RCR kullanıcısının son içeriği

1. RCR

Kendi Imalatım Olan Çekme Karavan Için Yorumlarınızı Bekliyorum

Hidoforunuzu yükseğe monte etmişsiniz. Suyu çekerken zorlanmıyor mu? normal şartlarda deponun su çıkışı deponun altında yer almalı ve hidrofor her zaman su seviyesinin altında yer alacak şekilde konumlandırılmalıdır. Aksi halde hidroforunuz ilk çalışmalarda susuz çalışacak ve ömrü çok kısalacaktır.
  2. RCR

Kendim Yapıyorum! Küçük Aile Karavanım.

Mustafa bey tebrik ederim. Keyifli gezmeler dilerim. :)
  3. RCR

Mutfağın önde ya da arkada olması vs yi dengeleyen dingil konumudur yani tek başına eğer mutfak arkadaysa ağırlık dengesi yanlıştır denilemez. Bahsettiğiniz 15 Kg çok düşük bir ağırlık. Minimum 30-40 kg ağırlık binmeli ki karavan ağırlığına göre bu ağırlık daha artabilir.
  4. RCR

Solar Panelli Aydınlatma Ve Şarz 19 Mayıs Bim

Şok-bim-A 101 den kürdan bile almam. Patronları benden kazanmasınlar da...
  5. RCR

Benim bulduğum evye 32*40 cm civarında net ölçüleri hatırlamıyorum. Toptancısı arkadaşım ve fiyatı 25 TL. Eğer aldığınız küvet istediğiniz gibi olmazsa yardımcı olurum.
  6. RCR

Mustafa bey çok üzücü, yazık olmuş. Cana geleceğine mala gelsin diyelim. :( Umarım bir sürpriz olur da bulursunuz. Küvetin fotoğrafını koyar mısınız? Derinliği kaç cm? 32*40 hazır lavabo mu alayım yoksa sizin yaptığınız gibi mi yapayım karar vermedim henüz.
  7. RCR

Amatör Üretimi Çekme Karavanın Tip Onayı Ve Trafiğe Tescil Edilmesi Hakkında

Bilgi için çok teşekkür ederim. Ben de şöyle bir link buldum incelemek isteyen üyeler için faydalı olabilir. Alıntının sonunda bahsettiğiniz madde de var. Motorlu Karavan ve Çekme Karavanlarla ilgili Mevzuat
  8. RCR

Kayip Karavan (aranıyor...)

Çok üzüldüm umarım karavanınızı bulursunuz. izmir çevresinde görürsem mutlaka haber veririm.
  9. RCR

Ilk Yerli Rv Motorhome El&en Karavan

Boyaya iyi emek harcadınız güzel oldu tebrik ederim.
  10. RCR

Bana cevaben yazılan tüm yazılara ve fikirlere teşekkür ederim. En başından beri konuyla ilgili yazma nedenim kesinlikle kendi üzerime alındığımdan değil. Deneyimli karavancıların deneyimlerini paylaştıkları mesajlarını da okumaktan her zaman keyif alırım. Konuyla ilgili yazdıklarımda, en...
  11. RCR

Bana göre üzerinde durulacak bir konu yok zaten. Sorun, her kendi karavanımı yapmak istiyorum diyenin mesajının altına yeni birinin çıkıp, elle tutulur bir kaynağı olmadan "yapamazsın, yasak" yazması. Sonuçta forumu ziyaret edenlerin çoğunun amacı bilgi edinmek. Yanlış bilgilendirme ile...
  12. RCR

Mütemadiyen çekme karavan bölümündeki başlıklarda bu madde referans gösterilerek Tip onay belgesi olmayan 750 kg altı çekme karavanlara ceza kesileceği, trafikten men edileceği iddiaları gündeme getiriliyor. Başka bir başlıkta benzer bir yazı yazdım ancak farklı başlıklarda referans gösterilen...
  13. RCR

750 Kg Karavan Için Araç

Çekme Karavanımı Yapıyorum Yardım Edebilir Misiniz? Bir alt başlıkta konu zaten mevcut.
  14. RCR

Çekme Karavanımı Yapıyorum Yardım Edebilir Misiniz?

Daha önce bu yazıyı okumuştum. Referans olarak bir römork üreticisinin 750 kg altında tip onay belgesi olması gerektiği o yüzden römorkun onlardan alınması gerektiği ile ilgili reklam sayfası paylaşılmış. 750 kg altı karavanlarla ilgili yazılanların kalanı da kişisel yorumdan ibaret. Siz de...
  15. RCR

Kendin Yap - Teardrop Projem

Arka kapağın iki parça olmasının nedeni karavanın uzaklaşma açısından kaynaklanmaktadır. buna rağmen üst kapağın yüksekliği yaklaşık 1,20 metre. yani yeterli bir gölgelik olacağını düşünüyorum. Alt kapağın ayrıca sabitlenmesi sayesinde kapak yan duvarlara da destek sağlayacak. Esnemeyi minimuma...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri