sezgin3434 kullanıcısının son içeriği

1. S

Satilik 91 1.6 Jlx Vitara

merhaba arkadaşlar 91 model 3 kapı manuel vıtaramı satmak istiyorum ılgılenen olursa sahıbınden.com sıtesınde 318710718 ılan numarasına bakabılırler 0530 781 06 10 telefon numaram. hayırlı günler...
  2. S

Suzuki Vitara V6

bende 91 model 3 kapı manuel var satılık dusunursenız 0530 781 06 10 numaram..
  3. S

Satilik Veya A/t Takasli Arazi Lastiği

arkadaşlar elımde cok temız 205/70/15 ınsta turbo m/t lastık var. a/t lastıgı alacağım ıcın satılık veya a/t ıle takas olabılır resımler asagıdakı gıbıdır lastıkler cok temız.
  4. S

Satilik Arazi Lastiği

resımler bunlardı bunun kadar temız a/t lastiklerle de takas yapılabılır.
  5. S

Satilik Arazi Lastiği

6. S

97 Model 2.0 Kia Sportage Mı Suzuki 1.6 Mı Arkdaslar

91 model vıtaram var sehır ıcınde de cok ıyı bı araba kullanımı rahat sıddetle tavısye ederım
  7. S

Satilik Arazi Lastiği

Arkadaşlar merhaba elımde cok temız 205/70/15 ınsta turbo mt çamur lastıgı vardır satılık ılgılenen olursa numaramı vercegım saygılar...
  8. S

3k Lastik Önerisi

bu sıtenın amacı herkesın bırbırıne yardımcı olması degıl heralde bılmedıgımız bı konu hakkında yardım ıstıyoruz kımse takmıyor:) herkes baksın dalgasına ozaman yemsım böyle sıteyı butun cevrame kotuleyecegım uye olmasın kımse boşuna
  9. S

3k Lastik Önerisi

ARKADAŞLAR MERHABA 91 VİTARAM VAR LASTIK DEGISMEYI DUSUNUYORUM SIZCE YAZIN VE KUMDA CAMURDA VS ICIN HANGI LASTIK IDEALDIR?
  10. S

Feroza Icin Porya Kilidi

arkadaslar selaminaleykum adim sezgin siteye yeni uye oldum sayilir coo guzel bi site herkes birbirine yardimci oluyor benimde siz bilgili insanlardan ogrenecegim cok sey var cunku ben off road hakkinda bisey bilmiyorum 1 hafta once 94 mode daihatsu feroza aldim fakat araci 4h aldigim zaman on...
  11. S

Istanbulda Feroza Ustasi

Merhaba arkadaşlar 94 model feroza aldım istanbulda ıyı bı usta varmı bıldıgınız tasıye edebılırmısınız?
  12. S

merhaba sıteye yenı uye oldum da bı sorum olacak bu feroza hakkında baya bı bılgıye sahıpsınız...

merhaba sıteye yenı uye oldum da bı sorum olacak bu feroza hakkında baya bı bılgıye sahıpsınız galıba ben bı 94 model feroza buldum sızce alınır bı aracmıdır parça sıkıntısı falan yasarmıyım bıde uzun yolda yapmayı düşünüyorum ist edırne canakkele bodrum falan sıkıntı cıkartırmı uzun yol...
  13. S

Lada Nivani Daihatsu Ferozami

ARKADASLAR MERHABA ARANIZA YENI KATILDIM BI ARAC ALMAK ISTIYORUM AMA KARARSIZ KALDIM ASLINDA 94 MODEL FEROZA ALMAYI DUSUNUYORUM AMA PARCA SIKINTISI CEKERMIYIM DIYE AKLIMDA SORU ISRETI VAR SIZCE ARAZI DE ASFALTTA HAGISI DAHA IYI LADA NIVAMI FEROZMI?
  14. S

94 Feroza Yedek Parca

ARKADASLAR MERHABA 94 MODEL FEROZA ALMAYI DUSUNUYORUM AMA YEDEK PARCA KAPORTA PARCASINDA SORUN YASARMIYIM BILGISI OLAN VARMI PARCALARI NEREDEN BULABIULIRIM
  15. S

Suzuki Vitara V6

aynen doğru soyluyorsunuz aracı olanlar cevap verse daha net bılgı sahıbı oluruz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

SON KONULAR

Geri