viarecta kullanıcısının son içeriği

1. V

Iş Arıyorum Kore Ve Japon Marka Araçların Yedek Parçası

Şişli eml motor ve beykent m.yo otomotiv mezunuyum.30 yaşındayım ford kamyon yetkili servisinde 4 yıl yedek parça ve garanti uzmanı olarak çalıştım. İlkerler otomotivde 1 yıl yedek parça danışmanı olarak görev yaptım.Kore ve japon markalı araçlarda bilgi sahibiyim. 3000 tl net maaş beklentim...
  2. V

Kobo Aura Sifir 450tl E Reeder

0543 890 41 80 TELİM TAKAS TEKLİF ETMEYİN LÜTFEN.
  3. V

Kobo Aura Sifir 450tl E Reeder

TÜRKÇE VE TÜRKÇE KARAKTER DESTEĞİ.Wi-Fi Hafıza: 4 GB (Micro SD kart ile 32 GB kadar arttırılabilir) Ekran Boyutu: 6” Batarya Süresi: 2 aydan fazla Desteklenen Dosya Türleri: EPUB, PDF, ve MOBI Grafik: JPEG, GIF, PNG, ve TIFF Metin: TXT, HTML, XHTML, ve RTF İşlemci: 1 Ghz
  4. V

American Optical Pilot Gözlüğü

amerikan optik, savaş pilotlarının dünyada 1 numaralı tercihi, top gun filmine sponsor olmuştur.1833 den beri kaliteli cam ve çerveveleriyle tanınır.made in usa ucuz çin mallarıyla karştırmayın.2,2 mm çapında mineral cam vardır. fiyatı 349tl tldir, ürün orjinaldir, sıfırdır, yurt dışından...
  5. V

Kore, Japon Ve Avrupa Marka Araçların Yedek Parçaları

orjinal yan sanayi ve orjinal kore japon grubu yedek parça satmaktayım.aisın marka dbriyaj setleri, japon ngk marka bujiler, japon eneos motor yağları,tama marka termostat sensörleri,seiwa marka buji kabloları,yec marka distribitör kapakları,4u marka süspansiyon parçaları,ysk yağ...
  6. V

American Optical Pilot Gözlüğü,american Optical

Ynt: American Optical Pilot Gözlüğü,american Optical istanbul içi elden teslim edebilirim sorun olmaz bana kamov_22@hotmail adresine cep telefonunuzu atarsanız detaylı konuşuruz.
  7. V

American Optical Pilot Gözlüğü,american Optical

amerikan optik dünyada savaş piotlarının bir numaralı tercihi, nasa uzay araştırmalarında bu gözlüğü kullanmıştır.1833 sout brighte kurulan bir işletmedir. çok kaliteli gözlük camları ve çerveler üretir, gözlük camında sol tarafta ao logosu göze çarpar.bende yüklü miktarda var orjinal ktusunda...
  8. V

Orjinal Parfümler Dünyaca Ünlü Markaların Testerları 180tl

Arkadaşlar orjinal parfüm satıyorum kadın ve erkek gucciden, kenzoya, lacosteden, dior kadar orjinal testerları piyada 300-400 tl satılan parfümler 180tl. istanbul içi teslim edilebilir. havale,eft yapıldıktan sonra size bir takip numarası vereilecektir.kargo benden .kamov_22@hotmail.com bana...
  9. V

Basic English Grammar 3rd.edi. Kitabı 39tl

basic ve kolay bir şekilde ingilizce öğrenmek isteyenler için harika bir kitap. longman pearson yayınlarından 30 milyonun üzerinde satış rakamı yakalanış harha bir kitap.havale, eft, posta çeki ödeme yapıldıktan sonra size kargo takip numarası gönderilecektir.fiyatı 39 tldir, kargo alıcıya...
  10. V

Cambridge Essential Grammar İn Use Fiyatı 39 Tl Mavi

ingilizcesini geliştrimek için basit ve anlaşır gramer kitabı cambringe üniversty prss serisinden bir kitap. yazarı raymondy murhpydir, fiyatı 49tl kargo alıcıya aittir, havale, eft, posta çekiyle ödeme yapıldıktan sonra siz bir takip no gönderilecektir.istanbul içi elden teslim edilebilir.ürün...
  11. V

Cambridge Essential Grammar İn Use Fiyatı 49 Tl

ingilizcesini geliştrimek için basit ve anlaşır gramer kitabı cambringe üniversty prss serisinden bir kitap. yazarı raymondy murhpydir, fiyatı 49tl kargo alıcıya aittir, havale, eft, posta çekiyle ödeme yapıldıktan sonra siz bir takip no gönderilecektir.istanbul içi elden teslim edilebilir.ürün...
  12. V

Orjinal Yan Sanayi Ve Orjinal Kore Japon Grubu Yedek Parçaları

Ynt: Orjinal Yan Sanayi Ve Orjinal Kore Japon Grubu Yedek Parçaları istanbuldayım isteyene parça konusunda yardımcı olabilirim.
  13. V

orjinal yan sanayi ve orjinal kore japon grubu yedek parça satmaktayım.aisın marka dbriyaj setleri, japon ngk marka bujiler, japon eneos motor yağları,tama marka termostat sensörleri,seiwa marka buji kabloları,yec marka distribitör kapakları,4u marka süspansiyon parçaları,ysk yağ...
  14. V

15. V

Nostalji Yaşamak İsteyenlere Nokia 5110 79 Tl

Temiz nokia orjinal çalışır durumda tamir görmemiş telefon istanbul içi elden teslim edilebilir. posta çeki, havale ,eft,cep bank yapıldıktan sonra size kargo takip no gönderilir. şarj aleti yoktur nokiaların herhangi bir kalın uçla çalışabilir veya 5 tl alabileceğiniz bir şarj aletiyle sorunsuz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri