white2 kullanıcısının son içeriği

1. W

Her Yönü Ile Güney Karavan ..gerçek 01 Belgelİ-750 Kg.

Ben maksi klasik almıştım. Ancak gözüm 370 kalmıştı istediklerim o zaman olsaydı 370 alırdım. wc ye kapak ve ön tarafa da tüplük istemiştim. tüplük kısmına hala karar veremediler. Bence 370 in tek eksiği bu tüplük kaldı. Gri su deposu dışta duş olduğunda daha da kullanışlı olacaktır. Hayırlı...
  2. W

Çekme Karavan Ihalesi

120 bin bulur bence
  3. W

Çekme Karavan Satma Hi̇kayeleri̇... :) Kesin Doğrudur ..

Sarı sitede ilan : Arkadaşı ile tartıştığı için satılık mış Alıntı "özenerek yaptırdım fakat arkadaşımla son aşama mutfak ve banyo bölümünde yaşadığımız tartışmadan dolayı satıyorum.siz isteğinize göre yaptırırsınız" Başkasını da kavgaya dahil edecek 😆😆😆...
  4. W

Çekme Karavanda Isınmak Için Hermatik Gaz Sobası Veya Dizel Isıtıcı Kullanımı

Japon sobası tehlikeli, Hermetik soba için yer yok veya yer açmak için kesilip delinecek geriye tek çare Mazot-Dizel ısıtıcı kalıyor. Çin markaları, yerlisi, Almanı derken hangisini almalı. Bir hafta 10 gün için değer mi? Fikirlerini paylaşan üstadlara teşekkür ederim.
  5. W

Yücel bey bende aynı endişeyi taşıyorum. Bu nedenle araştırma içerisindeyim.
  6. W

Atik ailesi diye bir kampçı aile var. Video linkini ekliyorum 1.40 sn de söylüyor. bende konuyu araştırırken denk geldim Video: https://www.youtube.com/watch?v=nSBhw0qn3Ww&ab_channel=AtikAilesi
  7. W

Yücel bey daha önce japon sobası kullandınız mı? çok mu havasız bırakıyor? zehirli gazları yaktığı söyleniyor. hiçbir fikrim yok.
  8. W

konuyu açan murat bey le aynı şartlardayım. Karavanı yaz aylarında kullanabiliyorum ancak bu kış yarıyıl tatilinde (yasaklar olmazsa) 10 gün kadar bir tatil yapmayı düşünüyorum. sadece 10gün içinde bu kadar para harcamak istemiyorum. Bir arkadaşım bağ evi için almış olduğu japon sobasını...
  9. W

Aranıza NK karavan ritim mod.ile yeni katildim

hayırlı olsun. iyi günlerinizde kullanın
  10. W

Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

Çarşamba günü görüştüm 4.30 boyutunu yapmıyorlarmış. 4.50 boyutunu üretiyorlar.standart 67.500+kdv denildi
  11. W

yani bu durumda benim aldığım maxi modeline kişisel eşyalarımızı bile zor koyacağız demektir
  12. W

Neredeyse iki yıldır karavan araştırıyorum. Bu yıl çocuklara söz verdim artık alacağım diye. 50bin TL civarında bütçe ayarladım. Beğendiğimiz benim bütçemi aştı tamam artık bu olsun dediğim teslim tarihi geç oldu. Armudun sapı var üzümün çöpü var diyerek almak istediğime aylardır karar...
  13. W

Rena 3,60 zam yapmışlar. 1 Mart kampanyada 45BinTl+kdv olan fiyat 11 Nisanda 62BinTL+Kdv olmuş. Bu kadar zam yapmaya ne sebep olduysa gerçekten şaşırdım. Aralık ayında 40bin Tl miş.
  14. W

İstanbul'dayım. Fuara Ortiz ve May katılmadı. Başoğlu vardı 4 kişilik ancak dar geldi bize. NK karavan ise sadece fikir edinelim diye baktık. İthal olanları zaten fiyatından dolayı eledik. Daha önce ne karavan nede römork çekmedim. Bu konuda tecrübem hiç yok. 50-60 bin arası bütçe ayırdım ancak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri