2002 Crd 2,7 Için Lastik Önerisi Lazım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan drmeckel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 44
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,581

drmeckel

Ana Kamp
arkadaşlar ilk jeepimi aldım :smiley: lastik konusunda acil yardıma ihtiyacım var. araçta orjinalinde 235/65/17 ebatlarda lastik var. bana albileceğim markalarda yardımcı olabilirmisiniz?

Etiketler

Kumho at 51 odullu lastik aldim kullaniyorum bi daha bf almicam 2 senedir traktore biniyormusum 537da2c26f1de1dcd9d0b2648dcdb6f6 800bdabdd6226bad9425aec486a3c837 40b36ae82aca72a2ba67302436f0fc92 3d6c823ffb337d35ea4043e3dda2ef4a 5a332b551a71e021bc559b16ff55d5fd

Lastik 2016 lastigi Turkiye ye 3 hafta once ilk kez girdiler amerikan sitelerinde bf at sinden sonra 2. Gelmis , bf at si 700 tl bu 350 tl ama bf mt alma bak ben cikardim pis mukavva lastikleri hor hor gurultuden baska birsey degil

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bütçe kaygısı varsa, falken wildpeak AT öneririm. yumuşak dokulu sessiz bir AT tekerlerlerği. Ancak BFG , yokohama ATS vs gibi lastiklerin dayanıklığını beklemek yanlış olur. Ortalama kullnımda fiyat performans oranı müthiş falken in. ben 3.0 CRD de kullanıyorum 6 7 aydır.

Kumho'nun At51 ine alternatif Roda Venture AT KL 78 diyede bir modeli var.%70 asfalt %30 arazi kullanimi diyor.Fiyatida 325 kdv. dahildi en son.Eger AT lastikde benim.gibi beyaz yazili takintiniz varsa son derece de şık duruyor.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kumho at 51 odullu lastik aldim kullaniyorum bi daha bf almicam 2 senedir traktore biniyormusum 537da2c26f1de1dcd9d0b2648dcdb6f6 800bdabdd6226bad9425aec486a3c837 40b36ae82aca72a2ba67302436f0fc92 3d6c823ffb337d35ea4043e3dda2ef4a 5a332b551a71e021bc559b16ff55d5fd

Lastik 2016 lastigi Turkiye ye 3 hafta once ilk kez girdiler amerikan sitelerinde bf at sinden sonra 2. Gelmis , bf at si 700 tl bu 350 tl ama bf mt alma bak ben cikardim pis mukavva lastikleri hor hor gurultuden baska birsey degil

Kumho'nun kendi sitesinden neymis bi odullu at51 diye bakarken dikkatimi cekti.Lastigin uzerinde sitede belirtildigi gibi Kar isareti var mi? Eger oyleyse kisin benim gibi ticari aracta Kar lastigi mecburiyeti olan sehirlerdeki arkadaslar icin BF ye super bir alternatif olacaktir.Helede Arac araziye az giriyorsa.

Kumho'nun kendi sitesinden neymis bi odullu at51 diye bakarken dikkatimi cekti.Lastigin uzerinde sitede belirtildigi gibi Kar isareti var mi? Eger oyleyse kisin benim gibi ticari aracta Kar lastigi mecburiyeti olan sehirlerdeki arkadaslar icin BF ye super bir alternatif olacaktir.Helede Arac araziye az giriyorsa.

Kumho Road Venture AT51 Review

Lastigin en iyi olduğu husus kar kullanicilardan yorumlar o sekilde ben daha kara cikmadim )

Find the Right On-/Off-Road All-Terrain Tires for You

AT51 yakışıklıymış. ben kumho nun kış lasitğini kullanıyorum KJ de. çok başarılı ancak yumuşak yapılı. eskiden pathfinder de kumho venture nin bir modelini kulanmıştım. ne yazıkki AT lasitkleri ilk sene çok iyi oluyor ancak kış görünce sertleşiyorlar ve buz üzerinde kayıyorlar berbat şekilde. Kışın buzda da çekiş sağlasın istiyorsanız ben ZJ grand cherokee de 3 sene kadar sürekli Yokohama Geolander AT kullandım. Kış lastiği olmamasına rağmen buzda da çok iyiydi. Sebebi de aynı kış lastiklerinde olanlar gibi incecik yarıkları vardı dış dişlerin arasında.

AT51 yakışıklıymış. ben kumho nun kış lasitğini kullanıyorum KJ de. çok başarılı ancak yumuşak yapılı. eskiden pathfinder de kumho venture nin bir modelini kulanmıştım. ne yazıkki AT lasitkleri ilk sene çok iyi oluyor ancak kış görünce sertleşiyorlar ve buz üzerinde kayıyorlar berbat şekilde. Kışın buzda da çekiş sağlasın istiyorsanız ben ZJ grand cherokee de 3 sene kadar sürekli Yokohama Geolander AT kullandım. Kış lastiği olmamasına rağmen buzda da çok iyiydi. Sebebi de aynı kış lastiklerinde olanlar gibi incecik yarıkları vardı dış dişlerin arasında.
Aslinda problem su.Ticari araclarda 1 aralik-1 nisan kis lastigi mecburiyeti nedeniyle araca ya kis lastigi yada uzerinde kar isareti olan bir AT lastik almak gerekiyor.Klasik AT lerde bahsettiginiz sertlesmelerden bahsediliyor ancak bu lastik gibi uzerinde kar yeterlilik isareti olan lastiklerin kullanima bagli serylesmeyecegini dusunuyorum.Kullanmis oldugunuz Yokohama AT de kar sembolu var miydi?

At 51 pek sertlecege benzemiyor yumusak , 125 km zor goruyorduk mukavva bf ile, simdi 150 rahat goruyor 13 litre yakit 10.5 litreye dustu kisacasi mt lastikler aslinda tam bir kabus

Eger karsilastirdiginiz mt ile at ise cok dogru olmaz.Ancak bf at ile Kumho at yi karsilastiriyorsaniz ve arada belirttiginiz kadar fark varsa ciddi bir fark sayilir.Nette baktim ama bulamadim Kumholari nerden aldiginizin bilgisini paylasir misiniz?

Eger karsilastirdiginiz mt ile at ise cok dogru olmaz.Ancak bf at ile Kumho at yi karsilastiriyorsaniz ve arada belirttiginiz kadar fark varsa ciddi bir fark sayilir.Nette baktim ama bulamadim Kumholari nerden aldiginizin bilgisini paylasir misiniz?

Kumho bayisinden aldim, bf mt icin diyorum kamyon kullaniyor gibi ses cikartiyorlardi 2 litre de yakit fark etti konfor da duzeldi

Kumho bayisinden aldim, bf mt icin diyorum kamyon kullaniyor gibi ses cikartiyorlardi 2 litre de yakit fark etti konfor da duzeldi

Sevgili Orgasmatron,
Bir markanın MT si ile başka markanın AT sini karşılaştırmak bence yanlış olur. Bildiğim kadarı ile MT lastikler maksimumda %20-30 asfalt kullanımına uygun.Ancak aldığınız Kumho AT nin %70 asfalt-%30 arazi uygunluğu olduğu için her halukarda daha konforlu ve yakıt yönünden avantajlı olacaktır. BF AT ile Kumho AT karşılaştırmasında da konfor yada yakıt ekonomisi varsa üstüne birde yarı fiyata yemede yanında yat.
Umarım ileriki günlerde BF ve Kumho AT leri karşılaştıran bir arkadaşımız çıkarda bizde bilgileniriz. Dün yurt dışı sitelerinde Her iki markanında AT testlerini incelediğimde BF'nin bir adım önde olduğunu gördüm. Ancak BF'nin yarı fiyatına satılan Kumho fiyat avantajıyla o farkı kapatıcaktır diye düşünüyorum :smiley: .

Hem AT olup, hemde Kar işareti olan bu fiyatlarda başka bir marka lastik ne duydum nede gördüm.

Aracınızın daha konforlu ve düşük yakıt tüketimine kavuşması sevindirici.

Sevgili Orgasmatron,
Bir markanın MT si ile başka markanın AT sini karşılaştırmak bence yanlış olur. Bildiğim kadarı ile MT lastikler maksimumda %20-30 asfalt kullanımına uygun.Ancak aldığınız Kumho AT nin %70 asfalt-%30 arazi uygunluğu olduğu için her halukarda daha konforlu ve yakıt yönünden avantajlı olacaktır. BF AT ile Kumho AT karşılaştırmasında da konfor yada yakıt ekonomisi varsa üstüne birde yarı fiyata yemede yanında yat.
Umarım ileriki günlerde BF ve Kumho AT leri karşılaştıran bir arkadaşımız çıkarda bizde bilgileniriz. Dün yurt dışı sitelerinde Her iki markanında AT testlerini incelediğimde BF'nin bir adım önde olduğunu gördüm. Ancak BF'nin yarı fiyatına satılan Kumho fiyat avantajıyla o farkı kapatıcaktır diye düşünüyorum :smiley: .

Hem AT olup, hemde Kar işareti olan bu fiyatlarda başka bir marka lastik ne duydum nede gördüm.

Aracınızın daha konforlu ve düşük yakıt tüketimine kavuşması sevindirici.
Sayin Cazzcazzy

Konuya çalıştım , kar camur yol lastigi optimum Türkiye de bulunabilecek en iyi lastik kumho at 51

Saygılarımla

Aslinda problem su.Ticari araclarda 1 aralik-1 nisan kis lastigi mecburiyeti nedeniyle araca ya kis lastigi yada uzerinde kar isareti olan bir AT lastik almak gerekiyor.Klasik AT lerde bahsettiginiz sertlesmelerden bahsediliyor ancak bu lastik gibi uzerinde kar yeterlilik isareti olan lastiklerin kullanima bagli serylesmeyecegini dusunuyorum.Kullanmis oldugunuz Yokohama AT de kar sembolu var miydi?

hayır yoktu.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,455
Kayıtlı Üye Sayımız
172,108
Kaydolan Son Üyemiz
desiredesire

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.