sapancalı kullanıcısının son içeriği

1. sapancalı

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) bende sakaryanın sapanca ilçesinden mustafa 23 yaşındayım atraksiyonu seven bir yapım var 3-4 sene öncesine kadar sapancanın dağlarına traktörle çıkar ağaç keserdim geçimim buydu ( rahmetli baba mesleği ) ama artık o işi bıraktım dış mekan süs bitkileri üretimiyle...
  2. sapancalı

Beykoz Köylerinde Off-Road Gezisi (22 Şubat 2009)

Ynt: Beykoz Köylerinde Off-Road Gezisi (22 Şubat 2009) doc dedinmi akan sular durur benimde olacak nasipse yakın tarihte abilerim inşallah benide aranıza kabul edersiniz
  3. sapancalı

Sakarya Genel Bilgiler

Ynt: Sakarya Genel Bilgiler sizn dediğiniz gölün adı poyrazlar gölü olarak değiştirildi sanırım ama emin değilim aynı gölden bahsediyorsak eğer gölün kenarında piknik alanları var çok güzel bir durumda şu an gezilmeye değer
  4. sapancalı

Bu Satılık İlanlarını Kaçırmayın !!!

Ynt: Bu Satılık İlanlarını Kaçırmayın !!! ceviz işi için bu biraz pahalı yaaa burada ceviz ağaçlarını sopalarla ceviz daldan yere düşürülerek topluyorlar ehh ağaçlarda yüksek olunca üzerlerine çıkmak gerekiyo ama çok emniyetsiz tanıdığım ceviz bahçesi olan kişi bu sepetli arabalardan almayı...
  5. sapancalı

Sakarya - Soğucak Yaylası

Ynt: Sakarya - Soğucak Yaylası o yol uzun zamandır kullanılmadı yağmurlar vs bayaa bozuldu oraya çıkılırsa ancak grup çıkılır buda çok zevkli olur tavsiye ederim
  6. sapancalı

Sakarya Genel Bilgiler

Ynt: Sakarya Genel Bilgiler eskiden traktörlerle soğucak yaylasından geyveye gecerdik traktörde olsa offroad tutkusu işte şimdi yollar nasıl bilmiyorum
  7. sapancalı

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme sakaryaya gelip kazımpaşada köfte yemeyip sapancada sahili turlamayıp birde arazi araçlarınızla sapanca dağlarını gezmeyip dönerseniz eğer küserim :) bu arada sapancada ATV safari başlaıştır meraklısına duyrulur özel parkurdan kartepeye çıkıyorsunuz bizzat denedim çok...
  8. sapancalı

Sakarya Yemekleri

Ynt: Sakarya Yemekleri adapazarına gelipte kazımpaşa köftesi yemediyseniz köfte yemiş sayılmazsınız uğrayınca mutlaka deneyin
  9. sapancalı

Bu Satılık İlanlarını Kaçırmayın !!!

Ynt: Bu Satılık İlanlarını Kaçırmayın !!! merhaba ben sakaryalıyım burada ceviz dokumak için bu ivecodan arayan var toplam kaça mal olur tahmini ve resimleri detaylı gönderirsen eğer görüştürebilirim fikrinden vaz geçmediyse eğer ihaleye katılır

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,474
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri