s.turan kullanıcısının son içeriği

1. S

İlk Motosikleti Alırken

Ynt: İlk Motosikleti Alırken güzel bir köşe olmuş, bilgilerde oldukça sağlıklı... bende artık bir motor sevdalısı sayılırım ilk motorum vitesli bi 125 lik çin malı :( 1 ay oldu ve satacağım yerine yarı otomatik kymco STRAIGHT / 150 almayı düşünüyorum... 77 kilo 1.77 boy keyif için almayı...
  2. S

ALDOSK Alanya Doğa Sporları Kulübü

Ynt: ALDOSK Alanya Doğa Sporları Kulübü M.Z.PEKER Bey daha öncede siteye göz atmıştım yakın tarihlerdeki organizasyonlarda görüşmek üzre telden ulaşırım müsait bir zaman... sağlıcakla kalın...
  3. S

Likya Yolu Yol Arkadaşı

Ynt: Likya Yolu Yol Arkadaşı selam abi, Alanyada yaşıyorum ve yürümek istiyorum ama vakit sıkıntım var (kamuda çalışıyorum+üni öğrencisiyim) günü birlik yürüyüşlerde sizlere eşlik edebilirim tabi uygun olursa... (acemi-hevesli)
  4. S

Antalya'da Trekking Parkurları

Ynt: Antalya'da Trekking Parkurları selam arkadaşlar, ben acemi biriyim ama bişiler yapmak istiyorum. Alanyada ikamet ediyorum ve bu yollara iyice merak saldım... bilgilendirirseniz ve gün olarak uygun olursa kabul ederseniz size katılabilirim :D not: benim için günübirlik yürüyüşler uygun olur...
  5. S

Gezenbilir İzmir; 3. Gezenbilir Sucuk Partisi ve Kamp Duyurusu (26 - 27 Mart 2011)

Ynt: Gezenbilir İzmir; 3. Gezenbilir Sucuk Partisi ve Kamp Duyurusu (26 - 27 Mart 2011) afiyet bal şeker olsun.. iyi keyifler...
  6. S

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu selam arkadaşlar, Alanya da kamu görevlisiyim aynı zamanda selcuk ünide iktisat okuyorum (4+) baya yoğunum kafamı dinlemek için Alanya ve civardaki etkinliklerlerden haberdar olmak istyorum. yeni yeni heveslenen biriyim inşallah herşey güzel olacak :D
  7. S

Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu selam arkadaşlar... Alanya'da kamu personeliyim... tecrübem yok (sadece arkadaşlarla gezedik dağ taş) ama bir heyecan sardı ve Alanyanında acemisi sayılırım trekkingle kamp vs. uğraşan arkadaşlarla irtibata geçmek istiyorum... sizlerden haber...
  8. S

ALDOSK Alanya Doğa Sporları Kulübü

Ynt: ALDOSK Alanya Doğa Sporları Kulübü selam, Alanyada yaşıyorum ve doğa sporlarıyla ilgili tecrübem yok :( ama bende birşeyler yapmak istiyorum iletişime gecersek sevinirim öle serfitikaya felan ihtiyacım yok sadece spor olsun...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR