traveller34 kullanıcısının son içeriği

1. T

İran Gezisi İçin Öneriler.

Ynt: İran Gezisi İçin Öneriler. gezinizi çoktan bitirmiş olmanıza rağmen diğer arkadaşlar için faydalı olacağından yanıtlıyorum. ermenistan sınırında vize veriliyor. güvenlik konusu tüm ülkelerde aynıdır.her ülke güvenlidir.her ülkede elbette risklerde vardır. triptik gerekli pasaportta...
  2. T

Kendi Aracımızla İran - Azerbaycan - Gürcistan Seyahatimiz

Ynt: Kendi Aracımızla İran - Azerbaycan - Gürcistan Seyahatimiz dünyada her kıtadan onlarca ülkeye gittim.İran Tebriz şehrindeki insanlar kadar yardımsever,misafirperver kimseleri başka bir ülkede görmedim.ne iranlıyım ne de tebrizliyim düşünebiliyormusunuz 2 adam sohbet ederlerken aracınızla...
  3. T

Ynt: Kendi Aracımızla İran - Azerbaycan - Gürcistan Seyahatimiz selamlar, arkadaşlar ;İstanbuldan kendi aracımızla 3 arkadaş çıktığımız bu yolculukta iran,azerbaycan ve gürcistan da ne sınırda ne de bu ülkelerin herhangi bir bölgesinde herhangi bir bölgesinde hiç bir sorunla...
  4. T

Kiralık Araç İle Makedonya-kosova-arnavutluk-karadağ-bosna Hersek-sırbistan Turu

Ynt: Kiralık Araç İle Makedonya-kosova-arnavutluk-karadağ-bosna Hersek-sırbistan Turu Selamlar; Balkanlar turunda Arnavutluk kıyıları muhteşem.sarande KSAMİL'den başlayarak karadağa kadar kıyı boyunca takip edin.Karadağ kıyılarıda muhteşem.Kosovada da hiç bir sorun yok.Sınırdan geçişte herhangi...
  5. T

Kiralık Araç İle Makedonya-kosova-arnavutluk-karadağ-bosna Hersek-sırbistan Turu

selamlar, Arkadaşlar 2014 eylül ayında uçakla Üsküpe uçup havaalnından araç kiralayarak başladığımız Makedonya-Kosova-Arnavutluk-Karadağ-Bosna Hersek-Sırbistan turu umduğumuzdan çok kolay ve güzel geçti. Özet olarak açıklamak gerekirse uçaktan iner inmez havaalanındaki rent a car şirketlerinden...
  6. T

evet aracı ile gidecekler için vize alınması gerekiyor.
  7. T

selamlar Arkadaşlar,kendi aracınızla bu 3 ülkeye çok çok çok rahatlıkla seyahat edebilirsiniz. niçin çok,çok,çok rahatlıkla diyorum çünkü biz 3 erkek arkadaş bu seyahat öncesi yaptığımız araştırmalarda duyduklarımız ve okuduklarımız ile seyahat sırasında yaşadıklarımız 180 derece farklı yani...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,474
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri