senolakp kullanıcısının son içeriği

1. senolakp

2018 Duster 4*4 Arka Kilit...

2018 4*4 Duster a arka diferansiyel kilidi taktırmak istiyorum. Biraz araştırdım ama bir sonuca varamadım. Bilgisi olan veya yaptıran varsa yardımcı olabilir mi?
  2. senolakp

Jımny Şoför Koltuğu Lazım

2008 model Jimny için şoför koltuğuna ihtiyacım var. Çıkma koltuk nerden bulabilirim? Sırtlık kısmında süngeri hasar gördü. Tamir ettirebilir miyim?
  3. senolakp

Alınık Jimny

Ynt: Alınık Jimny 2008 model benzinli (LPG Yok) 120.000 KM de. Düz vites. Rengi sarı diye geçiyor ama açık kahve gibi olanlardan. İnternetten rengine bakabilirsiniz. İsterseniz resim gönderebilirim. Kazası yok. Bakımları düzenli yapılmış. Standart halde. Üzerinde hiçbir ekleme yok. Aracımız...
  4. senolakp

Jımny Den Vıtara 16. 3k Ya Geçiş Yapmak

Şu anda 2008 model düz vites Jimny kullanıyorum. Genel anlamda araçtan memnunum. Hatta araca o kadar alıştım ki tek araç olarak kullanıyorum. Aracım benzinli ve benim kullanım şartlarımda 7,2 lt/100 km benzin tüketiyorum. Bir ara deneme amaçlı LPG sistemi takmıştım. LPG'de ise 9 lt/100 km LPG...
  5. senolakp

jimny yakit yardim

Jimny 2008 manuel benzinli : 100 km karma tüketim 6.7 litre. 4x2 ve yoğun trafik yok. 3000 devirin üzerine çıkmadan normal kullanım. Bundan daha az yakması da mümkün değildir diye düşünüyorum. Lastikler 205/70/15 AT. Başka bir arkadaşımda 2009 Otomatik var. Lastikler aynı. LPG ile 25-27 kuruş...
  6. senolakp

JİMNY LOCK-RİGHT KİLİT

Ynt: JİMNY LOCK-RİGHT KİLİT Otomatiklere tavsiye edilmediğini duydum. Bugüne kadar bir sorun yaşadınız mı? Kaç kilometredir kullanıyorsunuz?
  7. senolakp

JIMNY JANT?

Linkteki jantı nereden bulabilirim? Fiyatı ne kadardır acaba? Bilgisi olan var mıdır? http://otomobil.suzuki.com.tr/Suzuki-Media/Suzuki-Galeri/jimny_b-Suzuki-G76.jpg
  8. senolakp

JİMNY LOCK-RİGHT KİLİT

Ynt: JİMNY LOCK-RİGHT KİLİT Lock right dediğiniz %100 mekanik kilit ise ben aracıma taktırdım. Becce üretimi/satışı bir kilit taktırdım. Kilit sürekli devrede oluyor sadece viraj dönerken tekerler arasındaki tur farkı oluştuğunda bir yay sistemi kilidi çekerek açıyor. Direksiyon düz konuma...
  9. senolakp

---ALINIK--- JANT

Ynt: ---ALINIK--- JANT Üstadım eğer jantlarda herhangi bir hasar yoksa ben alayım saç olanları. Sakarya'dasınız galiba, kargo ya da otobüs parası da dahil fiyatı söylerseniz, bir de hesap numarası gönderin ben havale yapayım. Otobüs ya da kargo hangisi sizin için uygun olursa onunla...
  10. senolakp

---ALINIK--- JANT

Ynt: ---ALINIK--- JANT Bijon aralığı 114.3 yazmışsınız. Niva nın bijon aralığı 5*139.7 dir.
  11. senolakp

---ALINIK--- JANT

Niva için 15 inç jant ihtiyacım var. 205/75/15 lastikle kullanıma uygun alaşım olabilir, el yapımı olabilir, samurai veya vitara nın niva ya uyan modelleri olabilir. Sıfır veya ikinci el olması farketmez. Temiz ve hasarsız olsun yeter. Elinde olan veya yakınında olan varsa da olur.
  12. senolakp

vitrara cj samurai niva atc offroad 15 139.7 5 bijon jant

Ynt: vitrara cj samurai niva atc offroad 15 139.7 5 bijon jant En kısa zamanda geri dönerim. Teşekkürler.
  13. senolakp

Ynt: vitrara cj samurai niva atc offroad 15 139.7 5 bijon jant Arkadaşım karar verirsem, bu jantları senden nasıl alırız? Ben Trabzon'dayım.
  14. senolakp

Ynt: vitrara cj samurai niva atc offroad 15 139.7 5 bijon jant Satış güncel mi? Bir de bu jantları direk nivaya takabilir miyim?
  15. senolakp

Niva İçin Lastik ve Yükseltme

Nivaya, ironman yay ve amotisör ilavesi ve ağır devir ayna-mahruti ile, en fazla hangi ebat lastik takılır? Bir de ironman yay takınca amortisör bağlantı noktaları ile ilgili bir değişiklik yapmak gerekir mi? Ironman yaylar standart amortisörlerle kullanılabilir mi? Ayna-mahruti değişiminde...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri