Volk kullanıcısının son içeriği

1. Volk

Gezenbilir ; 2012 Yılı Dağcılık Programı Duyurusu

Ynt: Gezenbilir ; 2012 Yılı Dağcılık Programı Duyurusu İnşallah gelmeyi çok istiyorum.Ancak kilom fazla ve sigaradan dolayı spor yaparken çok zorlanıyorum.Geçenlerde bir halısaha maçı yaptık.10dk dan sonra tıkandım kaldım :) Sigarayı bırakıp biraz spora ağırlık vermek istiyorum zaten.Bu da...
  2. Volk

Gezenbilir ; 2012 Yılı Dağcılık Programı Duyurusu

Ynt: Gezenbilir ; 2012 Yılı Dağcılık Programı Duyurusu Efe abi merhaba Hiç dağcılık deneyimi olmayan ben için hangi tırmanışı tavsiye edersiniz? selamlar
  3. Volk

Gezenbilir; Bolu Kış Kampı Duyurusu (28-29 Ocak 2012)

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı Duyurusu (28-29 Ocak 2012) Çok güzel kamptı.Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Ayrıca beni Bolu'da bırakmayan Çağrı Abime de çok teşekkür ederim. Selamlar
  4. Volk

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı Duyurusu (28-29 Ocak 2012) Çağrı abi sabah beni saat kaç olursa olsun arayabilirsin.Beni almadan gitme ;D ;D ;D
  5. Volk

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı Duyurusu (28-29 Ocak 2012) ;D ;D ;D ;D Adnan baba sen gel yeter ki görüşelim :) mıhlama bahane muhabbet şahane :)
  6. Volk

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı Duyurusu (28-29 Ocak 2012) Funda abla var, Adnan abi var.Mıhlama olmaz mı ;D ;D ;D ;D
  7. Volk

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı Duyurusu (28-29 Ocak 2012) inşallah abi.özelden cep numaranı atarsan görüşelim bi :)
  8. Volk

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı Duyurusu (28-29 Ocak 2012) abi o tarihlerde Bolu'dayım zaten :) Bolu'da kamp olur da ben evde durabilirmiyim ;D ;D ;D Hem uzun zamandır görüşemediğim insanlar var onları görmek istiyorum :)
  9. Volk

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı Duyurusu (28-29 Ocak 2012) GEZENBİLİR 2012 KIŞ KAMPI KATILIM LİSTESİ 01- Efe Karaismailoğlu, 2 kişi + 14 yaşında oğlum , İstanbul, 4 çeker, Cuma gecesi gidiyoruz 02- Murat Albayrak 2 kişi + 14 yaşında oğlum , Kdz Ereğli H.Oto, Cuma gecesi gidiyoruz 03-...
  10. Volk

fire starter ..ates baslatıcı

Ynt: fire starter ..ates baslatıcı Merhaba Elinizde fire starter kaldı mı acaba?
  11. Volk

Kamplı Mtb Turlarını Çok Severiz, Çünkü;

Ynt: Kamplı Mtb Turlarını Çok Severiz, Çünkü; Merhaba Sunumunuz gerçekten çok güzel.Biz de burada uzun soluklu geziler yaptığımız oluyor ama kamplı hiç denemedik.Sabah 9da yola düşüp akşam hava kararınca anca yetişiyoruz eve :D Ama bisiklet üzerindeyken taşınan sırt çantası boş olsa bile git...
  12. Volk

TRT FM Radyo Kanalında GEZENBİLİR'i Anlatacağız (26 Haziran 2011)

Ynt: TRT FM Radyo Kanalında GEZENBİLİR'i Anlatacağız (26 Haziran 2011) Zerrin abla merhaba ben de yayına bağlanıp size destek olmayı.nasıl üye olduğumu .gezenbilirde nasıl güzel 2yıl geçirdiğimi anlatacağım.selamlar :D
  13. Volk

Bolu Bir Suzuki Daha Kazanıyor...

Ynt: Bolu Bir Suzuki Daha Kazanıyor... Yazık olmuş defendera.Çok emek var üzerinde.Gün gün toplanışını sanayide bizzat takip etmiştim.
  14. Volk

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları Çağrı abi çok güzel olmuş :) nerde çektiniz o fotoyu?
  15. Volk

Cennet Bolu

Ynt: Cennet Bolu hayır boluda değil.antalyadan cihan abinin land rover buluşmasında boluya gelmişti o zamandan bu foto. ayrıca foto için reha hocama çok teşekkürler.mükemmel yakalamış.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri