1990 Model Defender Aracima Takoz Yukseltme Uygulamasi Nasil Yapilir ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ahmet_52 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,150

defendere uygun fiatla nasil yukseltme yapilir.

• takoz koyma

Kullanılan: 6 75.0%
  • helezyon yenileme

Kullanılan: 2 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    8

ahmet_52

Yeni Üye
Land Rover Defender takoz yükseltme uygulamasi nasil yapilir.

IMG 20150115 002323

Etiketler
Ynt: 1990 Model Defender Aracima Takoz Yukseltme Uygulamasi Nasil Yapilir ?

Hazir takozlar satılıyor veya elinizden geliyorsa sizde yapabilirsiniz yay isterseniz elimde ironman +45mm yay var lastik buyuttugum ıçin soktum takımı 200 tl ye verebilirim

Yaylarda basma yok ise istanbul ici elden alabilirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

önerileriniziçin teşekkür ederim ironman yayı düşüneceğim

Varsa resimlerini yuklerseniz ben yaylara talibim.basma varmi diye merak ediyorum sadece

Sent from my iPhone using Tapatalk

Selamlar ben aşağıdaki linkteki get yükseltmeyi ve amortisör uzatmasını takım olarak aldım , orijnal kitin kopyası, britpart olanından daha sağlam işciliği güzel ve amortisör yükseltmesi de olduğu için takozla yükseltmenin dengesizliğini de ortadan kaldırıyor , tavsiye ederim, selamlar ;

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-defender-2inc-5cm-yukseltme-full-kit-153797136/detay

Resimleri kalınlık ve boy ölçülerini cekince yazarim bendeki kit 45mm oguzhan3434

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR