xendasouc kullanıcısının son içeriği

1. xendasouc

Samurai Yükseltme Için Yardım!!

96 helezonlu samuraimi yükseltmek istiyorum,sert çukurlarda arkada 1 kişi olduğunda yaylar takır tukur vuruntu yapıyor önerebileceğiniz bir kit varmıdır??
  2. xendasouc

96 Model Suzuki Samurai Için Kışlık Tente Ihtiyacı

96 model suzuki aracım için kışlık tenteye ihtiyacım vardır..Saygılar 0544 467 53 53
  3. xendasouc

İkinci Arazi Aracım Galiba Samurai Olacak.(bilgilerinize İhtiyacım Var...)

Ynt: İkinci Arazi Aracım Galiba Samurai Olacak.(bilgilerinize İhtiyacım Var...) hepinize teşekkür ederim.galiba araştırmaya başlamalıyım 96 ve üzeri bir araç düşünüyorum.
  4. xendasouc

Ynt: İkinci Arazi Aracım Galiba Samurai Olacak.(bilgilerinize İhtiyacım Var...) burak bey teşekkür ederim fakat pajero benim için ideal bi araç değil ben 2 kapılı bir araç düşünüyorum ve suzukiye kafayı takmış durumdayım. coğrafi olarak Rize'nin rampası bol ve hafta sonu gezileri için...
  5. xendasouc

ilk arazi aracım lada nivaydı aracı satalı 2 yıl oldu ve şimdi tekrardan bir araç almayı düşünüyorum.suzuki samurai tam anlamıyla nasıl bir araç.arazi viteslerinde orta difransiyel kilidi varmı.rampalarda hararet olayı nedir.kolay kolay parça bozarmı vrya kırarmı.parçaları çokmu pahalıdır.hangi...
  6. xendasouc

Acil Satılık - 1990 Model Lada Niva - 10.500 TL

Ynt: Acil Satılık - 1990 Model Lada Niva - 10.500 Tl araç satılalı tam 2 yıl oldu herkese selam olsun...
  7. xendasouc

NİVA YAKIT TÜKETİMİ İÇİN ACİL YARDIM. İFLAS EDİYORUM.

Ynt: Niva Yakıt Tüketimi İçin Acil Yardım. İflas Ediyorum. ben aracı satalı tam 1,5 yıl oldu ve aracı alan kişi ile halen görüşüyorum. aracı alan arkadaştada 88 niva vardı.90 model yeni topladığım ve 1 yıl kullandıkdan sonra satma kararı aldığım nivamı ona teslim ettim aracı sattıktan bir zaman...
  8. xendasouc

Ok-144 Lere Çelik Jant Takılırmı?

Ynt: Ok-144 Lere Çelik Jant Takılırmı? takılır.ama jant geniş olduğundan lastiğin tabanını fazla açar biçimsiz duruyor ben taktırmıştım sonradan söktürdüm kara janta devam ettim .kışın ok 144 yazın sorento jant ve lastikte yanak 75 i geçmeyecek derim.saygılar
  9. xendasouc

LADA NİVA X

Ynt: Lada Niva X ön panjur istanbuldan sipariş verilmişti bizim parçacı aldırmıştı nette yedek parça arama da var 70 tl gibi birşeydi .
  10. xendasouc

Suzuki Vitara Helezonlumu Yoksa Makaslımı

Ynt: Suzuki Vitara Helezonlumu Yoksa Makaslımı bu araçların 98 öncesi japon ondan sonrası ispanyol üretimi tam emin değilim ama bir yerde okumuştum ön defransiyel döküm ve alimünyüm olanı varmış. Sözün kısası en çok tutulan modeli hangisi lpg de sıkıntı yaşatmayan ..
  11. xendasouc

Suzuki Vitara Helezonlumu Yoksa Makaslımı

geçen yıla kadar 90 model bir keçim vardı ama artık yok.yolu açık olsun vitara düşünüyorum 1,6 tek kapı ama vitaraların hangi modeli ve hangi serisini almalıyım 98 ve üstü ispanyol üretimi ondan öncekiler japon zannedersem dikkat etmem gereken husular nelerdir yardımlarınızı...
  12. xendasouc

2012 ardeşen ofroad oyunlarından bir kaç kare

Ynt: 2012 ardeşen ofroad oyunlarından bir kaç kare inşallah..
  13. xendasouc

1990 model yapılı çürüksüz ve acil

Ynt: 1990 model yapılı çürüksüz ve acil fiyat düştü 10.000 güncel nakite ihtiyacım var ....
  14. xendasouc

2012 ardeşen ofroad oyunlarından bir kaç kare

Ynt: 2012 ardeşen ofroad oyunlarından bir kaç kare doğru diyosun volkan abi yer ardeşen olunca karıştırdum haliyle :E)
  15. xendasouc

bu ses debriyaj bilyasındanmı kaynaklanıyor

Ynt: bu ses debriyaj bilyasındanmı kaynaklanıyor birde normal giderken cırt cırt diye sürme sesi var bence de debriyaj bilyam dağılmış olabilir..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR