ağırlık+istiap hatti) aştığında...
  12. Quasar

Defender Motor Numarası Sorunu

Ynt: Defender Motor Numarası Sorunu Etiket üzerindeki motor numarası bir anlam ifade etmez çünkü önceden motor değiştirilmiş olabilir. Benim aracımda aynı durumda muayeneye gitti, etiketle motor no farklı, memur her ikisinide gördü bir sorun çıkmadı. İstenirse sökülebilir aslolan motor üzerine...
  13. Quasar

haberlere konu olan araç satışa sunulmuş :) alıcısı kim olacak merakla bekliyorz

Ynt: haberlere konu olan araç satışa sunulmuş :) alıcısı kim olacak merakla bekliyorz Gerçi zevk meselesi ama olmamış bencede. Zaten bu etiket neredeyse yeni araç fiyatına da yakın sanırım.
  14. Quasar

defender a bir bd 30 motor uyglaması daha

Ynt: defender a bir bd 30 motor uyglaması daha verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
  15. Quasar

defender a bir bd 30 motor uyglaması daha

Ynt: defender a bir bd 30 motor uyglaması daha Arkadaşlar, bu işlemler için (Bd30 motor değişimi) trafik tescili vs. gibi sorunlar olur mu? bir de motor kullanılmış mı yoksa sıfır mı ve maliyetleri ne kadardır acaba?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR