sayokan kullanıcısının son içeriği

1. sayokan

Yeni Parti Power Vinçler Satışta

Ynt: Yeni Parti Power Vinçler Satışta en büyük dert araç yıkatmaya çözüm olmuş SÜPER..
  2. sayokan

Satılık.....sılverstone 33 X 9.5 R16 Mt-117 Xtreme

SILVERSTONE 33 X 9.5 R16 MT-117 XTREME ARAZIDE 3000 / 4000 KM GİBİ YOL YAPMIŞTIR HİÇ TAMİR GÖRMEMİŞ SIFIR AYARINDA 1600 TL.
  3. sayokan

Off-Road Araçlarında İç Dizayn

Ynt: Off-road Araçlarında İç Dizayn Ben niye göremiyorum resimleri... ???
  4. sayokan

Arazi Araçları için Dodik - Monvisaor - Şnorkel - Spoyler İmalatı

Ynt: Arazi Araçları için Dodik - Monvisaor - Şnorkel - Spoyler İmalatı selam A. 2007 MODEL MİTSUBİSHİ L 200 İçin şinorkel varmıdır elinizde..?
  5. sayokan

Arazi Araçları için Dodik - Monvisaor - Şnorkel - Spoyler İmalatı

Ynt: Arazi Araçları için Dodik - Monvisaor - Şnorkel - Spoyler İmalatı selam A. MİTSUBİSHİ L 200 İ
  6. sayokan

TOYOTA 75 kamyonet hayata geçirilmesi

Ynt: TOYOTA 75 kamyonet hayata geçirilmesi Elinize sağlık güzel gözüküyor...
  7. sayokan

Nissan Navara 2.5 TDI LE 5AT mi ISUZU DMAX 2012 2.5 4X4 V-Cross Mu ???

Ynt: Nissan Navara 2.5 TDI LE 5AT mi ISUZU DMAX 2012 2.5 4X4 V-Cross Mu ??? ilginç bir konu bilgilenmek lazım..
  8. sayokan

Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012)

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) gitmek lazım ;) haberleşim gürkanım..
  9. sayokan

2.6 pajero yakıt

Ynt: 2.6 pajero yakıt Aynen katılıyorum deyerler aşağı yukarı aynıdır 2.600 cc için
  10. sayokan

pajero jant lastik

Ynt: pajero jant lastik 33'' düşünme bile benim araçda 33 / 12,5 / 16 takılı performans gitti yakıt artti arkayı makaslara kavisle yükseltim sürtme yok ama önlerde tam dönüşlerde sürtme yapıyor. ön torsiyonlar sonuna kadar kalkık vaziyette... 31 / tak kurtul.. ;)
  11. sayokan

Sönmemiş Kireç Kullanıp Çamurdan Kurtulmak

Ynt: Sönmemiş Kireç Kullanıp Çamurdan Kurtulmak ilginç ama biraz kirli beyaz... ;D ;D
  12. sayokan

GMC Sierra 6,2 Dizel 87 (Yenileme)

Ynt: GMC Sierra 6,2 Dizel 87 (Yenileme) maşallah.... olmuş sonunda ;D güle güle kullanın....
  13. sayokan

Ailecek Orta Asya

Ynt: Ailecek Orta Asya O coğrafyada kara yolculuğunda trenden başka alternatif olacagını sanmıyorum.. ;)
  14. sayokan

Mitsubishi'ciler Peki Biz Kaç Kişiyiz?

Ynt: Mitsubishi'ciler Peki Biz Kaç Kişiyiz? yaww bu liste gine ortaya karışık çorba oldu.... ;D test yayını bitmeden çözülmeyecek galiba
  15. sayokan

Mitsubishi'ciler Peki Biz Kaç Kişiyiz?

Ynt: Mitsubishi'ciler Peki Biz Kaç Kişiyiz? 01- Umut ÖCAL (umutkaptan) - L200 4x4 - Kocaeli02- Serhat Çakır (semuca) - L200 2008 - Samsun/İstanbul03- Hakan Gürel (hagurel) - L200 Magnum 4X4 2001 Mengen / BOLU04- Barış Sezgin (jeeper)...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri