Tuncay061 kullanıcısının son içeriği

1. Tuncay061

Ranger Bilgi

ranger 2.2 veya 3.2 de kullandıgı otomatık sanzımanlar hakkında detaylı bılgı sahıbı arkadaşlar var mı acaba ?
  2. Tuncay061

Defender Yükseltme Kit

4 adet brıtpart cellular dynamic amortisör 4 adet +2 ınch terrafirma spor yay ihtiyacı olanlar 531 251 73 09'dan ulaşabılır..
  3. Tuncay061

Yeni model torpido..

uzun zamandır foruma giriş yapmamıstım o yuzden kusura bakmayın gelişme vardır yakın bır tarıh ıcersınde gereklı bilgiyi buradan paylasımını yaparım :)
  4. Tuncay061

2.4 Tdci Motor Hakkında

2,4 puma dedıgımız motor 2 cesıt olarak pıyasada mekanık pompalı elektronık pompalı MEKANIK pompada yazıl yapmak mumkun degıldır performans ıcın sadece pompa ayarı acılır buda yakıt ve duman artrımını saglayacak ELEKTRONIK pompa dedıgımız ıse defender son surum araclarda kullandıgı motor...
  5. Tuncay061

Land Rover Defender'e Otomatik Şanzuman Nasıl Uygulanabilir ?

BU 300 tdı uygulanmıs bır otomatık sanzuman . Puma motorda otomatık sanuzman uygulaması oluyor
  6. Tuncay061

Cj 8 Yükseltme Kiti

USA'dan aldıgım yükseltme kitinı satıyorum kopmle set halınde 4 ınch 531 251 73 09'dan ulasabılırsınız ..
  7. Tuncay061

Bir Projenın Daha Sonuna Geldık :)

Ynt: Bir Projenın Daha Sonuna Geldık :) Teşekkür ederim hepinize . 1. Bu ısı ben ticaret olarak asla görmüyorum 2. Olay resimlerinde görüldüğu kadar basitçe yazıya dökülecek bir olay degil 3. Telefonda Konuştugum insaların gercekten defenderi hevesi var mı yok mu daha kolay anlıyorum bazı...
  8. Tuncay061

Ynt: Bir Projenın Daha Sonuna Geldık :) Iyi dilekleriniz icin hepinize teşekkür ederim :) puma konsol montajı otomatik vites dönüşümu bizzat biz yapıyoruz daha sağlıklı net bilgi icin 531 251 73 09 dan ulaşabilirsiniz ..
  9. Tuncay061

Ynt: Bir Projenın Daha Sonuna Geldık :) *
  10. Tuncay061

Arac koplme elden gecmıstır kısaca : üzerınde 2.9 ford motoru sokulup 300 tdi takılmıstır eskı torpido cıkartılıp yerıne kopmle set puma konsol takılmıstır manuel sanzuman cıkarılıp otomatık vıtes yapılmıstır boya ve aksesuar degısımı yapılmıstır.
  11. Tuncay061

Land Rover Defender Satış İhaleleri

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri benım ıcın aracın uygun olup olmaması hıc bır onemı yok fıyat konusunda . yenı bır 90 lık proje ıcın bır arac arıyorum tam aradıgım araclar ıhaleden cıkan araclar bakımsız yıpranmıs tam projelık kesmeye bıcmeye uygun . dıger turlu bır 110 kasa alıp...
  12. Tuncay061

Land Rover Defender Satış İhaleleri

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri Bu ihaleden arac cıkarıp satan arkadas varsa eger lutfen bana ulaşsın .. Defender dizme konusuna gelınce ınsanlara ( bılmeyen ) kolay gelıyor malıyet yok gıbı gorunuyor ama ısın ıcıne gırınce o iş degısıyor :)
  13. Tuncay061

Yeni model torpido..

Ynt: Yeni Model Torpido.. Fıyat konusunda bırsey dıyemeyecegım pumanın tek kotu yanı bu olsa gerek . ınsallah gonlunde olan gereceklesır
  14. Tuncay061

Orjinal Defender 90 2.5dizel

Ynt: Orjinal Defender 90 2.5dizel Aracta düz 2.5 motoru mu var acaba ?
  15. Tuncay061

Yeni model torpido..

Ynt: Yeni Model Torpido.. Aksesuar kısmı bıtınce sanırım olur sızın ısınız asıl onemlı olan malzemeler elımızde ama aksesuar sandıgımdan daha zorladı bızı o yuzden o kısım ıcın ben bıle beklemedeym kendı aracım ıcın bıle yan basamakları beklıyorum gelsede taksam dıye :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri