SolakSelim kullanıcısının son içeriği

1. SolakSelim

Satılık V6 Timsah..

Hayirli satislar. LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. SolakSelim

Botaş İhale

Ynt: Botaş İhale Arkadaşlar ihalenin sonucu ne oldu? Merakla bekliyoruz.
  3. SolakSelim

2014 ABD Gezimiz İçin Yardım..!

Ynt: 2014 Abd Gezimiz İçin Yardım..! ''Neydim ne oldum'' olayı olmuş biraz malesef. LG-P350 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  4. SolakSelim

Ailemizin Yeni Ferdi

Ynt: Ailemizin Yeni Ferdi Ailenizin yeni ferdi hayırlı olsun :) Kazasız belasız kullanmak dileğiyle...
  5. SolakSelim

1987 GMC Suburban 6.2 Diesel..Yenileniyor

Ynt: 1987 Gmc Suburban 6.2 Diesel..yenileniyor Tolga Bey; ne kadar sabırlıymışsınız ya kaç yıl oldu hala devam ediyor proje. Bitse bir an öncede sizde bizde bi rahatlasak artık.
  6. SolakSelim

Mercedes G Aranıyor

Ynt: Mercedes G Aranıyor Mert Bey sizin de dediğiniz gibi bu araçları alanlar al-sat yapmıyorlar. Bir sorun olmadığı taktirde (ki bu sorun araçtan kaynaklı değil) uzun yıllar araçlarını kullanıyorlar. Umarım bir bilen yardımcı olabilecek arkadaşlar konuya bakarlar. Her şey gönlünüzce olsun...
  7. SolakSelim

Mercedes G Aranıyor

Ynt: Mercedes G Aranıyor Mert Bey; 240 GD sınıfında 5 kapı bulman biraz zor. Kanımca az girmiş bunlar ülkeye çünkü sitede ve etrafımda arayan ancak bulamayan arkadaşlar vardı. Mercedes G sınıfı zaten çok çok özel bir sınıf olduğu için 80 modelli araçlar malesef 50-60 arası gidiyor. Benim size...
  8. SolakSelim

Mkek'den Çıkma Lr Defender'ı Karavana Çevirmek

Ynt: Mkek'den Çıkma Lr Defender'ı Karavana Çevirmek Bülent Bey sağolun sorunum çözüldü. Siz daha yazmadan o yola başvurdum ve gerekli bilgileri aldım. Zaten birçok yerde bu ve buna benzer sorunlar olmuş. ve cevapları verilmiş. Teşekkür ederim.
  9. SolakSelim

Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Melih Bey teşekkür ederim. BU ilan 11,900 den başladı 12,900 şimdi de 13,900 olu bakalım nereye kadar çıkacak? Çok hızlı yükseliyor :)
  10. SolakSelim

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Teşekkür ederim. Ben devletten çıkma defenderı karavan haline getirmeyi planlıyorum.Bu ilandaki araç aşırı derecede pahalı.
  11. SolakSelim

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-hata-boya-yok-60.000-km-de-uzun-sase-yuksek-tavan-muayene-yeni-175085546/detay Bu ilan uzun zamandır sitede. Hiç alıcısı çıkmadı. Ben epey niyetlendim ancak LR Defender...
  12. SolakSelim

Lada Niva 2009 Restorasyon Ve Modifikasyon

Ynt: Lada Niva 2009 Restorasyon Ve Modifikasyon Kaner abi gene coşturmussun :) ellerine sağlık. :)
  13. SolakSelim

Mkek'den Çıkma Lr Defender'ı Karavana Çevirmek

Abilerim hepinize hayırlı günler. Uzun zamandır sitenin müdavimlerindenim. Alıp sattığım 2 off-road araçtan sonra sıra içimde hiç bitmeyen bir heves ve aşk olan Land Rover Defender'a(kapalı kasa) geldi. Alınacak araç MKEK'ten çıkma yada çıkmış bir araç olacak. Aracı çoğunlukla genellikle babam...
  14. SolakSelim

Karavanını Yapanlar; 2005 Boxer Pop-up 2 Camper (atiladi)

Ynt: Karavanını Yapanlar; 2005 Boxer Pop-up 2 Camper (atiladi) abi süper gidiyor. ilgiyle takip ediyorum.
  15. SolakSelim

Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor

Ynt: Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor araç süper güle güle kullanın :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri