91 Vitara Hikayesi ; Revizyon Değişiklikler Ve Yapılacaklar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan barışözgür Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,151

Etiketler
tabii işler bittimi hayır ...

arada keyif içinde kullanmak lazım

tekneyi çok ince kumu olan davutlardan çıkardım ama aracı fazla zorladım

L3LR3r

sonuç çıkardım ama

yeni aldığım baskı balatayı yakmış bulundum ....:smiley:

birde bu zorlamaile eskiyen arka dif i şaseye bağlayan bağlantı zayıflamaya başladı.bunu daha sonra kırılarak bana gösterdi ....

bunun hikayesi ilerde

baskı balata değişti tabi ama bunu fotolamadım ..

daha önce yazdımmı hatırlamadım ama lpg tankını beğenmediğim için ve zamanı doluyodu ..

baktım yen,isi 400 küsürlere geliyor bende lovato ile sistemi sıfırladım ...900

sıfırlamak deyince

direksiyon kutusu ve karbüratör revizyona gitti ... onlarında hatrı sayılır maliyeti ..2000

yanii anlıcağınız gitti paracıklar

yürüyenle ilgili kuşkum ve yapacağım şeyler azalınca

artık dedim dış görünüşe biraz dokunalım dedim

araç zaten siyah beyaz
siyah kısımları renk tonu farklılıkları var . arka tampon pütür, ön taraf düz
falan , snorkel ayrı ton
beni bozar dedim bir tatil gittim ustamın dükkana
siyahları pütüre boyadım

Pnpzn5

G2nR25

hazırlıklar bittikten sonra

tavan da dahil olmak üzere pütür attımm

şimdi görüntü düzelmeye başladı

ama fotosunu çekmedim akşama kadar uğraştım yorulmuşum ..

aa tabi bu arada halojen bütün ışıklar söküldü bence işe yaramıyordu

ön tampona esnek cob ledli gündüz farı bağladım. onuda boyaya dahil edince orjinal gibi oldu

ayrıca resim yok ama ilerki aşamalarda görünür nasılsa

artık işler zevklenmeye başlasın hep sanayide geçmez vakit

izmirde bulunan gipsy adventure dan araç üstü çadır aldım hazırlandığında gidip almadan önce

üst sepetten kurtulma vakti gelmişti vidayla tavanı direk delerek takılmış oldukça sağlamdı vidalar pas olduğu için açamadık sanayide kestirmek suretiyle çıkardım

eski sepet için düşünndüğüm şey atv için römork olacak ama bakalım nezaman
bence güzel olur..
O02l42

neyse tavan çıtaları için başka bir sepet aldım çadır sökülünce bu sepet gelecek
ama barları bunlar değil çünki çok dandiklerdi en laın ve pahalısını almak durumunda kaldım

toplamda gitti bi 500 daha
81794180035934309236

çadıra dönelim

L3LRXl

O02l5o

ZMWR60

BvEgnj

bnece süper bi icat

önceden zorlanaa dif bağlantısı demiştim

birgün yolda giderken aracın arkası saçmalamaya başlayınca kırıldığını anlamış bulunduk .
O02l09

parça bu

ama parçanın suçu yok
yükseltme kiti uygulamışlar ve buraya olan parçayı takmamışlar kaynaklar vss resmen uydurulmuş ve uyduruk olmuş

becce den sipariş vereek 200 tl den daha oldum :smiley:

ama çıkmacı 150 demişti rot hariç sadece demire ..iiki demiş yoksa yine uydurmasyon olacaktı

buda yenisi..

Nl382O

cıncık gibi malzeme 15 sene bu parçayı unut artık :smiley:

buda eskisi
M4dg42

takıldı..

ErbWrD

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,444
Kayıtlı Üye Sayımız
172,099
Kaydolan Son Üyemiz
Attorney58

SON KONULAR

Geri