2014-2015 Kış Sezonunda Antalya Yöresinde Nerede Konaklamalı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan karagozlers Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,036

karagozlers

Doğa bizleri çağırıyor
Yer
Tekirdağ
Şu an itibariyle 3 karavan ama sayı daha sonra zannederim artacak bu yıl Antalya yöresinde kışlamak istiyoruz. Bildiğiniz yerler varsa yardımcı olurmusunuz.

Etiketler
Ynt: 2014-2015 Kış Sezonunda Antalya Yöresinde Nerede Konaklamalı

3-4 aydır Konyaaltı plajında yazı geçiren 2 karavan biliyorum.

Manavgat Belediyesinin Titreyen göldeki kampı

Demre de Andriake ve tabi ki Kaş taki meşhur yer.

Özellikle Karavan kampı derseniz pek bilgim yok maalesef.

Kamp dışı konaklama yapacağız, genellikle kış aylarında kamplarda kapalı oluyor.

Sizlerden konaklamak için yardım istedik. Antalya'da hiç karavanci arkadaş yok herhalde yada pek fazla şehirlerini tanımıyorlar. Buradan Antalya'da nasıl karavan yapılır diye yazsaydik cok akıl veren çıkardı. Hatta kapı kolunuz çok güzel olmuş diye bir sürü kişi yazardı.
Bir gün zahmet edin ben Tekirdağ'da iken gelin nasıl yardımcı olunuyor görün.

karagozlers' Alıntı:
Kamp dışı konaklama yapacağız, genellikle kış aylarında kamplarda kapalı oluyor.
Kamp dışı olunca , her yer konaklamaya musait demektir, o yuzden cevap alamadiniz galiba , soru stili eksik olmuş.
Adrasan sahilinin tam ortasi agaclarin alti bir de kucuk wc ver , orasi uygun.
İyi kamplar dilerim.

Merhabalar, ben gecen Ay Konya altinda 06 plaki Karavan gördüm,Ayni Karavani Yazinda görmüstüm.Antalyada Yazin beach Park da kaliyorum, 24 Saati 10 Tl. Tuvaletler de var,Güvenlik de var.Cakirlar tarafina dogru giderseniz ,Portakal Bahceleri arasinda bir cok yer var,Kahvalti yapmak icinde Kahvalti yerleride mevcut. Altarnetiv olabilir.

Selamlar.

karagozlers' Alıntı:
Sizlerden konaklamak için yardım istedik. Antalya'da hiç karavanci arkadaş yok herhalde yada pek fazla şehirlerini tanımıyorlar. Buradan Antalya'da nasıl karavan yapılır diye yazsaydik cok akıl veren çıkardı. Hatta kapı kolunuz çok güzel olmuş diye bir sürü kişi yazardı.
Bir gün zahmet edin ben Tekirdağ'da iken gelin nasıl yardımcı olunuyor görün.

kendileri gezmede olduğundan cevap verememişlerdir. En son yine bir geziden döndük çok güzeldi konusu açıldı. Aslında bende rahatsız oldum bu durumdan. Yani bir dernek var. Takip ettiğim kadarı ile de çok da güzel çalışmaları var. En azından projeleri var. Ama gelgelelim bir soruya yanıt alınamaması gibi bir durum da var.

Elbet yetkili biri bir iki satır yazar diye umuyorum.

Sayın arkadaşlar;Kamp dışı konaklama alanları hakkında bilgi vermek için önereceğiniz alanda kış aylarında uzun süre kamp yapmanız lazım ki o alanla ilgili sağlıklı bilgi aktarımınız olsun .Konaklayacağınız alana yakın kafe yada benzeri işletmeler varsa zaman zaman yüksek sesli müziğe maruz kalırsınız hafta sonu ise işletmenin gün boyu müzük yayını vardır.Önereceğiniz alana gelen giden kopuklar hakkında bilgi sahibi olmalısınız yoksa bu kişilerin ulu orta 30 metre sağınızda 40 metre solunuzda kısa yada uzun tuvalet ihtiyacı gidermelerini gün boyu istemesenizde görürsünüz.Kamp dışı konaklamalarınızda ilk bir kaç gün şansınıza yanınıza kimse gelmeyebilir kısa kaldığınız için o alanı sakin zannedebilirsiniz ilerleyen günlerde özellikle hafta sonları gece yarısı yanınıza arabaları ile gelenlerin dinledikleri müziğin sesi ve etrafa attıkları içki şişeleri sizi rahatsız edecektir.Bu örnekleri çoğaltabilirim uzatmayayım .Tüm bu yazdıklarım dikkate alınmadan ve önereceğiniz alanda uzun süre konaklamadan kamp dışı konaklama alanları hakkında verceğiniz bilgi afaki olmaktan öteye gitmeyecektir.Hepinize kazasız belasız geziler dilerim.Sağlıkla..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR