Acemi Off Road Cu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan defolun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 29
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,946

defolun

0533 6904831
Yer
Güneşli-istanbul
Merhabalar Arkadaşlar Uzun zamandır aranıza katılmak ıstemekteyım geçen hafta 98 defender 110 300tdı aldım.Artık bende oncelıkle hafıf off road yapmak İstemekteyim yakın zAmanda bır etkınlık olursa banada ulaşmanızı isterim sizlşerden ögrenecegım çok dıye düşünüyorum.Ben Güneşlide oturuyorum ve hafta sonları çalışmıyorum.

Etiketler
Ynt: Acemi Off Road Cu

Öncelikle aramızda hoşgeldin yeni aracın hayırlı olsun bizim HUDOFF adı altında hemen hemen her hafta gezen bi grubumuz var forumu takip edersen ztn göreceksin gezilerimizde senide görmek isteriz.

Arkadaşlar bende aynı şekilde aranızda yeniyim aslında sadece pazarım var :smiley: aracımı yeni aldım 2001 freelander td4 sport tahmin edersiniz ki ben bu arabayı ARAZİDE KULLANMAK İSTİYORUM :smiley: umarım en yakın etkinlikte tecrübelerinizden faydalana bilirim.

Arkadaşlar bir sorum olacak benim arabamda arazi için tasarlanmış hiçbir ekipman yok parkurlar zorlu oluyormu? arabayı biliyorsunuz.

huseyincavit' Alıntı:
Arkadaşlar bir sorum olacak benim arabamda arazi için tasarlanmış hiçbir ekipman yok parkurlar zorlu oluyormu? arabayı biliyorsunuz.
Genelde araçlar standart zaten bi lastik takarsın olur bıter

defolun' Alıntı:
Merhabalar Arkadaşlar Uzun zamandır aranıza katılmak ıstemekteyım geçen hafta 98 defender 110 300tdı aldım.Artık bende oncelıkle hafıf off road yapmak İstemekteyim yakın zAmanda bır etkınlık olursa banada ulaşmanızı isterim sizlşerden ögrenecegım çok dıye düşünüyorum.Ben Güneşlide oturuyorum ve hafta sonları çalışmıyorum.

Yeni aracınız hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın aracınızı ve aramıza hoş geldiniz...

Geçen hafta grup olarak gezi yaptık 1 hafta ara verelim dedik (ama bizim işimiz belli olmaz ) haftaya pazar gezeriz

huseyincavit' Alıntı:

parkurlarda genelde yaşanan 2 sorun olabiliyor,

1) lastik sebebiyle kaygan alanda zorlanması
2) alçak aracın altını vurması veya eğimli yerde oturması.

Benim arabamın alçak olması bunu etkiler mi freelander td4 sport 2001 lastiklerim yeni ama arazi lastiği değil sanırsam 4 mevsim lastik ilginiz için teşekkür ederim.

huseyincavit' Alıntı:
Benim arabamın alçak olması bunu etkiler mi freelander td4 sport 2001 lastiklerim yeni ama arazi lastiği değil sanırsam 4 mevsim lastik ilginiz için teşekkür ederim.
Sana at veya mt lastik şart normal lastıkle sıkıntı olur

huseyincavit' Alıntı:
At bildiğimiz at değil mi teknik tabir değil yani yanlış anlamamışımdır umarım.
A/T lastık modeli yanlış anlamışsın Google yaz at lastık veya mt lastık çıkar Offroad lastıkleri biri tam biri%50

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.