2000 4.6 Hse Orjinal Haliyle Max. Hangi Ölçü Lastik

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan suattug Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,399

suattug

Kamp I
Yer
ANKARA
Arkadaşlar iyi geceler ve iyi bayramlar dilerim öncelikle.
P38 2000model 4.6 Hse için Standart Eas ı da kullanabileceğim şekilde B/ F AT Lastik Max. Hangi ölçüde takabilirim aracın yürüyüşünúde çok etkilemeden bilgisi olanların yardımını rica ederim.

Etiketler

255-70-16 olculerınde bf aldım ben p38 aracıma.. Oldukca memnunum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Benimkisinde 18'' jant var, 16 ile değiştircem. 2'' yükseltme ile 32 lastik takılır galiba..,

eas ıptalmı edeceksınız? 2ınc yukseltmeyı nasıl hangı kıtle yapacaksanız?

EAS düzgün çalışıyor ancak arazide problem çıkartır. Terrafirma 'nın 2'' kitleri var, Kayalar ve Huma ile görüştüm kalmamış. Standart dönüşüm kiti ve 2'' get satalım dediler pek aklıma yatmadı.

Araştırıyorum şuan..

Benimde eas sorunsuz calisiyor suan ama biraz sert araziye girip korukleri patlamaktan sorun acilmasindan korkuyorum.. Duzgun bir kit bende dusunuyorum araca yaptirmayi.. 2" yukseklık suan aracın orjınal orta yukseklık sevıyesımı yoksa en ust sevıyesınemı denk gelıyor onu bılıyormusunuz?

Sürüş moduna (düz çizgideki haline) 2'' ilave ediyorsun. Discoya yaptırdık ciddi yüksek oldu, P38 için de aynısı olur diyorlar. Tahminimce eas daki en yüksek halini zaten geçiyor.

Bir sorun var 2'' kit bulamıyoruz, malzemeleri farkı markalarla parça parça almak zorunda kalacağız. Siz kit bulursanız beni de haberdar edin lütfen..

3f785c887f00059f0f926106c8ab2c86

1997 model 238500km deki 4.6Hse aracimi satiyorum.. Motor sanziman ve airmaticler sorunsuz calisiyor..

Aracin uzerindeki bf lastikler ve atiker gold sirali sistem lpg 2000km once takildi..

Fiyat 32.750tl. Yer listanbul

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR