1993 Opel Frontera 2.0 Sport

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan optikon Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,704

optikon

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba
Aranızda yeniyim yardımlarınızı bekliyorum...
1993 model Opel Frontera 2.0 sport almayı düşünüyorum, aracı buldum.
Aracı haftada 1 gün off-road için diğer günlerde kısa mesafeli şehir kullanımı için almayı düşünüyorum.
Öncelikle sorum off-road da kullanacağım için hangi ebatlarda lastik taktırmam lazım (biraz büyültmek istiyorum aracın yükselmesi için)
Ayrıca şnorkel taktırmayı düşünüyorum hangi araç modelleriyle uyumlu?
Bu tip bi araçta nasıl bi bakım yaptırmam gerekiyor binmeden önce?
Şimdiden teşekkürler...

Etiketler
Ynt: 1993 Opel Frontera 2.0 Sport

Forumlar icerisinde frontera icin haynes kitapcigi olmasi lazim,bir arastirin ,haynes te bakim zamanlari ve yontemleri (bence yetersiz) belirtilmis.Araca ozel snorkel olmaz,onemli olan montaj iscilidir,

MT27i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Merhaba hocam,
Bende '94 Opel Frontera 2.0 Sport var. Üzerinde 30-11.5-15 lastik var AT modelinden. Şehir içinde herhangi bir problem teşkil etmiyor. Yalnız 90 km/s hızı geçtiğinde güven vermiyor doğal olarak. Arazide ve çamurda fena sayılmaz yükseklik vs konusuna gelincede standart lastikli araçların yanında kendini belli ediyor diyebilirim. Şnorkel konusunda bende bir arayıştayım bulamadım bulursan ve burada bizimle paylaşırsan çok memnun olurum.

Eski kasa pajero snorkeller biraz modifikasyonla oluyor balikay rumuzlu arkadaşımız montaj yapmıştı

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR