TUĞSAN kullanıcısının son içeriği

1. TUĞSAN

Mahindra Hakkında Tüm Sorularınız

Ynt: Mahindra Hakkında Tüm Sorularınız şu an ki şartlar göz önüne alınınca 400 krş civarıdır.....
  2. TUĞSAN

MAHİNDRA SORUN ELİMDEN GELDİĞİNCE CEVAP VEREYİM

Ynt: MAHİNDRA SORUN ELİMDEN GELDİĞİNCE CEVAP VEREYİM Ali bey benim mahindrayı sattığımda kiti sakladım eğer ilgilenirseniz beni 0.532.2327852 nolu telefondan arayın konuşalım...
  3. TUĞSAN

Ynt: Mahindra Hakkında Tüm Sorularınız bence öncelikle contayı çıkarıp ,tüm arçların yedek parçacılarına mahindra parçası olduğunu söylemeden aynısı varmı diye sormanız ...muhakkak bir aracın ki uyacaktır zira mahindra toplama bir araçtır.motor merseles çıkışlı olduğundan eski merseles...
  4. TUĞSAN

Mahindra GOA

Ynt: Mahindra GOA nissan terranonun ki uyabilir...yada hurda araç toplayarda vardır...
  5. TUĞSAN

Mahindra Kullanıcıları Listesi

Ynt: Mahindra Kullanıcıları Listesi Hayırlı olsun
  6. TUĞSAN

MAHİNDRA SORUN ELİMDEN GELDİĞİNCE CEVAP VEREYİM

Ynt: MAHİNDRA SORUN ELİMDEN GELDİĞİNCE CEVAP VEREYİM Aracınız hayırlı olsun 1.si aracınız iyi bir 4 x 4 tür. İtalya, fransa, mozambik gibi ülkelerde devlet birimler dahil bir çok amaçla kullanılır. 2.si türkiyede ithalatçının kötülüğü yüzünden problem yaşanmış parçalar fahiş fiyata satılmaya...
  7. TUĞSAN

vx 100 hakkında acill yardım

Ynt: vx 100 hakkında acill yardım valla bilmiyorum teklifiniz nedir kendisine ileteyim ama aracı paraya sıkıştığı için satıyor bu arada ben azerbeycandaydım bugün döndüm anca yarın sorabilirim
  8. TUĞSAN

Ynt: vx 100 hakkında acill yardım evet araç internette yok şimdiki sahibi satmaya mecburiyetten yeni karar verdi aracın bir önceki sahibi benim sıkışınca satmıştım 3 ay kadar evvel bir arkadaşım babasına aldı .ancak amca biraz yaşlı olunca araç biraz ona büyük geldi.bu arada arkadaşımın maddi...
  9. TUĞSAN

Ynt: vx 100 hakkında acill yardım üzerind eprins tüp var ve 220.000 km de lacivert renk
  10. TUĞSAN

Ynt: vx 100 hakkında acill yardım eğer ilgilenirseniz Antalyada çok temiz bir vx 100 var 42.000 tl - 2000 model - herşeyi faal çok temiz bir araç
  11. TUĞSAN

karda en iyi 4x4

Ynt: karda en iyi 4x4 Ne güzel söylediniz duster hafta sonu gezmek için ideal bir araç ama gezinlikle bir arazi aracı değil ne yazıkki bir çok kişi fiyatı ve arazi kabiliyeti ile ilgili boş laflara güvenip arazi taşıtı mantığı ile alıyor ve hüsrana uğruyor
  12. TUĞSAN

karda en iyi 4x4

Ynt: karda en iyi 4x4 Arkadaşlar yeni bir kia sportage aldım normal araçlardan biraz yüksek millet soruyor arazide nasıl diye bende diyorum ki bi dusterı geçemiyorum benim landi bile arkasında sallaya sallaya götürüyor. Yarın öbür gün bi polimikte böyle başlarsa kusuruma bakmayın Türk insanının...
  13. TUĞSAN

OFFROAD AZERBAIJAN

Ynt: OFFROAD AZERBAIJAN Sayın Azer Aliyev kardeşim size bir sual sormuştum ama cevap alamadım...yardımcı olursanız sevinirim...
  14. TUĞSAN

Ynt: Mahindra Hakkında Tüm Sorularınız Aracınızı güle güle bol çamurlu günlerde kullanmanızı dilerim
  15. TUĞSAN

Ynt: Mahindra Hakkında Tüm Sorularınız teşekkür ederim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana