vatandaş kullanıcısının son içeriği

1. vatandaş

Gezenbilir; 15. ETUDOSD Dedegöl Dağcılık Şenliği'nde (20 - 22 Mayıs 2011)

Ynt: Gezenbilir; 15. ETUDOSD Dedegöl Dağcılık Şenliği'nde (20 - 22 Mayıs 2011) takip
  2. vatandaş

Gezenbilir Niğde Aladağlar Dağ Kampı (17 - 20 Kasım 2010)

Ynt: Gezenbilir Niğde Aladağlar Dağ Kampı (17 - 20 Kasım 2010) Hamsiler memleketim Sinop'tan olmalı . Etkinlik tarihlerinde Sinop taydım . çok hamsi çıktı . dağlarda olanlara bile yetişmiş . afiyet olsuun :)
  3. vatandaş

Gezenbilir Niğde Aladağlar Dağ Kampı (17 - 20 Kasım 2010)

Ynt: Gezenbilir Niğde Aladağlar Dağ Kampı (17 - 20 Kasım 2010) Etkinlik harika olmuş görebildiğim kadarıyla . Fotoğeaflar için emeği geçenlere teşekkürler . Umarım başka bir etkinliğe vaktim müsait olur da katılırım .
  4. vatandaş

sinopta bisiklet turu

Ynt: sinopta bisiklet turu ben de istanbulda yaşıyorum . sinopluyum . sinop adını okuyunca ilgi duydum zaten :) bakalım alayürek ne yazacak , dediğin gibi duruma göre katılırım ya da en azından tanışırız :)
  5. vatandaş

sinopta bisiklet turu

Ynt: sinopta bisiklet turu sayın freegraf Sinop'ta mı yaşıyorsunuz , ya da neresi ? yaz aylarına düzenlense benim için çok iyi olur ancak ramazan olursa malum çok zorlanabilirim , ama önce bi bisiklet almam lazım tabi :)
  6. vatandaş

Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu Arkadaşlar merhaba Sinop ve yakın bölgede olan ya da bu teklifle ilgili olumlu düşünenler var mı ? http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=64764.msg768913#msg768913
  7. vatandaş

sinopta bisiklet turu

Ynt: sinopta bisiklet turu Sayın alayürek öncelikle aramıza hoşgeldin demek isterim . teklifiniz tek kelimeyle muhteşem ben de bir sinoplu olarak organize edeceğiniz bu etkinliğe katılmak isterim ancak maalesef bir bisikletim bile yok :( düzenlemeyi düşündüğünüz bu etkiniğin tarihi ne zaman...
  8. vatandaş

Hatay Kültür Gezisi (28-31 Ekim 2010)

Ynt: Hatay Kültür Gezisi (28-31 Ekim 2010) Evet Zerrin Hn. Mehmet Bey'le görüştük , AŞTİ'den alacak sağolsun :)
  9. vatandaş

Hatay Kültür Gezisi (28-31 Ekim 2010)

Ynt: Hatay Kültür Gezisi (28-31 Ekim 2010) İstanbul'dan katılmak ne kadar zormuş :) 29 unda saat 12 gibi İskenderunda olunabiliyor ,çok geç oluyor :( Ankaradan katılmak daha mantıklı gibi. 28 indeki kalkış 15:55 varış 17:00 IST ESB TK2130 ya da kalkış 16:20 varış 17:25 IST ESB...
  10. vatandaş

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Aramıza yeni katılan arkadaşlar , hoş geldiniz .
  11. vatandaş

Kızık Köyleri Fotoğraf Atölyesi

Ynt: Kızık Köyleri Fotoğraf Atölyesi yaklaşık 2 aylık gezenbilir üyesi olarak bu etkinliğe katıldım . genel olarak güzel ve hoş ortamda sıcak paylaşımlar olduğunu söyleyebilirim .
  12. vatandaş

Sinop - Türkiye Offroad Şampiyonası 4. Ayak Yarışları (1-2-3 Ekim 2010)

Ynt: Sinop - Türkiye Offroad Şampiyonası 4. Ayak Yarışları (1-2-3 Ekim 2010) İstanbuldan bir Sinoplu olarak katılımcılara başarılar dilerim . Sinopta olmak güzel olacakmış ancak malum iş vs nedenleri .... etkinliğin fotoğraflarıyla avunuruz artık
  13. vatandaş

Gezenbilir Arama Kurtarma Eğitimi - İstanbul (25-26 Eylül ve 02-03 Ekim 2010)

Ynt: Gezenbilir Arama Kurtarma Eğitimi - İstanbul (25-26 Eylül ve 02-03 Ekim 2010) 1 Cenk Sarıkaya 2 Orhan Bıyıklı 3 Berkmicioğlu 4 Sina Ataman 5 Selahattin Doğan 6 Kazım Doğan 7 8 Ünal Çelik 9 Şenol Ablak 10 Ümit YILDIZ 11 Cenk Coşkun 12 Seyhan Karaca 13 Kürşat Ergan 14 Erkan Erdoğan 15 Tufan...
  14. vatandaş

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Hocam :) aramıza hoşgeldiniz inanın doğru adrestesiniz . yukarıda takvim e tıklarsanız etkinliklerin tarihini alabilirsiniz .http://www.gezenbilir.com/index.php?action=calendar linke tıklanınca da devamını siz biliyorsunuzdur zaten .
  15. vatandaş

Gezenbilir Şeker Bayramı Dalış Gezisi Duyurusu (08-11 Eylül 2010)

Ynt: Gezenbilir Şeker Bayramı Dalış Gezisi Duyurusu (08-11 Eylül 2010) Teşekkürler Seval Hn. Diğer arkadaşlardan devamı gelir diye bekliyoruz :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri