Shadowjedi kullanıcısının son içeriği

1. Shadowjedi

Çamlihemşin'de 2 Gece Önerileriniz?

Ayder pahalıdır hiç bulaşmayın, Çat tarafına giderseniz daha hesaplı olur. Ben Zil Kale Pansiyonu tercih ediyorum. Zil Kaleden aşağıya düzlüğe indiğinizde Palovit Şelalesi yol ayrımı geçtikten birkaç km sonra solda göreceksiniz. Çok misafirperver ve hesaplıdırlar. İlerisinde Cancik pansiyonda...
  2. Shadowjedi

Sırt Çantası Tavsiye...

Açıkçası cevap vermek zor, kendim için olsa evet orası için kullanırdım, kış malzemeleri de olmayacağı için gayet yeterli olur. Benim de sırt sorunlarım var ve en rahat ettiğim çantalardan biri ama siz rahat edermisiniz bilemem, öncelikle mağazaya gidip denemelisiniz. Bunlar dışında çok hafif...
  3. Shadowjedi

Sırt Çantası Tavsiye...

Futura Vario benimde kullandığım çanta, çok aktif kullanmasamda özellikle yaz kapçılığı için uygun bir çanta. Sırt sistemi terlemeyi en aza indirsede çok ağır yüklere uygun değil, ben 12 kiloyu aşmadım. 50+10 desede sırt sisteminin kavisi yüzünden diğer 50+10 lara göre biraz daha dar ve...
  4. Shadowjedi

Merhabalar, ne yazık ki tam istediğim gibi yapamadım. Kentsel dönüşüm sebebi ile kendimin ve...

Merhabalar, ne yazık ki tam istediğim gibi yapamadım. Kentsel dönüşüm sebebi ile kendimin ve ailemin evlerini taşımak zorunda kaldım, toplamda dört ev. Bu sebeple ancak viladikavkaz'a kadar gidip dönmek zorunda kaldım.
  5. Shadowjedi

Kaz Tüyü Yerine Sentetik Mont Arıyorum

Teşekkür ederim, ben bu şekilde havaleli olanlardan değilde küçük paketlenebilirlerden arıyorum. Niyetim özellikle motosiklet montunun içine giymek, o yüzden yeni nesil ince montlardan bakınıyorum.
  6. Shadowjedi

Kaz Tüyü Yerine Sentetik Mont Arıyorum

Arkadaşlar selamlar, aşağıdaki linkte belirtilen sebepten dolayı kaz tüyü mont yerine ona benzer sentetik elyaf mont arıyorum. Bazı marka ve modeller görüp haklarında yorumlar okuyorum ama bunlar genellikle bilindik markalar değil, birde genellikle Ameriken pazarındalar. Sizlerin bildiği...
  7. Shadowjedi

1 Ayda Gurcistan Temmuz-agustos 2015

Güzel gezmişsiniz, bende ağustos ayında motorla bir hafta Gürcistan'daydım. Umarım bu kadarla bırakmayıp daha detaylı yazarsınız. Seneye arkadaşlar ile yine gitmeyi düşünüyorum, rehber olurdu bizim için.
  8. Shadowjedi

Doğada Vahşi Hayvanlardan Korunma?

Ynt: Doğada Vahşi Hayvanlardan Korunma? Verdiğiniz örnek ile bizim buralardaki ayılar tabiri caizse elma ile armut kadar benzerler. Daha detaylı araştırırsanız Amerikadaki grizzly ayıları ile karaayılara karşı farklı savunma taktikleri olduğunu görürsünüz. Bizim ayılarda önceki mesajlarda...
  9. Shadowjedi

Tek Başıma Otomobil ile İran - Azerbaycan - Gürcistan - Ermenistan; 15.500 km Overland

Ynt: Tek Başıma Otomobil İle İran - Azerbaycan - Gürcistan - Ermenistan; 15.500 Km Overland Çok güzel bir gezi olmuş.
  10. Shadowjedi

8-9-10 Mayıs Artvin Borçka Karagöl Kampı

Ynt: 8-9-10 Mayıs Artvin Borçka Karagöl Kampı Geçen sene gitiğimde göl çevresinde çadır kampına izin vermiyorlardı, daha öncede anca rica minnet karşılığı izin verdiklerini okumuştum. Ateş yakma olayına gelince, göl milli park olduğundan onu tamamen unutun.
  11. Shadowjedi

Taşınması Kolay Yemek

Ynt: Taşınması Kolay Yemek Unifoyu uzun süredir kullanıyorum, etli kurufasulyesi gerçekten iyi hatta lokantalarla yarışır. Sanırım artık üretmiyorlar ama izmir köfteleri idare ederdi. Pilavları ise olmamış, iki defa denedim ikisinde de yarısı tam pişmemiş, diğer yarısıda lapa haline birşey...
  12. Shadowjedi

Hangi Ceket?

Ynt: Hangi Ceket? Millet çok iyi bir marka değil, kötüde denemez ama kardeşi lafuma ile aşağı yukarı aynı kalitede olduğunu düşünürsek ben pek güvenmiyorum eski tecrübelerime dayanarak. Ayakkabı gibi daha özel ürünlerde yanına bile yaklaşmam, ama tekstilde idare eder, softshell montunu dört...
  13. Shadowjedi

Hangi Ceket?

Ynt: Hangi Ceket? Millet kullanmadım ama kardeşi lafumayı kullandım, marmotun bazı ürünlerini kullandım, bu ürünleri bilemiyorum ama genel olarak marmot daha teknik bir markadır, outdoor faaliyetlerine daha uygundur dayanıklıdır, benim tercihim marmot olurdu.
  14. Shadowjedi

Doktora Çalışması İçin Desteğinize İhtiyacım Var

Ynt: Doktora Çalışması İçin Desteğinize İhtiyacım Var Ceren hanım, Pera Palace otel için anket yaparak nasıl doktora çalışması yapıyorsunuz gercekten merak ettim, yönlendirdiğiniz ankette kişilerin firma ile olan görüşlerini soruyorsunuz. Eğer kişiler üzerindeki etkiler üzerine bir araştırma...
  15. Shadowjedi

Sırt Çantası

Ynt: Sırt Çantası Hahaha gece gece çok güldüm, nediyim kolay gelsin… :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri