2001 Disco 2 V8 Lastik Tavsiyesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan epsl20 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 36
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,331

epsl20

qarateqe
Yer
denizli
Arkadaşlar merhabalar ;

2001 model Discovery 2 4.0 V8 aracımda 2 inch yükseltme vardır.Yakın zamanda 5 adet 16 X 10 arabama uygun jant aldım. Ama lastik ve ölçü seçimi yapmaya çalışıyorum. 35 inchlere çıkmadan ve 31 altına düşmeden lastik almak istiyorum. 33X 13.50 R16 MAXXİS ler var bunları tavsiye edermisiniz. Bu arada ben aracımla offroad yarışlarına fln katılmıyorum aracımı gezi ve kamp amaçlı kullanıyorum. Alacagım lastigin fiyatıda çok pahalı olsun istemiyorum. Diger markalardan ve ölçülerden bilgi verebilirsiniz yakın zamanda almayı planlıyorum. Tabanı geniş lastik almak istiyorum. 33 inch lastik taktıgımda camurluk kesimi ve davlumbaz işciligi haric başka bir işlem yapmam gerekir mi?

Şu anda aracımda 245 X 70 X16 BF orjınal jant vardır.

Etiketler
Begendigim lastiklerden birisi budur.

Maxxis

Tabi birde bu lastikleri nereden temin edebilirim oda önemli ben Denizlideyim.
Hocam merhaba , mt ya da at hangi lastigi alacaginizi yazmamisiniz ama alsaft %80 , %20 arazi ise kullanim at lastik almanizi siddetle tavsiye ederim, mt lastikler asfaltta horul horul cok ses yapiyor ben kendi aracimi surekli kullanima cektigim icin uzerindeki goodrich ok2 mt lastikleri cikarmaya karar verdim ve lastik arastirmasi yaparken kumho at 51 modelinin yabanci sitelerde cok methedildigini ve gecen sene piyasaya cikan lastigin bolca da odul aldigini ve Turkiye ye bu hafta ilk giris yapacagini ogrendim ,

KUMHO TIRE, İstanbul - Türkiye lastigin anormal konforlu ve sessiz deniyor ve kar camur performansinin da at olmasina ragmen iyi oldugu yabanci forumlarda konusuluyor

Ayni lastigin mt si de cok iyi oldugu yaziliyor onun ismi de de mt 51 fiyatlari cok iyi ben onceden kumho kullnadim memlundum , maxxis kumho hankook iyi markalar , 3 markayi da kullandim yaramadim continental adli mukavva lastigi 2 kere yardim hemde muvekkilin lineasiya

Bu lastikler bayiye soyleniyor getirtiliyor

Time to start again bu kullanici yorumlari

Find the Right On-/Off-Road All-Terrain Tires for You

Bu da lastik siralamasi kumho 2 sira 1. Sirada goodrich at var o lastik 700 lira kumho 350 tl yani yani ...

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam merhaba , mt ya da at hangi lastigi alacaginizi yazmamisiniz ama alsaft %80 , %20 arazi ise kullanim at lastik almanizi siddetle tavsiye ederim, mt lastikler asfaltta horul horul cok ses yapiyor ben kendi aracimi surekli kullanima cektigim icin uzerindeki goodrich ok2 mt lastikleri cikarmaya karar verdim ve lastik arastirmasi yaparken kumho at 51 modelinin yabanci sitelerde cok methedildigini ve gecen sene piyasaya cikan lastigin bolca da odul aldigini ve Turkiye ye bu hafta ilk giris yapacagini ogrendim ,

KUMHO TIRE, İstanbul - Türkiye lastigin anormal konforlu ve sessiz deniyor ve kar camur performansinin da at olmasina ragmen iyi oldugu yabanci forumlarda konusuluyor

Ayni lastigin mt si de cok iyi oldugu yaziliyor onun ismi de de mt 51 fiyatlari cok iyi ben onceden kumho kullnadim memlundum , maxxis kumho hankook iyi markalar , 3 markayi da kullandim yaramadim continental adli mukavva lastigi 2 kere yardim hemde muvekkilin lineasiya

Bu lastikler bayiye soyleniyor getirtiliyor

Time to start again bu kullanici yorumlari

Find the Right On-/Off-Road All-Terrain Tires for You

Bu da lastik siralamasi kumho 2 sira 1. Sirada goodrich at var o lastik 700 lira kumho 350 tl yani yani ...

Hocam cevabın için teşekkür ederim. Bende şu anda At goodrich var zaten aracın üstünde ben MT lastik almak istiyorum. Verdigin bilgiler için çok teşekkür ederim hepsinin detaylarına bakacagım.

Hocam cevabın için teşekkür ederim. Bende şu anda At goodrich var zaten aracın üstünde ben MT lastik almak istiyorum. Verdigin bilgiler için çok teşekkür ederim hepsinin detaylarına bakacagım.
Abi goodrich mt ok 2 cok iyi mt lastigi ama cok sesli kamyon suruyor gibi hissettiriyor benimkileri bak 5bin km olmadi cikarip yana koyuyorum lazim olursa takip gezerim ama surekli onun ustunde gezmicem arabayi sirkiyor sert ve gurultulu

Abi goodrick mt ok 2 cok iyi mt lastigi ama cok sesli kamyon suruyor gibi hissettiriyor benimkileri bak 5bin km olmadi cikarip yana koyuyorum lazim olursa takip gezerim ama surekli onun ustunde gezmicem arabayi sirkiyor sert ve gurultulu

Asfaltta tabi ki ses yapması normaldir. Ama arazide her türlü kullanılır. Yeni lastik alırsam Goodrich almıcam Maxiss veya Gt radial fln almak istiyorum.

Asfaltta tabi ki ses yapması normaldir. Ama arazide her türlü kullanılır. Yeni lastik alırsam Goodrich almıcam Maxiss veya Gt radial fln almak istiyorum.
Kumho mt 51 al o zaman dogru adresi verdim bu ara lastikci falan degilim antalyada avukatim topram )

Bende araba cok unimog var korando var kia ceres 4wd kia besta 4wd hyundai tucson 4wd , iki unimog daha vardi onlari sattim zorunlu trafik sigortalarindan sonra

Kore grubu cok oldugu icin maxxis kumho hankook bayagi kullandim en sevmedigim lastik continental pirelli bf goodrich oldu , continental cok yumusak, pirelli sert, goodrich sertin kralı , uzak dogu lastikleri iyi

Bende araba cok unimog var korando var kia ceres 4wd kia besta 4wd hyundai tucson 4wd , iki unimog daha vardi onlari sattim zorunlu trafik sigortalarindan sonra

Galericilik mi yapıyorsun abi bune ?

Bizde 2 adet arazi aracı var biri Defender 110 V8 birde disco 2 V8 :smiley:

Abi vergi dairesi gibi soru sordun ) hayir gecen sene evlendim bekarken avrat yerine araba aliyorduk simdi avrat yiyor paralari bosta para kalmayinca araba alamiyoruz hepsinin bir amaci vardi ama unimogla sert offroad korando ile soft offroad kia ceres kamyonet ile av vs (ben avlaman soforluk yaparim vurulani yerim) kia besta 4wd karavan 2 unimog turizmde calistirmaya calistik olmadi sattim bi de motor var unutmusum ))

Ama soyle bir durum var bunlarin hepsini satsam mercedes audi alinir mi alinir alir miyim ? Almam

Ama hepsini satip soyke birsey alir miyim ? 18492b7bfd7ec44d58c862ef8d2e60ae C3b09f2defeb828c619bc94175ad1819 6741bbe09cfc9990a8947193f8f89038

Kesinlikle bulursam kare kasa unimog alırım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR