rangertr kullanıcısının son içeriği

1. rangertr

Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

Mrb. İstanbul'dan Özgür. Bir Honda NC750D integra'm var. Geziyor muyuz? :) ...The most common two elements in universe: Hydrogen & Stupidity
  2. rangertr

Motorunuz Nedir?

Selam. Özgür. honda integra NC750D 2017 ...The most common two elements in universe: Hydrogen & Stupidity
  3. rangertr

Yeni Bir Geocaching Kutusu "Saklandı" - Kartepe / Kocaeli

Ynt: Yeni Bir Geocaching Kutusu "Saklandı" - Kartepe / Kocaeli yaw yok aslinda harbi kolay yerde. agacin koku falan dediysem oyle kazma kurekle girilecek manasinda degil. Zaten havada agac :D govdenin dibinde sacaklarin arasinda. :D ama kar olunca zorlasmistir tahmin ederim. :D
  4. rangertr

Ynt: Yeni Bir Geocaching Kutusu "Saklandı" - Kartepe / Kocaeli kisin bulmak zor olabilir sanirsam. aslinda lokasyon olarak kolay bir yerde ama agacin kokleri arasinda falan kalmistir simdi o ve de kar altinda tabi. tuh! icinde de travel bug vardi! :D
  5. rangertr

Müzik Yapmak İsteyen Var mı?

Ynt: Müzik Yapmak İsteyen Var mı? Efm bendeniz klavye calar, armoni de bilir, nota da okur... Konservatuarli falan degildir ve de hicbirini virtioz sifatiyla yapmaz ama is basa duserse kasar halleder! :D Ama en son yogunlastigim konu aldigim cesitli gorsel/isitsel kaynaklarla, uzaktan egitim...
  6. rangertr

Arjantin Steak

Ynt: Arjantin Steak Walla benim ülke partnerim (eskisi) Arjantinliydi. İspanyadaki bi toplantıda alıp bizi bildiği böyle hafif salaş ama bi o kadar da güzel ve damar bi Arjantin lokantasına götürmüştü. Bir donattı ortalığı. of of offfff bak aklıma geldi şimdi... :)
  7. rangertr

Ynt: Yeni Bir Geocaching Kutusu "Saklandı" - Kartepe / Kocaeli kesinlikle gunes gozlukleri yeterli. bir de ac mide lazim. gidis-donus yolunda cok guzel mangalcilar var! :D
  8. rangertr

Garmin Map Source İçin Yardım !

Ynt: Garmin Map Source İçin Yardım ! bildigim kadariyla gps'e harita yuklemek ile mapsource'e yuklemek ayni sey degil. GPS'in icinde harita gelebilir ama mapsource icin ayrica satinalmak gerekiyor olabilşir. bende 76csx var. kutudan bir cd cikti ve hatta gps'ten harita cikmadi! once mapsorce'u...
  9. rangertr

Ynt: Yeni Bir Geocaching Kutusu "Saklandı" - Kartepe / Kocaeli ne oldu yaw?! gidip de bulamadiysaniz aman haberimiz olsun. pek muggle'larin bulabilecegi bir mekan olmamasina ozellikle dikkat ettik ama genede ne olur ne olmaz... rast geleeee..
  10. rangertr

Yeni Bir Geocaching Kutusu "Saklandı" - Büyükada / İstanbul

Ynt: Yeni Bir Geocaching Kutusu "Saklandı" - Büyükada / İstanbul Adalar kutusuna koydugum Besiktasli travel bug'im Cek Cumhuriyetine gitmis! hehe :) gezsin bakalim...
  11. rangertr

Yeni Bir Geocaching Kutusu "Saklandı" - Sudüşen Şelalesi / Yalova

Ynt: Yeni Bir Geocaching Kutusu "Saklandı" - Sudüşen Şelalesi / Yalova Efm bu cumartesi ordayiz bakalim... :D bakayim kaldiysa bi travel bug da buraya ekerim! :D:D:D
  12. rangertr

Yeni Bir Geocaching Kutusu "Saklandı" - Büyükada / İstanbul

Ynt: Yeni Bir Geocaching Kutusu "Saklandı" - Büyükada / İstanbul ben loglamakla da kalmadim icine bi de travel bug koydum. biriniz alsin da (tercihen besiktasli biri! :D ) baska yerlere gotursun benim besiktasli bocegi! :D :D :D
  13. rangertr

Bilgi Kaybı

Ynt: Bilgi Kaybı ne diyeyim... hani hayatinda ilk kez bilgisayar goren biri olsan neyse... yedek nedir biliriz ama olacak iste... oldu. neyse. ben kolaylik acisindan tasinabilir bir usb harddisk ve bir de DVD'ye backup diyorum. solidstate diskler soyle 120GB falan olsalar vede ucuza elbet ona...
  14. rangertr

Bilgi Kaybı

160GB'lik daha yeni western digital marka laptop hardindan yapilmis usb diskim goctu. mekanik ariza oole kurtarma programlari falan hikaye. isin kotusu butun resimlerim cok yer kapliyo diye burdaydi ve gitti kul oldu. herkesi benle beraber kufretme seansina beklerim efm! >:( :( :'(
  15. rangertr

Mrb millet Kartepeye yeni bir gomu yaptim. arkadasim oguz buldu. benim travel bug'imi alip kendininkini birakti. gidin siz de bulun!!! :D koordinatlar: N40" 39.208 E030" 06.209 www.geocaching.com adresinde bu cache register edildi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,480
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri