1989 Mercedes GE230 5 Kapı Orjinal

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan arsamax Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,017

arsamax

www.arsamax.com
Yer
Ankara
Web
www.arsamax.com
Merhaba Arkadaşlar,

1989 GE 230 Enjektörlü Motor Durumu ve Performansı Çok İyi, Omvl İtalyan LPG'li, Orjinal Ön-Arka KİLİTLİ DİFRENSİYEL, Orjinal Mercedes Jantlar, Orjinal Hidrolik Direksiyon, Orjinal Klima, Orjinal 5 İleri Getrag Şanzıman, Orjinal Koltuk Döşemeleri Orjinal Arka Koltuk Kafalıkları, Orjinal Elektrikli Camlar Merkezi Kilit, Orjinal Koltuk Isıtma, Orjinal Arka Elektrikli Silecek, Orjinal Bagaj Perdesi-Koruması, Orjinal Far-Sinyal Korumaları, Orjinal Çeki Demiri, Orjinal Kol Dayama, Xenon Farlar, Yeni Tip Aynalar, Komple Yan Çıta Ön Panjur Kromajları, Motor-Kaporta Bakımları Full Yapılmış, Sıfır TOYO Open AT Jeep Lastikleri, Değişen Parçası Yok, 6 Aylık Vergisi 141-TL.

Fiyat: 27.000-TL

DSC02319

DSC02321

DSC02324

DSC02315

DSC02318

Etiketler
Ynt: 1989 Mercedes GE230 5 Kapı Orjinal

Her zaman çok beğendiğim ve karizmatik bir araç. Yeni sahibine ve size hayırlı olur umarım. Saygılarımla.

Çok yakışıklıymış hakketen.
Hayırlı satışlar dilerim.

Mersedes ismi, karşılıklı konuşurken çok eski model bile olsa,(daha da eskileri kastediyorum, sizin aracınızı değil)muhabbetin şeklini değiştiriyor.Doğrusu sizin aracınız da gayet güzel görünüyor.Alacak arkadaş da mutlaka değerini bilecek biri olacaktır diye düşünüyorum.Selamlar.

Cenk hayırlı olsun, aracın temiz ve çok güzel. Biran evvel satmanı, alanında iyi günlerde kullanmasını dilerim.

Cenk hayırlı satışlar , arabanı satıyosun peki sen nerelerdesin

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

Can işlerim nedeniyle maalesef katılamadım gezilere, ama en kısa zamanda tekrar aranızda olacağım. Görüşmek dileğiyle, arkadaşlara çook selamlar...

Gerçekten güzel araç...
Hayırlı ve değerini bilecek müşteriler..

arsamax' Alıntı:
Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

Can işlerim nedeniyle maalesef katılamadım gezilere, ama en kısa zamanda tekrar aranızda olacağım. Görüşmek dileğiyle, arkadaşlara çook selamlar...

Can işiniz için geçmiş olsun derim
Esenlik dilerim
Gerçekten de çok yakışıklı bir araç. MaşaAllah. Satan da alacak olan da hayrını görsün dilerim.
Şehir içi yakıt tüketim miktarı nedir ?
Dizel 300 makinalar için 10 lt/100 km mazot rakamı var.
Arazi aracı için aklımda hep dizel makina vardır ama arazide de safkan off road yapma imkanım şu anda kısıtlı olduğundan benzinli makinayı da merak ettim.
Esenlikler dilerim.
Selamla
Selametle..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR