sgulten kullanıcısının son içeriği

1. S

Ultrasonik Fare ve Haşere Kovucu

Ynt: Ultrasonik Fare ve Haşere Kovucu denemedim ama sanırım öyle
  2. S

S100 Sevdalısı Arkadaşlar Buraya

Ynt: S100 Sevdalısı Arkadaşlar Buraya fargo dodge desoto aralarındaki farklar nelerdir bilen var mı arkadaşlar bir de ben desoto yla ilgilenmeye başladım ben köydeki işlerim için kullanmayı düşünüyorum yakıt tüketimi araçların yedek parçası motorun bakımı gibi konularda devamlıgı var mıdır...
  3. S

Ynt: Ultrasonik Fare ve Haşere Kovucu alçı ve un karışımı (ikisini karıştırıken eldiven kullanmak gerekiyor fareler insan kokusunu aldıgında yaklaşmıyorlar) zagor isminde bir fare ilacı geçiş yollarını bunlarla donattım. fareler diger farelerin ölürken çıkarttıgı sesten tehlike oldugunu...
  4. S

Ynt: Ultrasonik Fare ve Haşere Kovucu uzun bir savaştan sonra fareleri bitirdim. ciddi bir savaş verdim her türlü ekipmanı kullandım sonunda kurtuldum.
  5. S

Ynt: Ultrasonik Fare ve Haşere Kovucu Bir firmayla mailleştim. 450tl 1000m2 açık alanda etkili bir cihazları varmış. güvenemedim biraz daha araştırıcam. Firma ile de görüşücem garanti verebiliyorlar mı benim için hatırı sayılır bir miktar çünkü...
  6. S

Ynt: Ultrasonik Fare ve Haşere Kovucu verdiginiz bilgilendirme için teşekkürler marka ve model ismi verebiliyor musunuz acaba
  7. S

Arkadaşlar selamlar ben şile de çiftlikte yaşamaktayım farelerle başım dertte son zamanlarda :) , Ultrasonik fare ve haşere kovucu cihazlar hakkında bilgisi veya tecrübesi olan arkadaşlar varsa yardımlarına ihtiyacım var ? Belki sorulacak yer burası degil ama işe yaramayan uyduruk cihazlara para...
  8. S

Nissan Country İçin Çift Kabin

Selamlar , nissan country aracım (çift kabin) için fiber kabin yaptırmak istiyorum .Fiyatları ve ürünü nerelerde bulabilecegim konusunda deneyimli arkadaşların fikirlerini almak isterim. Şimdiden herkese teşekkürler...
  9. S

Nissan Skystar 4x2 Şehir içi Km'de Ne Kadar Yakar?

Ynt: Nissan Skystar 4x2 Şehir içi Km'de Ne Kadar Yakar? Selam , ben de 4x4 ü var şehirler arasında ortalama 100km ile 18krş yakıyor şehir içinde çeşitli hızlarda klima lı klimasız 21krş yakıyor. viraj olayı aman aman savurmuyor ancak yüksüzken arka kabin epey sallıyor arka da oturanları.
  10. S

Midland 77-202b

Ynt: Midland 77-202b Öncelikle verdiginiz cevaplar için teşekkür ederim PC power supply larıda 12V çıkış veriyor.PC power supply ını bu iş için kullanabilir miyim ne dersiniz ?
  11. S

Midland 77-202b

Selamlar elimde midland 77-202b telsiz var.Bu cihazı arabada degil de dışardan beslemek istiyorum .Nasıl bir adaptör kullanmalıyım veya nerden tedarik edebilirim...Not : cihaz üzerinde 13.8vdc yazıyor ama amper belirtilmemiş...
  12. S

Araç Tv

SELAMLAR ARAÇLARINDA ARAÇ TV KULLANAN ARKADAŞLAR VAR MI VARSA BİLGİ PAYLAŞIMINDA BULUNABİLİRLER Mİ ? BENİM ÖZELLİKLE ARADIGIM TV ,DVD, DVIX, VCD OYNATABILEN VE MÜMKÜNSE TV YAYININI HEM KARASAL HEM DE UYDU DAN ALABİLECEK ÖZELLİKTE BİR CİHAZ.HEKESE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.
  13. S

Büşra Gözleme Evi - Şile

Ynt: Büşra Gözleme Evi - Şile Şile ye giderken Ömerli ışıklardan 6km sonra doğa restaurant vardır onun karşısındaki (yolun solunda kalır) 4 gözlemiciden bir tanesi de büşra gözleme evidir.
  14. S

Büşra Gözleme Evi - Şile

Arkadaşlar Şile'ye yolu düşen arkadaşları bilenler bilir büşra gözleme evine de bekleriz.Detaylı bilgiyi amator websitemizden edinebilirsiniz http://www.busragozlemeevi.com
  15. S

Nissan Skystar Hakkında Yardım?

Ynt: Nissan Skystar Hakkında Yardım? evet yeni para birimine alışamanlardanım sanırım. :) 21krş dogrudur. Ayrıca nissan pick up 4x4 e ilave olarak sunu da eklemek isterim. engebeli veya bozuk zeminde 2 çeker konumunda çok da güçlü degil özellikle yüksüzken. Çoğu iki çeker aracın çıkabilecegini...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri