SERHAN HAKANSOY kullanıcısının son içeriği

1. S

Çok teşekkür ederim , gözü kararttım aldım aracımı şimdilik bir sorun yok ama çok keyifli...

Çok teşekkür ederim , gözü kararttım aldım aracımı şimdilik bir sorun yok ama çok keyifli gerçekten .
  2. S

Volkan bey merhaba,ZJ ler konusunda oldukça bilgili olduğunuz gördüm bende bu araçları büyük bir...

Volkan bey merhaba,ZJ ler konusunda oldukça bilgili olduğunuz gördüm bende bu araçları büyük bir hayranlıkla takip ediyorum. 96 model bir araç almak üzereyim,okuduğum bazı yazılar beni masraf açısından oldukça korkuttu,off road ile işim olmaz olursa doğa gezileri,kamp için...
  3. S

Volkan bey merhaba,ZJ ler konusunda oldukça bilgili olduğunuz gördüm bende bu araçları büyük bir...

Volkan bey merhaba,ZJ ler konusunda oldukça bilgili olduğunuz gördüm bende bu araçları büyük bir hayranlıkla takip ediyorum. 96 model bir araç almak üzereyim,okuduğum bazı yazılar beni masraf açısından oldukça korkuttu,off road ile işim olmaz olursa doğa gezileri,kamp için...
  4. S

Kamp Yeri

Teşekkür ederim
  5. S

Kamp Yeri

Herkese merhaba Ankara 'da oğlumla bir kamp yapmak istiyorum ilk aklıma gelen yerler Beypazarı Eğriova Yaylası ve Ayaş Güdül Sorgun Yaylası , daha önce buralarda kamp yapan varsa hangisini tavsiye edersiniz . Bu arada oğlum 10 yaşında ve ilk kampımız olacak başka tavsiye edeceğiniz bölgeler...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri