scoutfatih kullanıcısının son içeriği

1. scoutfatih

Kocaeli'nde Yapmış Olduğumuz Turlar

Ynt: Kocaeli'nde Yapmış Olduğumuz Turlar Teşekkürler :)
  2. scoutfatih

Kocaeli'nde Yapmış Olduğumuz Turlar

Bundan 1 - 2 sene öncesine kadar uzun tur yazıları okurken hep nasıl yapıldıklarını merak etmiştim. Uzunca müddet tur yazıları okudum ve okuduğum blogun sahibini tesadüfen bisikletliyken gördüm ve tanıştık . Yani Baki Berk Kayalar abimle hayatımın en güzel turlarını yani bisiklete başlangıcı...
  3. scoutfatih

Kocaeli Çevresi için Tavsiyeleriniz

Ynt: Kocaeli Çevresi için Tavsiyeleriniz Merhaba Eğer yaylayı seviyorsanız Kocaeli'nde Samanlı dağlarında Pamukova sınırlarında İnönü yaylasını tavsiye ederim . Mağarasıyla , suyuyla , doğasıyla harika bir yerdir . İyi yürüyüş parkurları da vardır .
  4. scoutfatih

Anten etkili olur mu ?

Ynt: Anten etkili olur mu ? Teşekkür ederim . 73's TA2AFB
  5. scoutfatih

Çamlıbel Yürüyük Parkuru(Kocaeli-6 Mart 2011)

Ynt: Çamlıbel Yürüyük Parkuru(Kocaeli-6 Mart 2011) Evet artık düzenli olarak her parkuru yürümeyi planlıyoruz :)
  6. scoutfatih

Ynt: Çamlıbel Yürüyük Parkuru(Kocaeli-6 Mart 2011) Çok teşekkür ederim :) Hemde baya bir ders çıkardık :D
  7. scoutfatih

Ynt: Çamlıbel Yürüyük Parkuru(Kocaeli-6 Mart 2011) devamı ...
  8. scoutfatih

Sabah 9.30 sularında ben Emirhan , Burak ve Enes çarşıda buluştuk . Ve marketten sucuk , su , ekmek , içecek ve çikolatamızı aldık. Önceden yürümeyi planladığımız Çamlıbel yürüyüş parkuru için Umuttepe'ye yol aldık. Biraz uğraştan sonra parkur girişini bulduk . Girişteki kros motorcuları da...
  9. scoutfatih

Anten etkili olur mu ?

Ynt: Anten etkili olur mu ? Anladım yani dediğim olay yok denilebilir :) Bilgileriniz için sağolun .
  10. scoutfatih

Anten etkili olur mu ?

Ynt: Anten etkili olur mu ? Merhaba, Demek dediğim gibi olmuyor neyse bunu da bi inceleyim :) Çok teşekkür ederim. 73
  11. scoutfatih

Anten etkili olur mu ?

Ben yeni amatör telsizci oldum. Antenler hakkında pek bir bilgim yoktur . Fakat bir sorum olacaktı. Örneğin bir dipol anten yaptım. Ve çevremdeki bir telsizci benimle aynı frekansta başkasıyla görüşürken antenimden etkilenebilir mi ? Bir nevi antenim röle görevi görebilir mi ? Belki uçuk fikir...
  12. scoutfatih

Kocaeli - İzcilik

Ynt: Kocaeli - İzcilik Sitede çok zamandır her konuya girip çıkıyorum fakat yazmıyorum . Sessiz seyirciyim yani. :) Fakat artık telsiz , bisiklet bölümlerine yazacağım sık sık :) İlginiz için teşekkür ederim . Ne güzel tanışmak isterim. Bende bu sene federasyonla çıktım yurtdışına...
  13. scoutfatih

Kocaeli - İzcilik

Ynt: Kocaeli - İzcilik Çok harika olur :) Evet bu haftasonu oymak ve özürlüler ve diğer haftasonu erginler kampı olacak . Ben detaylı olarak yazarım.
  14. scoutfatih

Kocaeli - İzcilik

Ynt: Kocaeli - İzcilik Evet süpriz olur . Bu ay kamplarımız var. Her an bekleriz liderim :)
  15. scoutfatih

Kocaeli - İzcilik

Ynt: Kocaeli - İzcilik Bende forumda izci lideri görmekten memnun oldum. Doğrudur Saraybahçe iyi kulüptür . Şuan iki kulüp beraber izcilik yapıyoruz. Furkan lider dediğiniz gibi Türkiye'nin sayılı liderlerindendir. Türkiye'nin en genç 2 tahtalı lideri sonuçta :) Zaten onun izcisi olmak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR