walkerterr kullanıcısının son içeriği

1. walkerterr

Range Rover Servisi

Ynt: Range Rover Servisi İşleriniz hayırlı gitsin o zaman :) Sonuçta sadece araç tamiri için gidilmez servise dostlarla konuşmak sohbet muhabbete de gidilir.Ben ustamla arkadaş olduk diyebilirim.Ara sıra gidip halini hatrını sorarım 2 çay içeriz bi baktırırım hazır gelmişken gözden kaçan birşey...
  2. walkerterr

Range Rover P 38 için ne tip modifikasyonlar yapılabilir ?

Ynt: Range Rover P 38 için ne tip modifikasyonlar yapılabilir ? Selim ustaoğlunun yazılarını ve videolarını youtube da çok izledim ve paylaştımda şu su kaçırma işi ve kalorifer petek olaylarını tekrar kontrol edeceğim.Yedek parçalarını kendim yurtdışından temin edebiliyorum aldığım günden beri...
  3. walkerterr

Yeni Aracım Range Rover Classic 1987 Model

Tabana çamur ve benzeri zararlardan koruması için yapılan yalıtım astar ve uygulamalar ne kadara mal oluyor acaba ? bende yaptırmayı düşünüyorum ama tabi istanbulda bu işin ehli biri lazım
  4. walkerterr

Range Rover P 38 için ne tip modifikasyonlar yapılabilir ?

Herkese selamlar yazın gelmesiyle havalar güzelleşiyor.Bende P38'im için ne tip modifikasyonları yapabilirim diye sizlere sormak istedim.Araç standart paket vogue onun dışında asfalt lastikler 5 kol jant takımı mevcut.Arazi için yükseltme lastikler jant şnorkel ön ve arka demir tampon çeki...
  5. walkerterr

p38 satın aldım ancak !!!

Ynt: p38 satın aldım ancak !!! o da bişeymi eas sistemi 4'lü ikaz verdi bir gün o gece uyuyamamıştım.sabah ne olacak diye gece fena yağmurluydu hemde sabah kalktım gittim arabayı çalıştırdım.Araba çalıştı ve eas de hiç sorun yoktu acayip sevinmiştim
  6. walkerterr

RANGE ROVER P38 EAS ARIZASI HAKKINDA YARDIMA İHTİYACIM VAR...

Ynt: RANGE ROVER P38 EAS ARIZASI HAKKINDA YARDIMA İHTİYACIM VAR... valla ortaya rekor'u attın gittin insan bir anlatır bizde p 38 ciler olarak bu yöntemi uygulayıp kar edip aracın sağlıklı çalışmasını izleriz:)
  7. walkerterr

Yeni Aracım Range Rover Classic 1987 Model

Benim evvelinden beri beğendiğim bir araçtır.Mekanik üzerine kurulduğu için neredeyse sınırsız modifiye seçenekleri mevuttur.yıllar RRC yi biraz yormuş ama diğer muadili olan araçlar hurdalıkta yatarken o hala yollardadır.Zevkle takip edeceğim.
  8. walkerterr

TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 01. Bölüm Duyurusu (Belgrad Ormanları)

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 1. Bölüm Duyurusu Tanıdık birilerinin program yapmasını takdir ediyorum.Bıkmıştım yabancı programları izlemekten inş. devamıda gelir Marmara bölgesine sıra geldiğinde bende katılmak isterim.
  9. walkerterr

1997 P38 alacağım Ama !!!!! Önce Değerli Yorumlar

Ynt: 1997 P38 alacağım Ama !!!!! Önce Değerli Yorumlar p 38 e eğer motorlu taşıtlar vergisi ve servis bakımları haricinde uzun zaman sıkıntı yaratmadan binebilirsiniz ama O araçlar ile P38 i karşılaştırmak biraz acımasız olabilir öncelikle bu fiyat aralığında alınacak araçlar yeni teknoloji...
  10. walkerterr

Ynt: p38 satın aldım ancak !!! Sizin söylediğiniz klima kompresör motoru mu ?
  11. walkerterr

Ynt: p38 satın aldım ancak !!! benim aracımda da geçen eas ışıklar bir anda hepsi yanmaya başladı bir an ter boşaldı üstümden ama eve kadar geldim arkasından 2 hafta kadar yattıktan sonra çalıştırdım eas sorunsuz olarak çalıştı aklıma sensörler geldi bazen nem ve yağmurlu havalarda bu sensörler...
  12. walkerterr

Ynt: p38 satın aldım ancak !!! bu değerli bilgiler için teşekkürler , aracı muayeneye götürücem bunlar sıkıntı yaratırmı acaba anlayacaklarını sanmam ama bundan dolayı geri dönmek istemiyorum
  13. walkerterr

Ynt: p38 satın aldım ancak !!! araçta alarm fault uyarısı vermeye başladı ve klima butonlarının olduğu yerde ekranda rehber işareti yanında ünlem çıktı bunun anlamı nedir bilen varmı ? diğer uyarıları biliyorum ama bunun sebebini bulamadım
  14. walkerterr

Ynt: p38 satın aldım ancak !!! üye oldum grubu zamanla büyütebileceğimize inanıyorum ileride p38 buluşma günleride yaparız inşallah :)
  15. walkerterr

Ynt: p38 satın aldım ancak !!! Paddock tan bende sipariş verdim gümrüğe takıldı.moralim bozuldu onca şey getirttim hiç takılmamıştı.Ayrıca Paddock ta çalışanlarda kesinlikle amatörler çünkü exporttan anlamıyorlar döküman konusunda bir bilgiyi ertesi gün alabildim.Sorunsuz bir site varsa yardım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri