Toz kullanıcısının son içeriği

1. T

Biraz Yardım Istiyorum

Bende ilk defa alacağım kaporta aksamı kötüydü bu hiç önemli değil benim için ama motorun altına yatınca yağ kaçakları değil şelale gibi akıntıları gördüm iç kısım zaten allahlık bide Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. T

Biraz Yardım Istiyorum

Şu anda bursadayım inanın aşama aşama katil olacağım [emoji1]aracı almaya geldim ama bildiğiniz hurda ilk öğrendiğim şey insanlara güvenmemek sonuçta aracı almadım ama kovalamaya devam Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. T

Biraz Yardım Istiyorum

Bursadan alınca paylaşırım seve seve Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. T

Biraz Yardım Istiyorum

Yarın aracı almaya gidiyorum sizinile iletişime geçeceğim fakat burdanda fiyatlarını yazarsanız belki başkasına faydası dokunur çok teşekkürler Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. T

Biraz Yardım Istiyorum

evet bende sac tavan yapıldığını okumuştum ama çıkma tavan dahamı hızlı bir çözüm bilemedim inşallah hafta içi bu işleri çözücem çok saol yardımın için
  6. T

Biraz Yardım Istiyorum

merhabalar 1,5 senedir foruma üyeyim biraz kurcalamışlığım defender la ilgili konuları okumuşluğum var yapılan işlere hayranım aranızdaki yardımlaşmayı gördüm ve akıl danışmaya karar verdim şimdi kendime 2,5 düz dizel havuz kasa denilen kamyonet tarzı bir defender almak üzereyim amacım üzerini...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri