T.Niron kullanıcısının son içeriği

1. T.Niron

Defender 110 Arka Lambalar

Merhaba, İnternette ve Alım/Satım sitelerinde gezerken bir çok Defender için birden fazla arka lamba varyasyonu olduğunu farkettim. Bunlar modifiye oldukları için mi bu şekilde yoksa yıla göre kasa değiştikçe arka lambalarda mı değişiyor. Kiminde 2 adet var, kiminde 9 adet var, kiminde 4 tane...
  2. T.Niron

Defender Almak İstiyorum Bilgi Ve Tecrübe

Verdiğiniz yanıttan bir aracı ayırmam gereken bölümleri doğru olarak kabul ediyorum. Yani bu 5 ana başlıkta değerlendireceğim. Bundan sonra araştırmalarımı ona göre yapacağım ve notlarımı bu 5 başlık altında toplayacağım. Fiyat konusu özünde değişken olabilir. 500.000 neden telaffuz edildi...
  3. T.Niron

Haklısınız, rakamlar gerçekten çok yüksek. Eninde sonu konu bir nevi restorasyona veya toplamaya giriyor gibi görünüyor. Vakit buldukça söylediğiniz gibi konuları okuyorum. Bir kategorizasyon olsaydı hızlı ilerlerdim ama nerden başlamam gerektiği bilemediğim için rastgele ilerliyorum. . Tavsiye...
  4. T.Niron

Merhaba, Sizin bir kaç konunuzu okudum. Güzel bilgiler aldım. Verdiğiniz ilanlar için de teşekkür ederim. Ben başlık sahibi gibi 5 kapı bir 110 istiyorum. Detaylardan aşağıdaki başlıkta bahsettim; https://www.gezenbilir.com/konu/online-satis-siteleri-defender-arama-kriterleri.127944/ Açıkcası...
  5. T.Niron

Online Satış Siteleri Defender Arama Kriterleri

Merhaba, Bu uyarıyı neden yaptığınızı da anlatırsanız benim için dah faydalı olur. Hali hazırda Amerikan ve Alman 4x4 deneyimlerim var. Sürat ve konfor beklentim yok. Tandığım bildiğim Eski model Defender kullanıcısı da hiç yok. Ancak yolda park halinde görürsem bir durup inceliyorum o kadar...
  6. T.Niron

Online Satış Siteleri Defender Arama Kriterleri

Merhaba, Defender 110 almak istiyorum ama online satış siteleri dışında bakabileceğim bir yer var mı bilmiyorum. Baktığım online satış sitelerinde de hangi kriterlere bakmam gerektiğinden emin değilim. Özünde aşağıdaki görsel de "Defender 110 Station Wagon" olarak geçen modeli almak istiyorum...
  7. T.Niron

Cevabınız için teşekkür ederim. Başlığı açan üye artık aktif olmayabilir bu yüzden kısa bir intro dan sonra konuya kendi bakış açımla devam etmek isterim.. Ben gezmeyi, kendimle baş başa kalmayı ve doğayı severim. Hayatımın da büyük bir kısmı kamplarda, dağlarda, çadırlarda geçti. Bundan 2-3...
  8. T.Niron

Özünde soruya kimse bir cevap vermemiş gibi görünüyor. Eski bir konu olsa da, bence günümüz için de yerli bir soru. Ben soruyu yineleyeceğim;
  9. T.Niron

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba, Mesleğim belirli bir lokasyona bağamlı olmamı gerektirtmediği, seyahat etmeyi ve doğayı sevdiğim için artık bütçem el verdiği ölçüde sevdiğim şeyleri yapmaya gayret ediyorum. Kendime kapalı kasa, 5 kapı, Defender 110 almak ve seyahatlerimi onunla gerçekleştirmek arzusundayım. Seyahat...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri